Eladó ház (59548 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 59 548 db
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (49338346)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 390 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálok Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében Jászberényben egy 390 nm-es telken lévő 74, 5 nm-es vályog szerkezetű beton a...
31 500 000 HUF
425 675 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (57877573)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 274 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Jászberényben Budapesttől 86 km-re 276 nm-es telken egy 64 nm-es családi ház eladó! a házban ...
34 900 000 HUF
545 312 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (24692466)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 525 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálok Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében Jászberényben egy 103, 9 nm-es hasznos alapterületű tégla építésű családi ház...
48 600 000 HUF
471 844 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (39767693)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 833 m2
Szobaszám: 5+ 3 fél
Eladó Pest vármegyében Gyál központjában egy két generációs 200 nm-es családi ház. Gyál legfrekventáltabb helyén közel az autóp...
159 000 000 HUF
795 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (53415814)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 731 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálunk Pest vármegyében, Cegléden egy 731nm-es telken elhelyezkedő 180 nm-es családi házat magas műszaki tartalommal...
154 000 000 HUF
855 555 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (34444914)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 415 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében Jászberényben egy 83, 1 nm-es hasznos alapterületű, vegyes szerkezetű családi...
35 500 000 HUF
427 710 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori családi ház hirdetés (94253622)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 1102 m2
Szobaszám: 3
Monor központi részén, nyugodt kertvárosi környezetben eladó egy 1970 környékén épült, összközműves, tehermentes, 1/1 tulajdonú...
59 900 000 HUF
758 227 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (57769458)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 206 m2
Telekterület: 1044 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Eladásra kínálok Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében Jászberényben egy 206 nm-es hasznos alapterületű, tégla falazatú családi háza...
85 000 000 HUF
412 621 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási családi ház hirdetés (52332536)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 345 m2
Telekterület: 1196 m2
Szobaszám: 12
Eladó Tóalmáson Pest Vármegyében egy 345, 8 nm-es kétszintes befejezetlen családi ház. Az ingatlan felújítása megkezdődött. Az ...
60 000 000 HUF
173 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (27843653)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 8999 m2
Szobaszám: 2
Jászberénytől 3 percre, külterületen 8990 m2-es telken eladó egy 115, 4 nm -es, terasszal rendelkező, Porotherm p30 n+f tégla f...
79 900 000 HUF
694 782 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (44278563)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 233 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
*** Kiemelkedő ajánlat - 3 külön lakrész 1 épületben - egyedi lehetőség Cegléd szívében! *** Pest vármegye, Cegléd belvárosába...
44 900 000 HUF
575 641 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tószegi családi ház hirdetés (42886936)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 1565 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálok Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében Tószegen egy 107 nm-es hasznos alapterületű felújítandó családi házat, amely ...
25 000 000 HUF
233 644 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Farmosi családi ház hirdetés (97867979)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: 1137 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Pest vármegyében Farmoson egy 59, 3 nm-es vegyes szerkezetű családi házat 1137nm-es telken! Az ingatlanban kia...
19 400 000 HUF
328 813 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (48817247)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 153 m2
Telekterület: 516 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Cegléd központjának közelében, csendes utcában eladó egy kétszintes, 153 m2-es 4+1 félszobás családi ház. a telek mérete 516 m2...
74 900 000 HUF
489 542 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Farmosi családi ház hirdetés (43389392)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 710 m2
Szobaszám: 4
Pest vármegye, Farmos, Ceglédtől közúton 23 km, Nagykátától 12 km, Budapesttől 82 km távolságra található. Farmos település köz...
36 900 000 HUF
292 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (57457386)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 406 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Cegléden, csendes környezetben eladó egy 74 m2 családi ház egy 406 m2-es telken! Az ingatlan vegyes falazatú, elrendezése prakt...
49 500 000 HUF
668 918 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (95777524)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2