Eladó ház (58688 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 58 688 db
Eladó Debreceni ikerház hirdetés (53477766)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 4
Debrecenben a Kerekestelepen eladó új építésű ikerház. - a ház 149 m2 alapterületű, 450 m2 telek tartozik hozzá. - a ház két...
150 000 000 HUF
1 153 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni házrész hirdetés (76353765)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 1
Debrecen, Vargakert városrészben eladó egy jó állapotú házrész. – Debrecen egyik legkedveltebb, csendes és rendezett városrés...
32 900 000 HUF
996 969 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
élő (live) videós bemutatás Eladó Csornai családi ház hirdetés (24112333)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 980 m2
Szobaszám: 4
Az Openhouse Mosonmagyaróvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181203 hivatkozási számú csornai családi ház. Csorna kedvelt,...
69 900 000 HUF
388 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ormándlaki családi ház hirdetés (55454955)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: 2746 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Zalaegerszeg Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181348 hivatkozási számú ormándlaki családi ház. Eladó hangulato...
29 900 000 HUF
506 779 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lenti családi ház hirdetés (27527753)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: 936 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Zalaegerszeg Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181282 hivatkozási számú lenti családi ház. Eladó családi ház Le...
26 900 000 HUF
271 717 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lenti családi ház hirdetés (47926972)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: 1053 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Zalaegerszeg Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181354 hivatkozási számú lenti családi ház. Lentiben kínálunk me...
63 500 000 HUF
572 072 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lenti családi ház hirdetés (18334773)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 141 m2
Telekterület: 416 m2
Szobaszám: 4
Az Openhouse Zalaegerszeg Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180699 hivatkozási számú lenti családi ház. Kedves Érdeklődő! ...
62 900 000 HUF
446 099 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírteleki családi ház hirdetés (34737889)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 1310 m2
Szobaszám: 3
Nyírtelek belvárosában Eladó családi ház 2 garázzsal, 2 tárolóval, pihenő udvarral! Nyíregyházától mindössze 8 km-re, a folya...
55 000 000 HUF
585 106 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Telki sorház hirdetés (74497634)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 143 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 5
Telki modern lakóparkjában eladó ez a 2020-as építésű, nagyon jó állapotú, 143nm-es, kétszintes ingatlan. a panorámás társasház...
137 000 000 HUF
958 041 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lakiteleki családi ház hirdetés (25674834)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 298 m2
Szobaszám: 2
Lakiteleken az üdülő övezetben eladó egy életvitelszerűen is használható ház. Tőserdő, Holt-Tisza természetvédelmi terület 5 ...
42 900 000 HUF
715 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (46346335)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 143 m2
Telekterület: 594 m2
Szobaszám: 4
Kecskeméten, a Máriavárosban eladó egy kiváló adottságokkal rendelkező, tégla építésű családi ház, amely értékes elhelyezkedésé...
85 500 000 HUF
597 902 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi családi ház hirdetés (78434453)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 204 m2
Telekterület: 420 m2
Szobaszám: 5
Eladó Újpest Kertvárosában, egy 420nm telken elhelyezkedő, 204nm-es, 5 szobás, tetőtér beépítéses, két generációs családi ház, ...
149 000 000 HUF
730 392 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi házrész hirdetés (74331333)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 254 m2
Telekterület: 789 m2
Szobaszám: 1
Tágas, többgenerációs családi ház nagy telekkel felújításra kiváló lehetőség Budapest XV. kerületének kertvárosias, csendes rés...
164 000 000 HUF
645 669 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (46224463)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 192 m2
Telekterület: 863 m2
Szobaszám: 7
Prémium befektetés Fóton banki bérlővel, azonnali hozammal! Eladó Fót frekventált részén egy kiváló adottságú üzleti ingatlan,...
750 000 EUR
1 412 900 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (48473574)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 259 m2
Szobaszám: 3
Eladó jó állapotú, felújított családi ház a XVI. -Ben, csendes környéken, intim kerttel! Ha egy csendes, zöldövezeti, mégis m...
124 900 000 HUF
1 759 154 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Solymári családi ház hirdetés (78937753)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 331 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 6
Új építésű, panorámás, ultra modern minimál családi ház solymáron Solymár egyik csendes, átmenő forgalomtól mentes mellékutcáj...
420 000 000 HUF
1 268 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szalkszentmártoni családi ház hirdetés (33377337)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 308 m2
Szobaszám: 3
Családi ház eladó Szalkszentmártonban! Kiváló lehetőség! Szalkszentmárton frekventált részén eladó egy 85 nm alapterületű csal...
15 900 000 HUF
187 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tassi családi ház hirdetés (85344798)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 687 m2
Szobaszám: 3
Eladó Tasson egy 100 nm-es, jó adottságokkal rendelkező családi ház! Az ingatlan egy csendes, nyugodt környezetben található, ...
35 800 000 HUF
358 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunlacházai családi ház hirdetés (65719773)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: 1770 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kiskunlacházán van egy ház, amit nem lehet csak úgy átlapozni. 132 Nm, 2 +1 szoba, hatalmas, levegős terek, 3 méteres belmagass...
78 000 000 HUF
590 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői családi ház hirdetés (62319745)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 551 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Monorierdőn a központtól nem messze egy 551 nm2- es telken elhelyezkedő 62 nm-es családi házat amihez hozzá t...
39 900 000 HUF
643 548 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal