Eladó ház (58688 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 58 688 db
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (59653523)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 187 m2
Szobaszám: 4
Hollandfaluban sorház rövid ÁTADÁSSALEzen a környéken ritkán adódik eladó ingatlan, ne hagyja ki ezt a lehetőséget. Eladó Kecsk...
83 900 000 HUF
932 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szarvasi családi ház hirdetés (68699444)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1395 m2
Szobaszám: 4
Eladó Szarvas központjában, felújított, különleges belső kialakítással elkészült modern, de mégis barokk stílusban berendezett ...
100 000 000 HUF
666 666 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Fülöpszállási családi ház hirdetés (49874773)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 1168 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálok Fülöpszálláson, Kecskeméttől 25 perc autóútra, kétszintes, 156 m2-es családi házat melléképülettel! a telek ...
69 900 000 HUF
367 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaföldvári családi ház hirdetés (64597364)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 161 m2
Telekterület: 1228 m2
Szobaszám: 5
Kizárólag irodánk KÍNÁLATÁBAN! Eladó egyedülálló családi ház Dunaföldváron, a központhoz közel! Eladásra kínálok egy különleges...
135 000 000 HUF
838 509 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jakabszállási családi ház hirdetés (31723946)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 173000 m2
Szobaszám: 3
Képzeljen el egy helyet, ahova elbújna az emberektől, ahol kikapcsolódna; egy helyet, ahova munka után hazaérhet, vagy ahol dol...
179 000 000 HUF
2 983 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei családi ház hirdetés (39484773)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 5
HOPPPÁ! ! ! Tiszakécskén a Barack Resort szomszédságában eladó egy 3 szintes Családi ház 300 nm-es telken. a családi ház új tul...
94 900 000 HUF
474 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (19928753)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1775 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálok egy új építésű családi házat mely az Ön igényei szerint épül fel a tervezéstől a kulcsátadásig. a hirdetésben ...
70 000 000 HUF
769 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (72355494)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 564 m2
Szobaszám: 2
Eladó Kecskemét, Ipoly utca közelében, 564 nm-es parkosított telken, egy 78 nm-es, 2 szobás jó állapotú családi ház, amelyhez t...
69 900 000 HUF
896 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lajosmizsei családi ház hirdetés (97987627)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 142 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 5
Eladó Lajosmizse legjobb részén az eötvös utcában nappali+4 szobás SORHÁZ! Az ingatlan 3 szintes, teljes terjedelme alatt pince...
79 499 999 HUF
559 859 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lakiteleki családi ház hirdetés (93434745)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 288 m2
Szobaszám: 5
Lakitelek-Tőserdőn, a fürdőtől pár perc sétára eladó ez a télen is használható, konvektoros fűtésű, tégla falazatú emeletes hét...
49 900 000 HUF
399 200 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Cibakházai családi ház hirdetés (23146683)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 734 m2
Szobaszám: 5
Kiváló elhelyezkedésű Családiház Cibakházán! Eladásra kínálunk egy 110 m2-es porotherm téglából épült két szintes családi házat...
49 900 000 HUF
453 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (94855398)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 168 m2
Szobaszám: 3
Kizárólag irodánk KÍNÁLATÁBAN! Eladó egy napfényes, 2023-ban teljeskörűen felújított 82m2-es ingatlan, ami a belvároshoz közel ...
49 900 000 HUF
608 536 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (55962735)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 2854 m2
Szobaszám: 6
Az ingatlan prémium minőségben épült 2005-ben, tulajdonosai mindenre gondoltak, ami luxus. a szuterénben kialakításra került a ...
269 000 000 HUF
896 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki családi ház hirdetés (32295939)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 356 m2
Telekterület: 860 m2
Szobaszám: 7
Eladó luxus Ingatlan Halászteleken! Eladásra kínálunk egy 356 m2-es családi házat Halásztelek frekventált utcájában. Az ingatla...
329 000 000 HUF
924 157 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (34953982)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 785 m2
Szobaszám: 4
Eladó a vacsiköz csendes utcájában, 2023-ban épített, prémium minőségű családi ház, 4 garázzsal, MŰHELYEL! Az ingatlan a legmod...
249 000 000 HUF
1 778 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (36693946)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 533 m2
Szobaszám: 5
Prémium minőségű passzív ház - szinte 0 REZSIVEL! Ez a minden igényt kielégítő otthon Kecskemét - Katonatelep kimondottan csend...
134 200 000 HUF
1 147 008 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (34222389)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 692 m2
Szobaszám: 4
Eladó Kecskemét Hunyadivárosban lakberendező által felújított 150nm-es nappali + 3 szobás, napelemes családi ház, pincével, med...
199 000 000 HUF
1 326 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ladánybenei családi ház hirdetés (73394933)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 8531 m2
Szobaszám: 3
Vágyik a természet közelségére, erdős környezet nyugalmára? Kecskeméttől 20 percre Ladánybenén eladó egy 2004-ben épült, 80 nm-...
49 990 000 HUF
624 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerekegyházai családi ház hirdetés (75243996)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 4
Eladó Kerekegyházán 90nm-es, nappali+ 3 szobás, új építésű családi ház, 1000nm telken. Kecskeméttől 15 percre új építésű, nappa...
83 900 000 HUF
932 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi ikerház hirdetés (36247161)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 344 m2
Szobaszám: 3
Eladó nappali+2 szobás egyszintes ikerház Szigethalom csendes utcájában! Az ingatlan 2004-ben épült, könnyűszerkezetes. Fűtését...
84 900 000 HUF
1 286 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal