Eladó ház (58688 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 58 688 db
Eladó Diósdi családi ház hirdetés (12319824)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 611 m2
Szobaszám: 4
Egyedi ház, csend, impozáns környezet! Diósdliget keresett részén eladó egyedi tervezésű új építésű otthon! Az ingatlan hasz...
209 900 000 HUF
1 447 586 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi családi ház hirdetés (45243473)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 912 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálunk Mezőhegyes város nyugodt, kertvárosi környezetében egy a 90-es évek végén épült, masszív tégla szerkezetű, ...
25 000 000 HUF
227 272 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (25315373)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Csak az Otp Ingatlanpontnál! ! ! Eladó családi ház Szentesen - csendes, nyugodt környezetben. Eladásra kínálunk Csongrád-Csan...
25 000 000 HUF
304 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (95936943)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 645 m2
Telekterület: 5013 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Eladó ipari ingatlan Szentes közelében kiváló befektetési lehetőség! Szentes központjához közel eladásra kínálunk egy 5013 nm-...
269 000 000 HUF
417 054 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pitvarosi családi ház hirdetés (35869693)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 1079 m2
Szobaszám: 2
Csongrád Csanád vármegye, Pitvaroson 71 nm - es ház eladó. Az ingatlanhoz 1079 nm- es telek tartozik. Az épület 1960-ben épült,...
14 450 000 HUF
203 521 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkovácsházai családi ház hirdetés (72729539)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 1433 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó felújítandó családi ház Mezőkovácsháza központjában Békés vármegye kedvelt kisvárosában, Mezőkovácsháza központjában kíná...
5 900 000 HUF
93 650 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi családi ház hirdetés (34333625)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 912 m2
Szobaszám: 4
25 000 000 HUF
227 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkovácsházai családi ház hirdetés (78797437)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 952 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Békés vármegye kedvelt kisvárosában, Mezőkovácsháza csendes, barátságos utcájában kínálom ezt a felújítandó, ugyanakkor kiváló ...
10 900 000 HUF
155 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (44868539)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 3
Eladó ház Szentesen, a központ közelében! Frekventált, mégis csendes környéken kínálunk megvételre egy kiváló adottságokkal r...
45 000 000 HUF
652 173 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai családi ház hirdetés (77313231)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1518 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház nagy telken Orosházán, Gyopárosfürdő közelében! ! ! Orosházán, a Gyopárosfürdőt és Rákóczi-telepet összeköt...
32 000 000 HUF
492 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hódmezővásárhelyi családi ház hirdetés (79261542)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 238 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Hódmezővásárhely településen, belváros közeli, 84 nm 4 szobás házrész eladó! Az épület vegyes falazatú, az közelmúltban tataroz...
18 500 000 HUF
220 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegvári családi ház hirdetés (73945698)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 1212 m2
Szobaszám: 3
Ne maradj le! Tágas családi ház + külön lakrész Szegváron, rengeteg lehetőséggel! Csongrád-Csanád megyében, Szegváron, főút me...
29 750 000 HUF
288 834 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai családi ház hirdetés (34445771)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 712 m2
Szobaszám: 4
Nyugalom, tér és lehetőség: otthon a Szőlőben! Eladó egy kivételes adottságokkal rendelkező családi ház Orosháza Szőlő városr...
36 900 000 HUF
369 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (34347733)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 258 m2
Telekterület: 609 m2
Szobaszám: 6+ 1 fél
Kizárólag az OTP Ingatlanpontnál! ------ Többféle hasznosítási lehetőséget kínáló ingatlan eladó Csongrádon, forgalmas, bejárat...
125 000 000 HUF
484 496 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zsombói családi ház hirdetés (82538987)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1359 m2
Szobaszám: 2
Csongrád-Csanád vármegye, Zsombó, kiskertekben eladó egy tégla-beton lakóház. Az ingatlan a tulajdoni lapja szerint 40 m2-es ki...
26 900 000 HUF
672 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai családi ház hirdetés (75452933)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 3328 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Orosházán, hatalmas telekkel - kiváló lehetőség gazdálkodásra! Orosházán kínálok megvételre egy 3328 nm-es ...
24 000 000 HUF
279 069 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hódmezővásárhelyi családi ház hirdetés (92837472)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 457 m2
Szobaszám: 6+ 1 fél
*** Az OTP ingatlanpont kínálatában *** eladó Csongrád vármegyében, Hódmezővásárhelyen egy jó állapotú kétszintes 190 nm-es, 7 ...
105 000 000 HUF
552 631 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (94277323)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 645 m2
Telekterület: 5013 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
269 000 000 HUF
417 054 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pitvarosi családi ház hirdetés (73692622)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 1079 m2
Szobaszám: 2
14 450 000 HUF
203 521 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (97579545)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 427 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Tisztelt Érdeklődő! Eladó Budapest XV. kerületében, kiváló közlekedés mellett (villamos, m3 a közelben) egy világos, déli fek...
79 900 000 HUF
929 069 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal