Eladó ház (58688 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 58 688 db
Eladó Debreceni házrész hirdetés (95974324)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen-Homokkertben, a Bujdosó utcában felújított, saját telekrészes házrész eladó Debrecen-Homokkert kedvelt, jól megközelí...
62 500 000 HUF
1 041 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (74221927)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó modern családi ház – debrecen, haláp (borostyán lakópark mellett) Van egy pont, amikor már nem kompromisszumot keresel h...
79 900 000 HUF
639 200 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (63433334)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 203 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Eladó kiváló adottságokkal rendelkező családi ház a Hatvan utcai kertben! Csendes, nyugodt utcában, mégis remek elhelyezkedés...
199 000 000 HUF
980 295 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Téglási sorház hirdetés (18392214)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Téglás központjában, 2024-ben épült, földszintes, 90 m2-es, amerikai konyhás nappali+ 3 szobás, duplakomfortos sorház, magas mű...
84 900 000 HUF
943 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pomázi családi ház hirdetés (58456528)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 730 m2
Szobaszám: 6+ 1 fél
A 190 négyzetméteres alapterületen megtalálható egy tágas előszoba, melyből a grandiózus méretű étkezőbe lépünk, melytől balra ...
169 900 000 HUF
894 210 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajószentpéteri családi ház hirdetés (38149674)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Otthon, amelyben benne rejlik a bővülés lehetősége – és a jövő értéke is. Sajószentpéteren, a Tompa Mihály utcában kínálunk m...
30 000 000 HUF
447 761 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Olcsvai családi ház hirdetés (82799232)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1285 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Olcsva településen egy csendes utcában található, 90 m² alapterületű családi házat, 1285 m²-es telken. Az i...
13 400 000 HUF
148 888 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi családi ház hirdetés (96344729)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Gárdony (agárd) - Eötvös téren eladó egy 140 nm-es, tégla építésű, szigetelt, 70-es években épült, de a 90-es évek végén teljes...
109 900 000 HUF
785 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai családi ház hirdetés (69349476)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 943 m2
Szobaszám: 5
A The Hunters Iroda kizárólagos kínálatában eladó Ajkán egy 1975-ben épült, masszív szerkezetű, téglaépítésű családi ház, amely...
125 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (72943546)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 4
Budapest XVII. kerületében, Rákoshegy Nagy-Hangács városrészében eladó egy tehermentes, 96 m²-es, egyszintes, 4 szobás családi ...
95 900 000 HUF
998 958 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Solymári családi ház hirdetés (78275223)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: 370 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Solymár központjában 370 nm-es telken lévő, 144 nm-es, nappali, +4 hálószobás két szintes családi ház, eladó! Beosztását tekin...
105 000 000 HUF
729 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Inárcsi családi ház hirdetés (43945264)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 139 m2
Telekterület: 1250 m2
Szobaszám: 4
Exkluzív családi ház prémium műszaki tartalommal, a pest vármegyei INÁRCSON! Megvásárlásra kínálok kertvárosi környezetben, ú...
120 000 000 HUF
863 309 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ságvári családi ház hirdetés (99575444)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 2
Ez az ingatlan nem siettet – teret ad a döntésnek, és biztos alapot a következő évekre! S Á G V Á R - önálló új ÉPÍTÉSŰ csalá...
99 500 000 HUF
1 081 521 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ságvári családi ház hirdetés (94484475)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: n/a
99 500 000 HUF
1 058 510 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ságvári családi ház hirdetés (67473689)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 2
99 500 000 HUF
1 058 510 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ságvári családi ház hirdetés (27344467)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: n/a
Ez az ingatlan nem siettet – teret ad a döntésnek, és biztos alapot a következő évekre! S Á G V Á R - önálló új építésű csalá...
99 500 000 HUF
1 081 521 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavarsányi családi ház hirdetés (94393429)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 421 m2
Szobaszám: 4
Dunavarsányban kiváló fekvésű 3 szoba + amerikai konyhás-nappalis, tárolós családi ház csendes helyen, de központhoz, iskolához...
89 900 000 HUF
1 182 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyirádi családi ház hirdetés (38583563)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 1712 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó családi ház Nyirád. Csendes, barátságos, szépen aszfaltozott utcában kínálunk eladásra egy két külön bejáratú lakrésszel...
58 000 000 HUF
568 627 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi ikerház hirdetés (31528492)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 523 m2
Szobaszám: 3
Pest-megyében, Abony városában, vasút állomáshoz közel, kiváló közlekedéssel 90nm-es ikerház fél eladó! a tégla falazatú ingatl...
26 900 000 HUF
298 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói családi ház hirdetés (37246354)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 652 m2
Szobaszám: 1
Eladó hajdúszoboszlón egy 1970 körül épült, 1 szobás, 54 m2-es családi HÁZ! ! ! Az ingatlan felújítandó, tégla alapon, vegyes ...
38 000 000 HUF
703 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal