Eladó ház (58342 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 58 342 db
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (45347337)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 148 m2
Telekterület: 1350 m2
Szobaszám: 4
Nyíregyházán a Sóstóhegyen 2026 áprilisi átadással új építésű, 148 nm alapterületű, amerikai konyha nappalis, 3 szobás ikerház ...
81 990 000 HUF
553 986 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (59132643)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 4610 m2
Szobaszám: 2
Eladó tágas, felújított családi ház hatalmas telekkel Nyíregyházán – vállalkozóknak és családoknak egyaránt kiváló választás! ...
54 990 000 HUF
611 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Hajdúnánási családi ház hirdetés (21459732)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 360 m2
Szobaszám: 2
Hajdú-Bihar vármegye, Hajdúnánáson nagy körút közeli, eladó családi ház szilikát külső falazattal, válaszfalak téglából épültek...
39 500 000 HUF
790 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi ikerház hirdetés (37473783)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 570 m2
Szobaszám: 5
Eladó tágas ikerház Hajdúböszörményben! Eladásra kínálunk Hajdúböszörményben, belváros közeli, mégis csendes kis utcában egy ...
69 000 000 HUF
616 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói ikerház hirdetés (99529758)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 2469 m2
Szobaszám: 3
Eladó ikerház Nagykállóban, a horgásztó közelében Nagykálló csendes részén, a horgásztó közelében kínálunk megvételre egy felú...
19 500 000 HUF
134 482 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírbátori családi ház hirdetés (98632375)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1543 m2
Szobaszám: 3
Eladó Nyírbátor csendes utcájában egy 110 nm-es családi ház, mely 1543 nm-es telken helyezkedik el. Az ingatlan 1968-ban épül...
24 500 000 HUF
222 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (97373436)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 648 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Vállalkozók és befektetők részére ajánlom! Eladásra kínálunk egy kivételes lehetőséget Nyíregyháza belvárosának szívében: egy...
154 900 000 HUF
704 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balkányi családi ház hirdetés (22949672)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 9403 m2
Szobaszám: 3
Gazdálkodásra is alkalmas családi ház eladó Balkány központjában Eladó Balkány frekventált részén egy 100 négyzetméteres, felú...
23 900 000 HUF
239 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói családi ház hirdetés (75477445)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 4
Nagykálló belvárosában családi ház eladó! Nagykálló belvárosában, gondozott kerttel rendelkező, karbantartott, szintes családi...
65 000 000 HUF
361 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúdorogi családi ház hirdetés (48737538)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1101 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tehermentes, azonnal költözhető téglaház Hajdúdorog szívében Alacsony rezsi, teljes nyugalom! Eladó egy rendkívül jó adottságo...
55 000 000 HUF
687 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (23558493)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 466 m2
Szobaszám: 4
Nyíregyházán a Borbányán frekventált helyen tégla építésű, 127 nm-es, 4 szobás jó állapotú szintes családi ház eladó! Az inga...
71 900 000 HUF
566 141 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírteleki családi ház hirdetés (23823258)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 1061 m2
Szobaszám: 3
Nyírtelek Dózsa szőlő városrészében, eladó egy 3 szobás, külön nyíló helyiségekkel rendelkező családi ház nyugodt, biztonságos ...
27 700 000 HUF
384 722 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bökönyi családi ház hirdetés (71327864)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 2594 m2
Szobaszám: 3
Nagy telek + garázs: Bökönyben eladó 3 szobás családi ház! Bökönyben eladó egy 75 m2-es, 3 szobás családi ház 2 594 m2-es tel...
22 000 000 HUF
293 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúdorogi családi ház hirdetés (45656492)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 692 m2
Szobaszám: 3
Hajdúdorog központi helyen de mégis egy csendes kis utcában eladó egy 2 szintes, 3 szobás 110 m2-s családi ház. A telek 692 m2...
42 500 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszavasvári családi ház hirdetés (56445799)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1062 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Otthon start hitelprogram Tiszavasváriban jó állapotú családi ház eladó! Belvárosi csendes, környezetben kínálunk megvételre eg...
23 900 000 HUF
199 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (24129583)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 6
Eladó Nyíregyháza kedvelt, csendes részén egy tágas, kétgenerációs kialakítású, kiváló állapotú családi ház. Az immár azonnal k...
99 500 000 HUF
331 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúdorogi családi ház hirdetés (79317335)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 852 m2
Szobaszám: 2
Hajdú-bihar vármegye hajdúdorogon felújítandó ház használható, melléképületekkel szuper áron, eladó amit a saját ízlésed szerin...
26 000 000 HUF
337 662 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (22279755)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladásra kínálunk egy most épülő, 150 nm, modern ikerházat Nyíregyháza közkedvelt részén. A Sóstógyógyfürdő mindössze 10 perc ...
115 000 000 HUF
766 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (63323232)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 808 m2
Szobaszám: 3
Prémium minőségben felújított 70nm nettó alapterületű ikerház eladó Nyíregyházán, Kistelekiszőlőn! Ez a 2024-ben teljeskörűen...
55 000 000 HUF
785 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírbátori családi ház hirdetés (18944518)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Nyírbátor csendes utcájában Nyírbátor nyugodt, rendezett környezetében kínálunk eladásra egy 105 nm-es, 3 sz...
42 000 000 HUF
407 766 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal