Eladó ház (59366 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 59 366 db
Eladó Pusztavacsi családi ház hirdetés (23733726)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 8600 m2
Szobaszám: 4
Pusztavacson, az ország közepén, a Pusztavacsi Parkerdő mélyén, az erdőt átszelő egyetlen utcácskában. . . Távol a város zajátó...
83 000 000 HUF
790 476 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hernádi családi ház hirdetés (37697233)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 1400 m2
Szobaszám: 4
Újépítésű családi ház Hernádon – közvetlenül a kivitelezőtől HITELEZHETŐ akár 3%-os Otton Start programmal és /vagy csok+ álla...
69 900 000 HUF
713 265 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Örkényi családi ház hirdetés (33647342)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 635 m2
Szobaszám: 3
Örkény csendes, kulturált, az m5 autópályához közel eső részén kínálunk megvételre egy 92nm-es, tágas amerikai konyha- nappali-...
44 000 000 HUF
478 260 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (74747735)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 320 m2
Telekterület: 441 m2
Szobaszám: 6
Összeköltözőknek, nagy családosoknak, befektetőknek, VÁLLALKOZÓKNAK! Ez a 1997-ben épült, jó állapotú, körbejárható családi há...
182 500 000 HUF
570 312 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (29539799)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 225 m2
Telekterület: 230 m2
Szobaszám: 4
Cegléd belváros – különleges hangulatú ikerház fél, dupla garázzsal és intim kerttel – alkalmi áron! Csok+ és osp hitelre is! ...
79 900 000 HUF
355 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hernádi családi ház hirdetés (43634337)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 752 m2
Szobaszám: 4
Hernádon – két lakrészes, bővíthető családi ház saroktelken – otthon és lehetőség EGYBEN Hernád nyugodt, élhető környezetében ...
58 000 000 HUF
414 285 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (39343464)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 318 m2
Szobaszám: 6+ 1 fél
Eladó ingatlanunk Budapest XX. kerületének szívében, a Gubacsi lakótelepen található, ahol a modern életstílus és a családias k...
119 000 000 HUF
626 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (39357838)
34 napja a megveszLAK-on