Eladó ház (59554 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 59 554 db
youtube videó élő (live) videós bemutatás Eladó Béri családi ház hirdetés (91558275)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 753 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Nógrád vármegyében, Cserhát kapuja, a rózsák faluja” - ként ismert Bér községben, a Malomudvar felett, erdő széli, patak parti,...
43 000 000 HUF
704 918 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (45338429)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 596 m2
Szobaszám: 7
Csillaghegy szívében kínálunk megvételre egy különleges atmoszférájú, az 1920-as években épült villát, amely a múlt eleganciájá...
149 000 000 HUF
931 250 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XXIII. kerületi családi ház hirdetés (48982318)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 557 m2
Szobaszám: 1
Budapest XXIII. kerületében, a csendes és családias hangulatú utcában eladóvá vált egy 40 nm-es, kertkapcsolatos családi ház. A...
37 000 000 HUF
925 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Somogycsicsói családi ház hirdetés (59158438)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 3541 m2
Szobaszám: 4
Somogycsicsó csendes, barátságos településén kínálok megvételre egy 98 m² alapterületű családi házat, amely egy 3541 m²-es, szé...
15 990 000 HUF
145 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bánokszentgyörgyi családi ház hirdetés (63932977)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1632 m2
Szobaszám: 2
Bánokszentgyörgy Zala megye délnyugati részén, Nagykanizsától 28, Letenyétől 20, Zalaegerszegtől 38 km távolságra helyezkedik e...
22 500 000 HUF
281 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki sorház hirdetés (93877425)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 83 m2
Szobaszám: 3
Kiváló lehetőség Siófokon – otthon a Balaton közelében! Somogy vármegye szívében, Siófok kertvárosias, nyugodt részén kínálun...
54 900 000 HUF
610 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárándi családi ház hirdetés (94716934)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: 990 m2
Szobaszám: 2
Ez a nettó 33 m²-es, nappali + 1 szobás ház ideális választás lehet egyedülállóknak vagy pároknak, akik szeretnék ötvözni a ter...
16 900 000 HUF
512 121 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (99982214)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 176 m2
Telekterület: 334 m2
Szobaszám: 6
Debrecen egyik legexkluzívabb övezetében, a Nyulas városrészben, a Nagyerdő közvetlen szomszédságában kínálunk eladásra egy új ...
239 000 000 HUF
1 357 954 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni ikerház hirdetés (34887564)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 1080 m2
Szobaszám: 3
1. Lakás 108 nm számított alapterülettel: (80nm + 20nm + 18nm) - utcafronti kiosztás - nappali / konyha / étkező / kamra (40 n...
149 741 282 HUF
1 268 993 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni ikerház hirdetés (48193442)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 194 m2
Telekterület: 1080 m2
Szobaszám: 5
2. Lakás 181 nm számított alapterülettel: (134nm + 27nm + 33 nm) - nappali / konyha / étkező / kamra (52 nm) - 4 hálószoba (12...
223 622 047 HUF
1 152 690 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Öttevényi családi ház hirdetés (34727724)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 310 m2
Telekterület: 851 m2
Szobaszám: 7
Öttevényen eladó többfunkciós, kiváló adottságokkal rendelkező családi ház – befektetésnek is ideális! Győrtől mindössze 13 k...
105 000 000 HUF
338 709 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri családi ház hirdetés (93934714)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 790 m2
Szobaszám: 2
Győr - Sashegyen eladó a képeken látható zárt kerti házikó! ! ! Családi ház mélyen lakás ár alatt, és még jó állapotú is, azo...
34 990 000 HUF
466 533 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Adászteveli családi ház hirdetés (91649134)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 320 m2
Telekterület: 2430 m2
Szobaszám: 7
Eladóvá vált 284 nm-es felújított parasztház szép környezetben, Adásztevelen. A település Veszprém vármegyében, Pápától 6 km-...
70 000 000 HUF
218 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni sorház hirdetés (34834424)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 198 m2
Szobaszám: 4
Debrecen kedvelt részén, a Hatvan utcai kert csendes, új építésű övezetében, magas műszaki tartalommal rendelkező, jó elrendezé...
139 990 000 HUF
1 111 031 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Márkházai családi ház hirdetés (39794969)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 3172 m2
Szobaszám: 2
Fedezd fel álmaid otthonát a gyönyörű Nógrád vármegye szívében, Márkházán! Ez a használt ház tökéletes választás fiatal felnőtt...
22 900 000 HUF
313 698 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői családi ház hirdetés (24449726)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 673 m2
Szobaszám: 2
Gödöllő csendes, kertvárosi részén kínálunk megvételre egy kiváló adottságokkal rendelkező, 70 nm-es, 2 szobás családi házat, a...
83 115 414 HUF
1 187 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Biri családi ház hirdetés (59346283)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1824 m2
Szobaszám: 4
Biri csendes, rendezett településén kínálunk megvételre egy 120 m² bruttó, 99 m² nettó alapterületű családi házat, amely ideáli...
39 000 000 HUF
325 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hévízi családi ház hirdetés (44237382)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
Csak az otthon centrum kiemelt KÍNÁLATÁBAN! Modern technológia, exkluzív kivitelezés, kompromisszumok nélkül! Eladásra kínál...
198 000 000 HUF
792 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Karácsondi családi ház hirdetés (77743247)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 1152 m2
Szobaszám: 2
Karácsond nyugodt, csendes részén eladó egy felújított, 43 m²-es családi ház, amely egy ritka méretű, 1152 m²-es telken helyezk...
16 900 000 HUF
307 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti házrész hirdetés (55682932)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 65 m2
Szobaszám: 1
Felújítandó házrész kapható a Csóka utcán, Kecskeméten! a 62nm-es lakrész teljes felújítást igényel, jelenleg csak áram van benne, víz és csatorna a telken belülről leköthető! Körülbelül 5-7 millió forint ráköltéssel helyre kis házrész tulajdonosa lehet!
7 500 000 HUF
117 187 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő