Eladó ház (58855 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 58 855 db
Eladó Hatvani családi ház hirdetés (94544375)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 2078 m2
Szobaszám: 5
Heves Vármegye Hatvan! Napelemes családi ház eladó! Hatvan csendes, természetközeli környezetében kínálunk megvételre egy igén...
99 000 000 HUF
618 750 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (77779578)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 3
Hajdú-Bihar Vármegye, Hajdúböszörményben eladó egy Bocskai Gimnázium közeli, utca frontú családi ház, 2. Külön bejáratú, vegyes...
45 000 000 HUF
468 750 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (52752161)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: 709 m2
Szobaszám: 5
****Újszegeden, kertvárosi környezetben eladó 5 szobás családi ház különálló garzonnal és garázsokkal**** Újszeged csendes, ke...
155 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (38771742)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 897 m2
Szobaszám: 4
***Tágas, 170 nm-es, teraszos, erkélyes, pincés, gépkocsi beállós kétszintes családi ház eladó Érd Parkvárosban! *** Budapesti ...
159 999 000 HUF
941 170 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Diósdi családi ház hirdetés (38743933)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 611 m2
Szobaszám: 4
***Kiváló lokáció, luxus szintű kivitelezés! *** Diósd legkedveltebb övezetében, aszfaltozott utcában, igényes házak környezeté...
210 000 000 HUF
1 166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (72335433)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 829 m2
Szobaszám: 4
Kiváló lehetőség Vecsésen. Budapest közvetlen közelében, Vecsés nyugodt, kertvárosi környezetében eladó egy kiváló adottságokka...
94 000 000 HUF
969 072 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (42726797)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 707 m2
Szobaszám: 5
Pest vármegye, Cegléden t9bbgenerációs családi ház Alapvető paraméterek: -Hasznos alapterület: 170 m2 -Telekméret: 707 m2 -Szo...
110 000 000 HUF
647 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (42387434)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 406 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pest vármegye, Cegléden költözhető családi ház Alapvető paraméterek: -Hasznos alapterület: 74 m2 -Telekméret: 406 m2 -Szobák s...
49 500 000 HUF
668 918 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei családi ház hirdetés (14358322)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 6783 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Budapesttől 70 km-re, Pest vármegyében, Tápiószele városa mellett, külterületi családi ház + mobilház nagy földterülettel eladó...
34 900 000 HUF
851 219 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei családi ház hirdetés (75836534)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 1392 m2
Szobaszám: 2
Budapesttől 1 órányi autóútra és 65 km-re, Pest vármegyében, Tápiószelén eladó egy részben felújított, 51 nm-es családi ház. ...
15 900 000 HUF
311 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni családi ház hirdetés (35764815)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1320 m2
Szobaszám: 2
Családi ház eladó Tápiószentmártonban - Budapesttől kb. 1 Órára, 70 km-re! Pest vármegyében, Tápiószentmártonban kínálok megv...
19 900 000 HUF
265 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi kastély hirdetés (38442284)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 588 m2
Telekterület: 26267 m2
Szobaszám: 8
Pest vármegye, Cegléd külterületén befejezésre váró villaépület Alapvető paraméterek: -Hasznos alapterület: 588 m2 -Telekméret...
64 900 000 HUF
110 374 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei családi ház hirdetés (82726274)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 4
Tápiószelén, csendes, rendezett utcában kínálok megvételre egy 2020-ban épült, kiváló állapotú, nettó 175 nm-es családi házat 8...
99 000 000 HUF
582 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei családi ház hirdetés (83137472)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 2192 m2
Szobaszám: 3
Budapesttől kb. 1 Órára, 70 km-re, Pest vármegyében, Tápiószele városában eladó egy részben felújított, 101 nm-es családi ház. ...
29 900 000 HUF
296 039 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újfehértói családi ház hirdetés (49747237)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 2692 m2
Szobaszám: 3
Újfehértó Kisrétkör kedvelt részén, a Táncsics utcában eladó egy 73 nm-es családi ház + 10 nm-es fedett terasszal, 2692 nm-es t...
37 000 000 HUF
506 849 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Leveleki családi ház hirdetés (94733491)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 1301 m2
Szobaszám: 4
Leveleken eladó egy 92 nm-es, földszintes családi ház, amely 1995-ben épült, szilikát falazattal. Az ingatlan a település egyi...
39 000 000 HUF
423 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Leveleki családi ház hirdetés (34536763)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 1224 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó felújított családi ház Leveleken nagy telekkel! Leveleken eladó egy 61, 5 m2-es, földszintes családi ház, amely 1970-be...
15 500 000 HUF
254 098 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Leveleki családi ház hirdetés (94698733)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 650 m2
Szobaszám: 5
Levelek egyik legjobb részén, a központ közelében, mégis csendes, zsákutcai környezetben kínálunk megvételre egy igazán különle...
73 000 000 HUF
331 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hosszúhetényi családi ház hirdetés (59374378)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 2380 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó felújítandó családi ház Hosszúhetény központjában, nagy telekkel és melléképületekkel! Hosszúheténybe kínálunk megvétel...
49 000 000 HUF
490 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hosszúhetényi családi ház hirdetés (33473793)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 2380 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
49 000 000 HUF
490 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?