Eladó ház Budapest X. kerületben (153 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ház budapest I. kerületbenEladó ház Budapest II. kerületbenEladó ház Budapest III. kerületbenEladó ház Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ház Budapest V. kerületbenEladó ház Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ház Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ház Budapest VIII. kerületbenEladó ház Budapest IX. kerületbenEladó ház Budapest X. kerületbenEladó ház Budapest XI. kerületbenEladó ház Budapest XII. kerületbenEladó ház Budapest XIII. kerületbenEladó ház Budapest XIV. kerületbenEladó ház Budapest XV. kerületbenEladó ház Budapest XVI. kerületbenEladó ház Budapest XVII. kerületbenEladó ház Budapest XVIII. kerületbenEladó ház Budapest XIX. kerületbenEladó ház Budapest XX. kerületbenEladó ház Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ház Budapest XXII. kerületbenEladó ház Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 153 db
Eladó Budapest X. kerületi sorház hirdetés (34987769)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 50 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kertkapcsolatos otthon csendes környezetben – felújított sorházi lakás az Újhegyi lakótelep közelében Ha fontos Önnek a nyugal...
84 900 000 HUF
1 179 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi családi ház hirdetés (57523447)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 400 m2
Telekterület: 775 m2
Szobaszám: 8+ 1 fél
Budapest x. kerületének egyik legkeresettebb városrészében, Óhegyen kínálunk megvételre egy különleges értéket képviselő, többf...
285 000 000 HUF
712 500 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest X. kerületi ikerház hirdetés (54928228)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 177 m2
Telekterület: 409 m2
Szobaszám: 5
Modern, kétszintes önálló családi HÁZ! Budapest x. kerület egyik legnyugodtabb területén, egy csendes mellékutcában, gyönyörű ...
195 000 000 HUF
1 101 694 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi családi ház hirdetés (47451445)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Keresi új lakóit egy kiváló adottságokkal rendelkező, háromszintes, saját kerttel körülölelt sorházi szélső lakás Budapest egyi...
165 000 000 HUF
825 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi ikerház hirdetés (33551323)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 129 m2
Telekterület: 440 m2
Szobaszám: 4
Kertvárosi nyugalom, városhoz közel ikerházfél saját kerttel eladó! Eladó egy remek elosztású, 2000-es évben épült, kétszinte...
117 000 000 HUF
906 976 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi családi ház hirdetés (13622755)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 198 m2
Telekterület: 727 m2
Szobaszám: 7
Kiváló lehetőség Budapest x. kerületében sokoldalúan hasznosítható, modern épület eladó! Budapest x. kerületének kedvelt, csend...
265 000 000 HUF
1 338 383 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi családi ház hirdetés (33643437)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 175 m2
Telekterület: 506 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház 10. kerület ÓhegyTÖBB lehetőséget rejtő családi ház! ! Akár befektetésre IS! ! Eladásra kínálok egyedi kinéze...
170 000 000 HUF
971 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi családi ház hirdetés (53689983)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 186 m2
Telekterület: 729 m2
Szobaszám: 6+ 1 fél
***Kiválló lehetőség! Éljen vele! *** Budapest x. kerületének kedvelt részén eladó egy kiváló állapotú, modern épület, amely sz...
249 000 000 HUF
1 338 709 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi ikerház hirdetés (33317365)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 129 m2
Telekterület: 856 m2
Szobaszám: 4
Osztatlan közös tulajdon, ügyvédi megosztóval rendelkezik.
117 000 000 HUF
906 976 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi családi ház hirdetés (78213986)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 198 m2
Telekterület: 727 m2
Szobaszám: 7
265 000 000 HUF
1 338 383 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi családi ház hirdetés (16263569)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 175 m2
Telekterület: 506 m2
Szobaszám: 4
170 000 000 HUF
971 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi ikerház hirdetés (23736375)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 231 m2
Szobaszám: 4
Modern, kétszintes ikerház eladó Budapest x. kerületében, Újhegy csendes, kertvárosi részén. Az új építésű ingatlan nettó 122 m...
129 900 000 HUF
1 237 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi ikerház hirdetés (87398432)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 231 m2
Szobaszám: 4
129 900 000 HUF
1 237 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi családi ház hirdetés (37389572)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 167 m2
Telekterület: 409 m2
Szobaszám: 5
Eladó családi ház Budapest x. kerületében, a Panka közben, csendes, kertvárosi környezetben, magas műszaki tartalommal. A net...
195 000 000 HUF
1 167 664 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi családi ház hirdetés (72594246)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 167 m2
Telekterület: 409 m2
Szobaszám: 5
190 000 000 HUF
1 137 724 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi családi ház hirdetés (34543483)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 167 m2
Telekterület: 409 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó Kőbányán a 10. kerületben, új építésű, 167 nm alapterületű családi ház. a házhoz garázs is készül, kertkapcsolattal és te...
195 000 000 HUF
1 167 664 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi családi ház hirdetés (31344179)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 167 m2
Telekterület: 409 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
190 000 000 HUF
1 137 724 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi családi ház hirdetés (56779759)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 231 m2
Szobaszám: 4
Modern, kétszintes újépítésű ikerház! Budapest x. kerület egyik legnyugodtabb területén, egy csendes mellékutcában, gyönyörű és...
134 900 000 HUF
1 105 737 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi családi ház hirdetés (75145399)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 231 m2
Szobaszám: 4
129 900 000 HUF
1 064 754 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi sorház hirdetés (37564534)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 4
Eladó ingatlan 10. kerület csendes részén a Paprika utcában! Az ingatlan főbb paraméterei ✔️ 350nm telekméret ✔️ 140nm ingatl...
95 000 000 HUF
678 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Budapest X. kerületben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal