Eladó ház (58851 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 58 851 db
Eladó Kétbodonyi családi ház hirdetés (74344494)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 142 m2
Telekterület: 1889 m2
Szobaszám: 4
Kétbodony, a Bem utcában kínálunk megvételre egy 1889 m²-es telken elhelyezkedő, 142 m² lakóterületű, masszív szerkezetű család...
33 000 000 HUF
232 394 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kömlői családi ház hirdetés (83345467)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 2992 m2
Szobaszám: 2
Különleges lehetőség Kömlőn – felújított tornácos ház nagy telekkel! Ez a 87 m²-es, egy szintes, vegyes falazatú családi ház ...
18 500 000 HUF
212 643 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szári családi ház hirdetés (52144635)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 1083 m2
Szobaszám: 5
Szár településen, Budapesttől mindössze mintegy 40 perces autóútra kínálunk megvételre egy különleges adottságokkal rendelkező,...
95 990 000 HUF
662 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pataki családi ház hirdetés (91234525)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 245 m2
Telekterület: 679 m2
Szobaszám: 2
Patak központjában eladó egy felújított és azonnal birtokba vehető, riasztó és kamerarendszerrel felszerelt kellemes terasszal ...
45 000 000 HUF
183 673 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi ikerház hirdetés (35784291)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 2
Pesterzsébet legjobb részén 38 nm ikerházi lakás eladó! 3% Otthon Start Hitelre is! Pesterzsébet legkedveltebb részén, csendes...
58 800 000 HUF
1 507 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (81949646)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 3077 m2
Szobaszám: 2
Az ingatlan Kecskemét belvárosához közel, a Szent István-városban helyezkedik el. Megközelíthetősége kiváló, minimális, 300 mét...
44 900 000 HUF
534 523 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei családi ház hirdetés (48143372)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 706 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálok kizárólag a Sion Ingatlan kínálatából Bátonyterenye Nagybátony (Ifjúság-telep) részén egy igazán különleges, f...
48 000 000 HUF
380 952 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (85554534)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1033 m2
Szobaszám: 3
Eladó Székesfehérvár Maroshegy kiváló részén egy jó állapotú családi ház. Ez a 90 négyzetméteres, téglaépítésű ház remek lehető...
69 900 000 HUF
776 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mencshelyi családi ház hirdetés (88631361)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 3050 m2
Szobaszám: 4
Kizárólagosan az update Vip Ingatlaniroda kínálatából: Árcsökkenés! Eladó csodálatos panorámával rendelkező telek családi ház...
148 900 000 HUF
1 861 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vilyvitányi családi ház hirdetés (95557347)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 3
Eladó Vilyvitány csendes utcájában egy kiváló állapotú családi ház, amely ideális választás lehet mindenki számára, aki egy ott...
54 900 000 HUF
499 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bőnyi családi ház hirdetés (37544373)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 230 m2
Telekterület: 7328 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
5 Lakás egy telken, amely már most is bevételt termel bőnyön! Piaci ár alatt ELADÓ Szeretnél egy sokoldalúan hasznosítható ing...
29 000 000 HUF
126 086 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi családi ház hirdetés (73396779)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 2280 m2
Szobaszám: 3
Veresegyház központhoz közeli részén, kiváló adottságú, kb. 2280 Nm-es telekre épült 70nm-es felújítandó családi ház eladó! Az...
73 000 000 HUF
1 042 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Szeghalomi családi ház hirdetés (44299774)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 647 m2
Szobaszám: 4
Szeghalom (Békés megye) rendezett részén eladó egy tégla építésű, 98 m²-es családi ház 647 m²-es telken. A telken egy hangula...
32 900 000 HUF
335 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói családi ház hirdetés (39792443)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1689 m2
Szobaszám: 2
Nagykállóban 100 nm alapterületű, 2 szobás családi ház eladó Az ingatlan azonnal költözhető.  A ház pala fedésű, a falazata v...
31 000 000 HUF
310 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (43365372)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1100 m2
Szobaszám: 4
Nyíregyházán Sóstóhegyen lakóövezetben tégla építésű, szintes, 150 nm nagyságú, amerikai konyha + nappalis, 3 szobás családi há...
74 990 000 HUF
499 933 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúnánási családi ház hirdetés (87355432)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 151 m2
Telekterület: 1126 m2
Szobaszám: 4
Időtálló elegancia Hajdúnánás szívében Vannak házak, amelyeket felépítenek. És vannak, amelyeknek történetük van. Ez a 151 ...
45 900 000 HUF
303 973 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (34333355)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 725 m2
Szobaszám: 4
A Lévai Ingatlan és Hiteliroda megvételre kínál egy 145 m²-es családi házat Békéscsaba Jamina városrészében, amely kiváló válas...
42 000 000 HUF
289 655 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri családi ház hirdetés (53348444)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 229 m2
Telekterület: 1029 m2
Szobaszám: 5
Különleges hangulatú, prémium állapotú családi ház a Mosoni-Duna közelében Győr egyik legkedveltebb, csendes, családi házas öv...
299 000 000 HUF
1 305 676 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Somoskőújfalui családi ház hirdetés (34883234)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 884 m2
Szobaszám: 2
Eladó panorámás családi ház Somoskőújfaluban! A Gyémánt Ingatlaniroda kínálatában eladásra kínálunk egy 67 nm-es családi háza...
28 000 000 HUF
417 910 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni családi ház hirdetés (49341434)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 780 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Salgótarjánban – tágas otthon, kiváló lehetőségekkel! A Gyémánt Ingatlaniroda kínálatában eladásra kínálunk...
42 000 000 HUF
420 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal