Eladó ház (59365 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 59 365 db
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (95457333)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 782 m2
Szobaszám: 2
Albertirsa központjában, de csendes utcában megvételre kínálok egy két generációs családi házat. Az összközművekkel rendelkező ...
69 900 000 HUF
932 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaföldvári családi ház hirdetés (79479643)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 196 m2
Telekterület: 2126 m2
Szobaszám: 7
Tiszaföldvár csendes utcájában megvételre kínálok egy 2126nm-es telken lévő, 196nm-es, két generációnak alkalmas családi házat....
39 990 000 HUF
204 030 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dabasi családi ház hirdetés (99243379)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 1371 m2
Szobaszám: 6
Megvételre kínálok 1371nm-es telekre a 70-es években épült, két generáció számára is alkalmas 180nm-es családi házat. Az ingatl...
73 648 676 HUF
409 159 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédberceli családi ház hirdetés (49424837)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 737 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Ceglédbercel frekventált részén! Eladásra kínálunk egy teljesen felújított, összközműves 83 nm-es családi ház...
65 900 000 HUF
679 381 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (37125437)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1332 m2
Szobaszám: 5
Eladó családi ház Cegléden1332 m2-es telken. Az otthon kényelmét és fenntarthatóságát több szempontból is szem előtt tartottá...
57 900 000 HUF
579 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (73733294)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 684 m2
Szobaszám: 4
Ez az ingatlan ideális befektetési lehetőség, vagy remek választás azok számára, akik egy otthonos, nyugodt környezetben szeret...
89 990 000 HUF
473 631 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (35689544)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 1678 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Nappali + 4 háló, újszerű állapot, medence, szép kert, 4 autónak GARÁZS! Vecsés központ közeli, csendes mellék utcájában, 167...
139 900 000 HUF
964 827 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (64844413)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: 609 m2
Szobaszám: 5
Debrecenben eladó 2000-ben épült tetőteres erkélyes, 130 nm-es amerikai-konyhás nappalis, 4 szobás családi ház 60 nm-es pincesz...
99 000 000 HUF
727 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (46969236)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 1125 m2
Szobaszám: 4
Debrecenben, a Lázár utca közelében eladásra kínálok egy 101 nm-es, amerikai konyha nappalis + 3 szobás, + 26 nm-es fedett tera...
129 900 000 HUF
1 286 138 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Jakabszállási családi ház hirdetés (17747157)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 1510 m2
Szobaszám: 7
Kecskeméttől mindössze 15 percre, Jakabszálláson kínálok megvételre egy igazán különleges hangulatú, két szintes családi házat,...
127 500 000 HUF
671 052 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszapalkonyai családi ház hirdetés (28184795)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 325 m2
Telekterület: 1316 m2
Szobaszám: 4
Tiszapalkonyán vendéglátóegység és egyben apartmanház ELADÓ! Tiszapalkonya központjában a Bem úton eladó 1316 nm-es telken ki...
55 000 000 HUF
169 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Répceszentgyörgyi családi ház hirdetés (96783877)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 740 m2
Szobaszám: 2
Répceszentgyörgyön jó állapotú, azonnal beköltözhető családi ház eladó! Elhelyezkedés: Répceszentgyörgy egy csendes, rendezett...
28 000 000 HUF
400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (69833742)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 462 m2
Szobaszám: 4
Újépítésű, önálló családi ház saroktelken prémium műszaki tartalommal, azonnali költözésselHa egy valóban átgondolt, modern ott...
85 000 000 HUF
934 065 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (35231243)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 457 m2
Szobaszám: 4
Belvárosi élet, kertvárosi béke - Az ideális családi házMagas műszaki tartalom, prémium anyaghasználatÚjépítésű családi ház ela...
124 900 000 HUF
1 200 961 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti sorház hirdetés (31364243)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: 210 m2
Szobaszám: 4
Kecskemét Hunyadiváros új építésű részén, zárt lakóparkban, újszerű, két szintes, nappali + 3 szobás 109 nm-es sorház garázzsal...
132 000 000 HUF
1 211 009 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi családi ház hirdetés (33754877)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 3
Göd központi részén csendes mellékutcában eladó 70 nm-es, egyszintes családi ház 550 nm-es telken. Az ingatlan 1958-ban épült...
71 900 000 HUF
1 027 142 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (23527356)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 2
XV. kerületben: kertvárosi részen, eladó egy körbejárható, 50 m2, 2 szobás, közepes állapotú családi ház, 350 m2 telekkel, 12 m...
79 000 000 HUF
1 580 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (23924326)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 760 m2
Szobaszám: 4
Exkluzív családi ház eladó Kecskeméten a Vacsiközben! Nyugodt, kertvárosi környezetben kínálom eladásra ezt a 2004-ben épült kü...
139 900 000 HUF
1 238 053 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (48543549)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 654 m2
Telekterület: 4375 m2
Szobaszám: 16
Van egy hely Kecskemét legkedveltebb kertvárosi részén, ahol a reggelek egészen mások. Ahogy a nap első sugarai megcsillannak a...
575 000 000 HUF
879 204 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csabdi családi ház hirdetés (35552347)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 1241 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújítandó családi ház Csabdi belterületén, csendes, nyugodt részen! Csabdi egyik békés utcájában kínálunk megvételre eg...
61 000 000 HUF
910 447 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?