Eladó ház (59406 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 59 406 db
Eladó Budapest XI. kerületi családi ház hirdetés (63774416)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 570 m2
Szobaszám: 5+ 2 fél
Eladó felújítandó családi ház a XI. kerület egyik csendes utcájában – nagy telek, garázs, padlás, légkondi! Budapest XI. kerü...
199 500 000 HUF
997 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (32424391)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 430 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 20+ 8 fél
Kiváló Befektetési Lehetőség, 16. kerületben! Leírás: Eladásra kínálunk egy komplett lakóingatlant, Budapest egyik legdinamik...
500 000 000 HUF
1 162 790 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Győri ikerház hirdetés (42972834)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 605 m2
Szobaszám: n/a
Örömmel bemutatok egy egyedi rendszerű ikresített családi házat, amelyet az alábbi adatok alapján terveztem és építek fel: Ing...
187 997 900 HUF
1 044 432 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (85422599)
28 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 380 m2
Telekterület: 1050 m2
Szobaszám: 6
Érden eladó egy útépítési családi ház 6 háló 2 nappali MEDENCE, szauna, 4 ERKÉLYTERASZ DÉLNYUGATI fekvés, előtte ősfás park t...
649 000 000 HUF
1 707 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (55974731)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kedves Érdeklődők! Gyönyörű, azonnal elszállítható tiny house-ok eladók! Eladó két, teljesen egyforma, 8 méter hosszú, prémiu...
17 900 000 HUF
716 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (26338466)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: 201 m2
Szobaszám: n/a
Újépítésű, energiatakarékos ikerház eladó Gyál csendes, családi házas övezetében! Gyál egyik legkedveltebb, nyugodt mellékutc...
126 990 000 HUF
933 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (94344792)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: 201 m2
Szobaszám: n/a
112 990 000 HUF
933 801 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (23349261)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 660 m2
Szobaszám: 4
Eladó Budapest 2. kerületében, az üdülőkörzetként ismertté vált Széphalom-II/A-ban egy nagyon praktikus kialakítású, 4 szobás i...
220 000 000 HUF
2 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (85333798)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 7
A XVI. kerület Mátyásföld városrészén magánszállás funkcióját ellátó családi ház eladó! A ház mintegy 240m² összterületű körb...
190 000 000 HUF
791 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi ikerház hirdetés (46823897)
28 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Budapesten a 17. kerületben - új építésű - földszintes ikerházfél eladó! A megvételre kínált ingatlan egy amerikai konyha és ...
138 000 000 HUF
1 254 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (42695763)
28 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 3
Budapesten a 2. kerületben kínálunk megvételre egy jó állapotú ikerházfélt! A házban tágas konyha étkező és nappali 2 szoba, k...
159 000 000 HUF
1 622 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (63434898)
28 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 729 m2
Szobaszám: 5
Budapesten a 2. kerületben kínálunk megvételre egy 200 nm alapterületű belső kétszintes családi házat! A ház földszinti része...
470 000 000 HUF
2 350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakeszi sorház hirdetés (95466946)
28 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budakeszin kínálunk megvételre egy sorházi - kert kapcsolatos - belső kétszintes lakást! Földszinten: előszoba, egy tágas ame...
155 000 000 HUF
2 214 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi ikerház hirdetés (45848863)
28 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 143 m2
Telekterület: 475 m2
Szobaszám: 4
Budapesten a 17. kerületben - új építésű - ikerházfél eladó! A megvételre kínált ingatlan belső kétszintes nettó 143 nm alapt...
149 900 000 HUF
1 048 251 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (34832635)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 520 m2
Telekterület: 950 m2
Szobaszám: 20
Ritka lehetőség a 17. kerületben - Rákoscsabán! A megvételre kínált ingatlan mintegy 950 nm alapterületű sarok telken fekszik...
499 000 000 HUF
959 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Solymári családi ház hirdetés (67156382)
28 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 3000 m2
Szobaszám: 4
Solymáron kínálunk megvételre egy 125 nm alapterületű belső kétszintes családi házat! A földszinten előszoba, egy hálószoba, ...
215 000 000 HUF
1 720 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykovácsi családi ház hirdetés (93475379)
28 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 149 m2
Telekterület: 380 m2
Szobaszám: 4
Nagykovácsiban kínálunk eladásra egy nettó 149 nm alapterületű családi házat! A belső kétszintes - felújított, szigetelt ( 8 ...
117 000 000 HUF
785 234 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (44273747)
28 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 580 m2
Szobaszám: 5
Budapesten a 3. kerületben kínálunk megvételre egy 144 nm alapterületű családi házat! Az épülő ház magas műszaki tartalommal ...
260 000 000 HUF
1 793 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (97423746)
28 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 5
Budapesten a 3. kerületben kínálunk megvételre egy 144 alapterületű belső kétszintes házat! Földszinten amerikai konyha és na...
199 000 000 HUF
1 372 413 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ecseri családi ház hirdetés (71348375)
28 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 640 m2
Szobaszám: 4
Ecseren a dombon kínálunk megvételre egy 200 nm alapterületű családi házat! A családi ház földszintes -igény esetén a tetőtér...
148 000 000 HUF
740 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal