Eladó ház (58684 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 58 684 db
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (27273223)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: 3
Kedvező áron eladó felújítandó családi ház nagy telekkel, csendes környezetben Gyömrőn! Eladásra kínálunk egy 2 szoba + nappali...
64 000 000 HUF
1 015 873 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagytarcsai ikerház hirdetés (74353395)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Nagytarcsa 124 millió FtCsendes, zöld környezetben, mégis Budapest közelében keresel modern otthont? Ez az újszerű ikerházfél i...
122 900 000 HUF
1 254 081 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Péceli családi ház hirdetés (13444532)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 3
Prémium minőségben felújított családi ház eladó pécelen! Eladásra kínálunk Pécelen egy prémium minőségben teljeskörűen felújíto...
89 900 000 HUF
1 266 197 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (94839463)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: 2364 m2
Szobaszám: 3
Tágas családi ház nagy telekkel, kiváló elhelyezkedéssel! Eladásra kínálunk egy bruttó ~144 m² alapterületű családi házat, amel...
70 000 000 HUF
486 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (78943929)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 562 m2
Szobaszám: 5
Eladó a XVII. kerületben az Akadémiaújtelepen, 562 nm-es telken, pillanatnyilag 2 generációnak kialakított, 160 nm-es családi h...
149 900 000 HUF
936 875 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunlacházai családi ház hirdetés (84632124)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: 1770 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kiskunlacházán van egy ház, amit nem lehet csak úgy átlapozni. 132 Nm, 2 +1 szoba, hatalmas, levegős terek, 3 méteres belmagass...
78 000 000 HUF
590 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (44994468)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 698 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
***Kihagyhatatlan ajánlat, verhetetlen ár! *** Eladásra kínálunk egy 2000-es években épült, 118, 4 nm-es, emeletes családi ház...
60 000 000 HUF
508 474 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti ikerház hirdetés (33357742)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 442 m2
Szobaszám: 3
****Prémium komfort, alacsony rezsi, gondtalan élet - ez az otthon mindent tud**** Eladó ikerház - energiatakarékos, extrákkal...
139 000 000 HUF
1 198 275 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (73595637)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1085 m2
Szobaszám: 5
Patacs csendes zsákutcájában eladó hangulatos családiház, összközmúves, panorámás, sík 1085 m2-es telken. 55000000 Ft Referencia szám: hz014743-ml
55 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (77283435)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 239 m2
Telekterület: 692 m2
Szobaszám: 10
Pécsett, a Szántó László utcában egy kiváló adottságokkal rendelkező, több generáció együttélésére vagy akár vállalkozás céljár...
129 000 000 HUF
539 748 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (58356832)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1085 m2
Szobaszám: 5
Patacs csendes zsákutcájában eladó hangulatos családiház, összközmúves, panorámás, sík 1085 m2-es telken. 55000000 Ft Várom hívását! Keressen! Segítek! 06205425874 Referencia szám: hz014743-ml
55 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szuhogyi családi ház hirdetés (65777994)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 3599 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szuhogyon, a főutcán, jó környezetben eladó egy 94 nm lakóterű, 2 + fél szobás családi ház nagy, gazdálkodásra is alkalmas, 359...
16 900 000 HUF
179 787 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jenői családi ház hirdetés (73335353)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 7761 m2
Szobaszám: 3
Ritka méretű, 7761 m²-es telek felújítandó házzal, valódi lehetőség nagyban gondolkodóknak! Eladó egy kiemelkedően nagy, 7761 m...
39 990 000 HUF
444 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Enyingi családi ház hirdetés (46435584)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1596 m2
Szobaszám: 4
Enyingen a városközponthoz 200 méter távolságra eladó egy 110 m2-es családi ház. a háztól pár perc séta a Lidl és Penny üzletek...
42 000 000 HUF
381 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lajoskomáromi családi ház hirdetés (67327324)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 1370 m2
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető, 68 nm-es vegyes falazatú egyszintes családi ház, 1370nm-es telekkel. Lajoskomáromban minden lehetőség adott...
22 000 000 HUF
323 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalalövői családi ház hirdetés (94691712)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 1205 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújítandó családi ház Zalalövőn – kizárólag nálam - 23 M ❗ Zalalövőn kínálok megvételre egy 1960-as években épült, 67 ...
23 000 000 HUF
343 283 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jakabszállási családi ház hirdetés (37674483)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 773 m2
Szobaszám: 3
Otthonok és megoldások! Magánszemélytől eladó Jakabszálláson, 773 nm-es telken épülő 91 nm-es új építésű családi ház, melynek...
74 900 000 HUF
823 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jakabszállási családi ház hirdetés (37674483)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 773 m2
Szobaszám: 3
74 900 000 HUF
823 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai családi ház hirdetés (72422447)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: 866 m2
Szobaszám: 4
Otthonok és Megoldások = Boldogság! Felújítandó polgári ház kiváló elhelyezkedéssel – sokoldalú lehetőség belvárosban! Elad...
42 000 000 HUF
287 671 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai családi ház hirdetés (72422447)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: 866 m2
Szobaszám: 4
42 000 000 HUF
287 671 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal