Eladó ház (58688 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 58 688 db
Eladó Magyargencsi kastély hirdetés (38333633)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 308 m2
Telekterület: 19900 m2
Szobaszám: 10
Vannak házak és vannak történettel rendelkező helyek. Ha olyan otthont kerestek, amely karaktert, tágas életteret és nyugalmat ...
188 858 250 HUF
613 176 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Magyarszentmiklósi családi ház hirdetés (93338374)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 2300 m2
Szobaszám: 3
A kétszintes, kb. 240 M²-es ház legnagyobb erőssége a rugalmassága. a földszint teljes körűen felújított, azonnal költözhető – ...
58 695 000 HUF
244 562 Ft / m2
drágább lett
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Ádándi családi ház hirdetés (83464422)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 2
A lido home ingatlan siófoki irodája eladásra kínálja ezt a teljes körűen felújított családi házat Ádándon. Az 55 m²-es, vegye...
37 900 000 HUF
758 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (94385319)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 133 m2
Telekterület: 727 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálok egy újépítésű családi házat Gyál csendes utcájában! Gyál nyugodt, családbarát részén kínálunk megvételre egy...
144 900 000 HUF
1 089 473 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csörögi ikerház hirdetés (23961627)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: 435 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Csörögön eladó tágas, nappali + 3 szobás, szinte önálló ikerház – kiváló elosztással! Csörögön csendes, kertvárosi környezeté...
79 200 000 HUF
800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csörögi ikerház hirdetés (74379885)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 280 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Csörögön eladó modern, szinte önálló ikerház, önálló telekkel, Hőszivattyús fűtéssel! Csörög nyugodt, kertvárosi részén kínál...
65 200 000 HUF
815 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli ikerház hirdetés (97837746)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 4
Pécelen új építésű, egyszintes családi ház ELADÓ Pécel egyik legkedveltebb lakóparkjában új építésű, modern, nappali+3 szobás ...
120 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Türjei családi ház hirdetés (78875567)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 1335 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
A lido home Keszthely eladásra kínál családi házat TÜRJÉN! A lido home Keszthely által eladásra kínált türjei családi ház főbb...
14 900 000 HUF
204 109 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Galgahévízi családi ház hirdetés (99357398)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2