Eladó ház (58856 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 58 856 db
Eladó Püspökhatvani családi ház hirdetés (48391735)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: 1149 m2
Szobaszám: 3
Püspökhatvan csendes környékén kínálok megvásárlásra egy szerkezetkész (Ubrankovics-féle készházat). Az építőiparban ez a név g...
65 000 000 HUF
596 330 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (77962976)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 178 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 5
Kadafalva városrészében kínálok megvételre egy 2012-ben épült, kiváló állapotú, téglaépítésű családi házat, amely átgondolt elr...
144 000 000 HUF
808 988 Ft / m2
drágább lett
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Gödöllői ikerház hirdetés (22249554)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 164 m2
Telekterület: 343 m2
Szobaszám: 6
Stílusos, napfényes, családi otthon, kiemelkedő műszaki tartalommal és rendkívül alacsony fenntartási költségekkel. Gödöllőn,...
169 950 000 HUF
1 036 280 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (27447496)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: 120 m2
Szobaszám: 1
Pest vármegyében cegléden, budapesttől 70 km távolságra ajánlok figyelmedbe egy igényes HORGÁSZTANYÁT! FŐBB JELLEMZŐK: -120 m...
19 900 000 HUF
995 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (73395442)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1031 m2
Szobaszám: 3
Cegléd egyik nyugodt, családbarát részén kínálunk megvételre egy 1989-ben épült, szinteltolásos kialakítású, masszív szerkezetű...
95 000 000 HUF
633 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Velencei ikerház hirdetés (44499838)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 277 m2
Szobaszám: 4
Velence csendes, nyugodt, számozott utcáiban kínálunk megvételre egy kívül-belül igényesen felújított, 56, 8 m²-es, nappali + 3...
69 990 000 HUF
1 128 870 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pápai családi ház hirdetés (27292878)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 845 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Veszprém vármegyében Pápán három szobás családi házat. Az ingatlan a város északi részén az Úrdomb városrés...
29 900 000 HUF
206 206 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fülöpi családi ház hirdetés (44359265)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 3038 m2
Szobaszám: 3
Hajdú-Bihar megyében, határhoz közel eső településen eladó egy nettó 120 nm-es, nappali+ 3 szobás, szerkezetileg jó állapotú c...
19 500 000 HUF
150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi ikerház hirdetés (54933439)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 588 m2
Szobaszám: 5
Állami támogatás, (2, 6 M Ft) ÁFA visszaigénylés (5%) ILLETÉKMENTESSÉG (4 %) BABAVÁRÓ és támogatott CSOK HITEL. Eladó Budatété...
147 000 000 HUF
1 336 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (39944727)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 2200 m2
Szobaszám: 5
Érd Ófalu egyik leghangulatosabb részén, a Fő utcában, a Kálvária-hegy ölelésében kínálunk megvételre egy különleges adottságok...
85 000 000 HUF
472 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Iváncsai családi ház hirdetés (63436935)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 863 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Iváncsán Iváncsa aszfaltos főutcáján eladásra kínálunk egy 686 nm-es telken álló 1950 körül épült családi há...
27 900 000 HUF
310 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi sorház hirdetés (34646425)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 203 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 5
Az ingatlan bemutató videóanyaggal rendelkezik, kérésére szívesen elküldöm a linket… Eladásra kínálok Mátyásföld-Petőfikert cs...
189 000 000 HUF
931 034 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (99266339)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 583 m2
Szobaszám: 5
Érd egyik legkedveltebb részén, Érdligeten kínálok megvételre egy kiváló elhelyezkedésű, kétszintes, kétgenerációs családi háza...
120 000 000 HUF
923 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Áporkai ikerház hirdetés (73965931)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 302 m2
Szobaszám: 4
Áporka újépítésű ikerház HÁZ: - 88 nm lakótér nappali + 3 szoba - 2026-ben épül - minőségi anyagokból - Porotherm tégla + dryv...
65 000 000 HUF
590 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (73477333)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 428 m2
Szobaszám: 3
Gyömrőn 2024-ben Épült földszintes körbejárható téglaépítésű Családi Ház keresi új tulajdonosát. Beleszeretős! Az ingatlan ~ ...
113 000 000 HUF
1 345 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi ikerház hirdetés (55925823)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 530 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
A megvételre kínált felújítandó családi ház/ikerház, a Wellis gyár szomszédságában, a Sümeg utcában épült, csendes, jól frekven...
10 000 000 HUF
131 578 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi családi ház hirdetés (12424794)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 2
Panorámás nyugalom ózdon – valósítsa meg álmai OTTHONÁT! Eladásra kínálok egy kiváló adottságokkal rendelkező, tehermentes csa...
7 500 000 HUF
107 142 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szögligeti családi ház hirdetés (34688333)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1070 m2
Szobaszám: 4
Felújítandó tégla építésű családi ház Szögliget festői környezetében Szögliget egyik legszebb részén, az Aggteleki-karszt lábá...
22 000 000 HUF
275 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi családi ház hirdetés (93564462)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 204 m2
Telekterület: 767 m2
Szobaszám: 4+ 3 fél
Veszprémben a Füredi dombon eladó egy kétgenerációs családi ház, mely egyedi lehetőség generációk összeköltözésére vagy nagysze...
125 000 000 HUF
612 745 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Veresegyházi családi ház hirdetés (99395148)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 5
Veresegyház Öreghegy népszerű részén eladó új építésű 113 nm lakó területű földszintes, dupla komfortos, nappali + 4 hálószobás...
149 900 000 HUF
1 189 682 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal