Eladó ház (58684 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 58 684 db
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (75494499)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 662 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Miskolc Soltész Nagy Kálmán utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181550 hivatkozási számú miskolci családi ház...
52 000 000 HUF
693 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári családi ház hirdetés (48225413)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 4
Van, amikor az ember rálép egy küszöbre, és tudja: ez az. Ez a Mosonmagyaróvári otthon pontosan ilyen. 2016-Ban épült, az azót...
128 750 000 HUF
1 100 427 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Polgári családi ház hirdetés (37812437)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: 1557 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Kiváló lehetőség Polgár központjához közel - családi ház nagy telekkel, garázsokkal, gazdasági épületekkel! Polgár rendezett,...
33 900 000 HUF
275 609 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Polgári családi ház hirdetés (32497543)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1600 m2
Szobaszám: 2
Polgár egyik legkedveltebb, nyugodt részén, az Újtelep utcán eladó egy 70 m2-es családi ház, hatalmas, 1600 m2-es telekkel. A ...
22 000 000 HUF
314 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi ikerház hirdetés (44385644)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi fészek Érd parkváros szívében! Keresi azt az otthont, ahol a nyugalom és a kényelem találkozik? Érd legkedvelteb...
120 000 000 HUF
1 016 949 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei családi ház hirdetés (23529997)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 807 m2
Szobaszám: 3
Pest Vármegyében, Ráckeve dinamikusan fejlődő részén 103 nm-es önálló családi ház eladó. a tégla falazatú ingatlan egy 807 nm-e...
88 900 000 HUF
863 106 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komádi családi ház hirdetés (34785523)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 153 m2
Telekterület: 1382 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy egyedülálló családi ház Komádiban, amely minden kényelmi igényt kielégít! A ház egy 1382 m2-es telken fekszik, alap...
68 900 000 HUF
450 326 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni családi ház hirdetés (44343398)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 139 m2
Telekterület: 1834 m2
Szobaszám: 2+ 3 fél
Tágas családi ház hatalmas telekkel és különálló műhelyépülettel Tápiószentmártonban! Eladó Tápiószentmártonban egy impozáns,...
110 000 000 HUF
791 366 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetcsépi ikerház hirdetés (33785262)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 1333 m2
Szobaszám: 2+ 3 fél
Pest vármegye, Szigetcsép új építésű részén 112nm-es utca fronti ikerház fél eladó 833 nm-es telek résszel. Az ingatlan új, kés...
91 900 000 HUF
820 535 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komádi családi ház hirdetés (86224754)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 2024 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladásra kínálunk Hajdú-Bihar vármegyében lévő Komádiban egy 1+2 szobás nappalis, 101 nm-es családi lakóházat több mint 2000 m2...
54 000 000 HUF
534 653 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (99445747)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 928 m2
Szobaszám: 3
Eladó részben felújított családi ház Hetényegyházán – akár kétgenerációs lehetőséggel Kecskemét-Hetényegyházán eladó egy 80 m²-...
65 900 000 HUF
823 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (16974851)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 928 m2
Szobaszám: 3
65 900 000 HUF
823 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai családi ház hirdetés (36537317)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 378 m2
Szobaszám: 5
Kiskunfélegyházán a Petőfivárosban, két külön álló 57 m2 és 53 m2-es családi ház várja az összeköltözni vágyó lakóit, 378 m2-es...
59 000 000 HUF
536 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai családi ház hirdetés (79848724)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 378 m2
Szobaszám: 5
59 000 000 HUF
536 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tassi családi ház hirdetés (43394286)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 687 m2
Szobaszám: 3
Eladó Tasson egy 100 nm-es, jó adottságokkal rendelkező családi ház! Az ingatlan egy csendes, nyugodt környezetben található, ...
35 800 000 HUF
358 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavecsei családi ház hirdetés (98893494)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 395 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Dunavecsén! Dunavecsén eladásra kínálok egy 80 m2-es családi házat, amely egy 395 m2-es telken helyezkedik e...
34 000 000 HUF
400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavarsányi családi ház hirdetés (32748345)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: 4
***Otthon start programra - 3%-os hitelre alkalmas családi ház pest MEGYÉBEN! *** Teljesen felújított családi ház Dunavarsányba...
147 900 000 HUF
1 027 083 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei családi ház hirdetés (27743955)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1390 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó családi ház Ráckeve kedvelt részén, Újtelepen - nagy telekkel, csendes környezetben! Ráckeve közkedvelt városrészében, ...
67 000 000 HUF
837 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői családi ház hirdetés (57334939)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 1057 m2
Szobaszám: 4
Üllő központjában, kiváló megközelítéssel kínálok megvételre egy igazán ritka és megismételhetetlen hangulatú családi házat. ...
63 100 000 HUF
485 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (29163495)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted