Eladó ház (59402 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 59 402 db
Eladó Nyírpazonyi családi ház hirdetés (53413486)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 1314 m2
Szobaszám: 5
Eladó Nyírpazony egy tágas, 190 nm-es, tégla építésű családi ház, amely 2008-ban épült. a ház modern szigeteléssel (10 cm-es) r...
83 000 000 HUF
436 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Berkeszi családi ház hirdetés (25777433)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 4274 m2
Szobaszám: + 2 fél
Berkesz északi részén eladó egy 54 m2-es, 2 szobás családi ház! Az ingatlan 2000-ben épült, beton alapra, szilikát falazattal...
14 500 000 HUF
241 666 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nagykállói családi ház hirdetés (74337383)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 4
Nagykálló belvárosában családi ház eladó! Nagykálló belvárosában, gondozott kerttel rendelkező, karbantartott, szintes családi...
65 000 000 HUF
361 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rakamazi családi ház hirdetés (97942984)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1636 m2
Szobaszám: 3
Rakamaz belvárosában azonnal költözhető, modern 3 szobás amerikai konyhás kialakítású teljes körűen felújított 100 nm-es család...
35 000 000 HUF
350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vásárosnaményi családi ház hirdetés (37954574)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 1169 m2
Szobaszám: 2
Vásárosnaményban jó állapotú családi ház eladó! Vásárosnaményban eladó egy 75 m2, 2 szobás, jó állapotú családi ház, amely 11...
35 000 000 HUF
472 972 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói családi ház hirdetés (23379853)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 435 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújított családi ház Nagykálló csendes részén! Nagykállóban kínálunk megvételre egy 65 nm-es, kiváló állapotú, amerik...
16 000 000 HUF
246 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszavasvári családi ház hirdetés (93525442)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 545 m2
Szobaszám: 5+ 3 fél
Tiszavasvári egyik leg jobb helyén eladó egy teljes körüen korszerűsített minden igényt kielégítő családi ház. Ha olyan ingatl...
65 500 000 HUF
363 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisvárdai családi ház hirdetés (79962639)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 1009 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Kisvárda kedvelt részén! Kisvárda csendes, lakó-pihenő övezetében kínálunk megvételre egy jól karbantartott...
48 900 000 HUF
509 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisvárdai családi ház hirdetés (94774224)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 497 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kisvárda déli lakóövezetében eladó egy 3 szobás, 190 m2-es családi ház. Az épület 1982-ben épült, szerkezete tégla, lapos tet...
65 000 000 HUF
325 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (32739934)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 6
Eladó egy tágas, gyönyörű kétgenerációs családi ház Nyíregyháza kedvelt, környékén. a kiváló állapotú ingatlan egy hatalmas, 10...
99 500 000 HUF
331 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Leveleki családi ház hirdetés (38736455)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 1224 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó felújított családi ház Leveleken nagy telekkel! Leveleken eladó egy 61, 5 m2-es, földszintes családi ház, amely 1970-be...
15 500 000 HUF
254 098 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vásárosnaményi családi ház hirdetés (87444599)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 3534 m2
Szobaszám: 2
Felújított családi ház eladó Vásárosnamény fő utcáján? Nagy telekkel! Vásárosnamény fő utcáján kínálok megvételre egy 90 m? -...
26 900 000 HUF
298 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírtassi családi ház hirdetés (66336874)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 360 m2
Telekterület: 3995 m2
Szobaszám: 5+ 2 fél
Nyírtass központjában eladó egy 360 nm-es, 5 szobás családiház. A 19. Századi alappal rendelkező főépület szerkezete igen mas...
21 000 000 HUF
58 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Biri családi ház hirdetés (43236488)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 5620 m2
Szobaszám: 2
Biriben, a település központjához közel, mégis csendes és nyugodt környezetben található ez a 75 négyzetméter alapterületű inga...
20 000 000 HUF
266 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszavasvári családi ház hirdetés (39239945)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 1042 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Eladó Tiszavasvári központi részén egy 180 négyzetméteres, kétszintes családi ház tágas, 1042 négyzetméteres telken. Az ingatla...
35 900 000 HUF
199 444 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Újfehértói családi ház hirdetés (43524395)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 2692 m2
Szobaszám: 3
Újfehértó Kisrétkör kedvelt részén, a Táncsics utcában eladó egy 73 nm-es családi ház + 10 nm-es fedett terasszal, 2692 nm-es t...
37 000 000 HUF
506 849 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (68343976)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 379 m2
Telekterület: 1244 m2
Szobaszám: 16
Társasház fejlesztésére alkalmas ingatlan, jelenleg üzleti és lakó funkciókkal eladó Nyíregyházán, a Szarvas utcában eladó egy...
179 000 000 HUF
472 295 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírteleki családi ház hirdetés (53733327)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 187 m2
Telekterület: 4257 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Nyírtelken venne tágas családi házat? Akkor ez az Ön kihagyhatatlan lehetősége! Nyírtelken eladó egy tágas, kivételes adotts...
53 900 000 HUF
288 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kölcsei családi ház hirdetés (37243313)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 2883 m2
Szobaszám: 2
Falusi idill és rengeteg lehetőség kölcsén! Eladóvá vált egy kiváló adottságokkal rendelkező családi ház a festői Kölcse Fő ut...
9 650 000 HUF
137 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (11327733)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 2200 m2
Szobaszám: 2
Kiemelkedő adottságú ingatlan nagy telekkel - ritka fejlesztési lehetőség Sóstóhegyen Nyíregyháza Sóstóhegy városrészében, a N...
24 900 000 HUF
452 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?