Eladó ház Budapest XXIII. kerületben 30 millióig
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Budapest XXIII. kerületben 30 millióig

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ház budapest I. kerületbenEladó ház Budapest II. kerületbenEladó ház Budapest III. kerületbenEladó ház Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ház Budapest V. kerületbenEladó ház Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ház Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ház Budapest VIII. kerületbenEladó ház Budapest IX. kerületbenEladó ház Budapest X. kerületbenEladó ház Budapest XI. kerületbenEladó ház Budapest XII. kerületbenEladó ház Budapest XIII. kerületbenEladó ház Budapest XIV. kerületbenEladó ház Budapest XV. kerületbenEladó ház Budapest XVI. kerületbenEladó ház Budapest XVII. kerületbenEladó ház Budapest XVIII. kerületbenEladó ház Budapest XIX. kerületbenEladó ház Budapest XX. kerületbenEladó ház Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ház Budapest XXII. kerületbenEladó ház Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 2 db
Budapest XXIII. kerületben további eladó házak közül is válogathatsz.
Összes eladó ház Budapest XXIII. kerületben
Eladó Budapest XXIII. kerületi házrész hirdetés (91963753)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 422 m2
Szobaszám: 2
Eladó házrész soroksáron – saját, elszeparált KERTRÉSSZEL! Budapest XXIII. kerületében, Soroksár csendes részén eladó egy 40 ...
26 900 000 HUF
672 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi házrész hirdetés (87837392)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: 1 m2
Szobaszám: 1
Soroksáron minigarzon eladó 1 db PARKOLÓHELLYEL Eladó sorba került egy mini garzon Soroksáron. A lakás az elmúlt 4 év során ...
22 900 000 HUF
1 145 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 2 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Budapest XXIII. kerületi házrész hirdetés (73739717)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 1042 m2
Szobaszám: 2
Eladó igényesen felújított házrész a 15. kerület szívében! Csendes, zöld, kisvárosias környezetben várja új tulajdonosát ez a...
32 900 000 HUF
685 416 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi házrész hirdetés (33894721)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 40 m2
Szobaszám: 1
Budapest XXIII. kerületének központi részén 450 méterre a Hősök Terétől eladó egy 36 nm es 1 szobás házrész. Az ingatlan 5 la...
32 900 000 HUF
913 888 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest XXIII. kerületi házrész hirdetés (33775126)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: 961 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Nagykanizsa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #172723 hivatkozási számú Budapest XXIII. kerületi házrész. -Az in...
35 000 000 HUF
660 377 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi házrész hirdetés (42863542)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: 30 m2
Szobaszám: 1
Soroksáron, központban eladásra kínálok 34 nm-es kb 30 m2-es kerttel rendelkező házrészt, mely a 2. Lakás. Beépíthető tetőtér...
37 000 000 HUF
1 088 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi családi ház hirdetés (48982318)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 557 m2
Szobaszám: 1
Budapest XXIII. kerületében, a csendes és családias hangulatú utcában eladóvá vált egy 40 nm-es, kertkapcsolatos családi ház. A...
37 000 000 HUF
925 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi házrész hirdetés (73335833)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 50 m2
Szobaszám: 3
Kertkapcsolatos otthon Soroksár kedvelt részén. Budapest XXIII. kerületében, Soroksár egyik csendes, barátságos, közkedvelt r...
37 900 000 HUF
842 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi házrész hirdetés (83789635)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: 714 m2
Szobaszám: 2
Kicsit régi? Igen! Fel kell újítani? Igen! De akkor miért jó? Mert lehet egy saját vagány kis kertes házikód Erzsébeten. ...
24 000 000 HUF
727 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi házrész hirdetés (62999873)
19 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 17 m2
Telekterület: 30 m2
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk Pesterzsébet csendes mellékutcájában egy kis garzon lakást. Ajánlom egyedülálló időseknek, vagy fiatal párnak...
24 500 000 HUF
1 441 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi házrész hirdetés (75343753)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XX. Pesterzsébeten, határ út közeli 1 szobás lakás eladó! EGY tulajdonos, rendezett papírok! Alacsony rezsiköltség! Kiváló köz...
24 900 000 HUF
889 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi házrész hirdetés (38425335)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: 20 m2
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk Pesterzsébeten egy 28 nm-es társasházi lakást. A lakás 1 szoba, konyha, fürdőszobából áll. Rendezett 7 laká...
27 000 000 HUF
964 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi házrész hirdetés (37744444)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 546 m2
Szobaszám: 1
Eladó felújítandó házrész Budapest 20 Erzsébetfalván, a Vécsey utcában. A telek mérete összesen 546 nm, amin három lakás talál...
28 000 000 HUF
509 090 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi házrész hirdetés (69354495)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 1
Eladó lakás rendezett társasházban azonnal költözhető! A hétlakásos, rendezett udvarral rendelkező társasház 5-ös számú lakás...
29 999 999 HUF
937 499 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (41253388)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 1
Gyálon, frekventált helyen, kiadó új konténerház. Bútorozott, klímás fűtéssel hosszútávra. 1 Max 2 felnőttnek, állat kizárt. Bérleti díj fix, rezsivel: 250. 000 Ft. 2 Hó kaució és 1 hó előre fizetés után költözhető. Megtekinthető:  Antal Krisztina 06204004014
250 000 HUF
6 756 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (32381911)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 297 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Csepel, Budapest határán fekvő népszerű horgász paradicsomban, a kavicsos tó egyik SZIGETÉN, NYARALÓ ELADÓ! Horgászoknak, ak...
16 990 000 HUF