Eladó ház (59357 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 59 357 db
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (99213347)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 1437 m2
Szobaszám: 6
Tágas, igényesen karbantartott családi ház eladó Pécs kedvelt részén akár két generációnak vagy vállalkozásnak is! Pécs egyik n...
149 900 000 HUF
908 484 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Véméndi családi ház hirdetés (68947842)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 2992 m2
Szobaszám: 4
Eladó Véménden egy 2024-ben teljes körűen felújított, német stílusú parasztház. Nagy belső terekkel, 3 hálószoba+ nappali, dupl...
81 900 000 HUF
546 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Babarci családi ház hirdetés (36762397)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 339 m2
Szobaszám: 2
Mohácstól 13km-re Babarcon, csendes sváb faluban eladó egy 89nm-esjelenleg 2szobás, (de még egy szoba kialakítható) 2bejáratú, ...
29 990 000 HUF
336 966 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kozármislenyi családi ház hirdetés (22239125)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 660 m2
Szobaszám: 5
Eladó teljeskörűen felújított, prémium családi ház Kozármislenyben! Eladóvá vált Kozármisleny egyik csendes, családbarát utcájá...
168 490 000 HUF
842 450 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsudvardi családi ház hirdetés (44942738)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: 121 m2
Szobaszám: 2
Pécsudvard csendes utcájában 121 nm-es családi ház megkezdett felújítással, sok lehetőséggel eladó. Az épület tégla szerkezetű,...
29 000 000 HUF
239 669 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (46344945)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 403 m2
Szobaszám: 3
Mecsekoldal belvárosközeli részén családi ház eladó:- csendes helyen- 403 nm telken- szintezett kerttel- 160 nm-es önálló csalá...
125 000 000 HUF
781 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (67682579)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 398 m2
Szobaszám: 3
Családi ház eladó a belváros peremén! --Eladó Pécsett, a belvárostól keletre, a Zsolnay negyed szomszédságában, a Fischer Béla ...
74 000 000 HUF
528 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Derecskei családi ház hirdetés (23892931)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1891 m2
Szobaszám: 2
Kivételes lehetőség Derecske központjában - nagy telek, sok lehetőség! Derecske központi részén kínálok eladásra egy 60 nm-es,...
33 000 000 HUF
550 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentpéterszegi családi ház hirdetés (75429853)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1763 m2
Szobaszám: 2
Szentpéterszeg belterületén, a település központjában eladó egy jó elrendezésű, 60 nm-es családi ház, amely nagy méretű telekke...
19 000 000 HUF
316 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hencidai családi ház hirdetés (47437288)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1157 m2
Szobaszám: 2
Hencida csendes, rendezett utcájában kínálunk eladásra egy szeretettel karbantartott, 2 szobás családi házat nagy, 1157 nm-es t...
22 900 000 HUF
286 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírmihálydi családi ház hirdetés (52873539)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: 2238 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyírmihálydiban, Debrecentől és Nyíregyházától egyaránt 30 percnyi távolságban, eladó egy részben felújított családi ház. *** ...
22 000 000 HUF
222 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zádori családi ház hirdetés (76457324)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2840 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Tatabánya Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180782 hivatkozási számú zádori családi ház. Falusi nyugalom és leh...
4 500 000 HUF
56 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Süttői családi ház hirdetés (92389763)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 770 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Tatabánya Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181151 hivatkozási számú süttői családi ház. Süttő csendes utcájába...
29 900 000 HUF
339 772 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Iszkaszentgyörgyi családi ház hirdetés (46695433)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 148 m2