Eladó ház (58688 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 58 688 db
Eladó Tahitótfalui kastély hirdetés (84953849)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 847 m2
Telekterület: 15296 m2
Szobaszám: 15
Van, amikor egy ingatlan több, mint négy fal. Ez egy birtok. Egy világ. Egy lehetőség. Tahitótfalu panorámás, ősfás részén kí...
549 060 012 HUF
648 240 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Somogysárdi családi ház hirdetés (14665931)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 2162 m2
Szobaszám: 3
Költözhető otthon nagy telekkel – Kaposvár közelében  Ha egy olyan házat keresel, ahová nem kell azonnal milliókat beletenni, ...
18 990 000 HUF
240 379 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Karmacsi családi ház hirdetés (45649853)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 803 m2
Szobaszám: 2
Nem kész ház, hanem egy lehetőség Hévíz közelében.  Karmacs csendes utcájában, Hévíztől mindössze 8 km-re található ez a közel...
28 500 000 HUF
407 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni családi ház hirdetés (37342788)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 896 m2
Szobaszám: 2
Eladó Salgótarjánban, családi ház az Építők utcában! Salgótarján csendes, nyugodt részén kínálunk megvételre egy 60 nm-es, té...
21 900 000 HUF
365 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (35459344)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 566 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Mélykút, azonnal költözhető, 82 nm-es családi ház eladó. A vegyes falazatú ingatlanban található két szoba, k...
7 990 000 HUF
97 439 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (31322233)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 350 m2
Telekterület: 1060 m2
Szobaszám: 4
Időtálló, elegáns építészeti koncepció, modern belső térrel! Prémium anyaghasználat minden részletben! 0 6 3 0 2 7 5 6 2 1 8 ...
225 000 000 HUF
642 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői családi ház hirdetés (58436677)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 133 m2
Telekterület: 755 m2
Szobaszám: 5
Eladó egy hangulatos, kertkapcsolatos családi ház Gödöllő központjától 5 perc sétára. Gödöllő központjától mindössze 5 perc s...
126 000 000 HUF
947 368 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Iváncsai családi ház hirdetés (34337356)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 2200 m2
Szobaszám: 3
Iváncsán felújítandó családi ház eladó Eladó családi ház Iváncsa, központ – felújítandó Főbb jellemzői: – főépület alapterül...
39 900 000 HUF
399 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Leveleki családi ház hirdetés (43993473)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1704 m2
Szobaszám: 3
Új építésű, értékálló családi ház Levelek csendes utcájában! Otthon Start, Falusi csok, csok+ igényelhető! Válaszd ki te a hom...
55 000 000 HUF
550 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni ikerház hirdetés (16787577)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: 583 m2
Szobaszám: 4
Debrecenben, az Epreskert egyik csendes, hangulatos utcájában kétszintes ikerház eladó. a ház földszinti része 1976-ban, tégláb...
94 900 000 HUF
724 427 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői ikerház hirdetés (61441424)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Világos, tágas belső terű 5 szobás 124 négyzetméteres családi ikerház eladó. A ház 2023-ban épült, D-NY-i tájolású, energia ta...
123 000 000 HUF
991 935 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szurdokpüspöki családi ház hirdetés (57147477)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: 1074 m2
Szobaszám: 4
Nagycsaládosok, befektetők, külön generációk figyelem! Szurdokpüspöki csendes, nyugodt részén eladásra kínálok egy 136 nm-es, ö...
47 900 000 HUF
352 205 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maglódi családi ház hirdetés (54449238)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 173 m2
Telekterület: 774 m2
Szobaszám: 4
Eladó Maglód új építésű részén 2003-ban épült jó állapotú családi ház! ! ! ! ! ! Képzeld el, hogy egy olyan otthonra bukkansz,...
158 900 000 HUF
918 497 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi ikerház hirdetés (49133549)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 437 m2
Szobaszám: 2
Vágyik a kertvárosi nyugalomra, de nem akar lemondani a város közelségéről? Csepel legkeresettebb részén, Királyerdő domboldalá...
75 900 000 HUF
1 224 193 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (37564649)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 370 m2
Telekterület: 2695 m2
Szobaszám: 7
Ez a páratlan ingatlan egy hatalmas, rendezett 2695 m2-es telken fekszik, mely garantálja a privát szférát és a tágas életteret...
499 000 000 HUF
1 348 648 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Diósdi családi ház hirdetés (92797421)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 189 m2
Telekterület: 428 m2
Szobaszám: 5
Új építésű, modern családi ház eladó Diósdon egy igényes, új lakóparkban. A csendes, családbarát környezetben épülő ingatlan k...
239 000 000 HUF
1 264 550 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Diósdi ikerház hirdetés (94515512)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 149 m2