Eladó ház Budapest (6841 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ház budapest I. kerületbenEladó ház Budapest II. kerületbenEladó ház Budapest III. kerületbenEladó ház Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ház Budapest V. kerületbenEladó ház Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ház Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ház Budapest VIII. kerületbenEladó ház Budapest IX. kerületbenEladó ház Budapest X. kerületbenEladó ház Budapest XI. kerületbenEladó ház Budapest XII. kerületbenEladó ház Budapest XIII. kerületbenEladó ház Budapest XIV. kerületbenEladó ház Budapest XV. kerületbenEladó ház Budapest XVI. kerületbenEladó ház Budapest XVII. kerületbenEladó ház Budapest XVIII. kerületbenEladó ház Budapest XIX. kerületbenEladó ház Budapest XX. kerületbenEladó ház Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ház Budapest XXII. kerületbenEladó ház Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 6 841 db
Eladó Budapest IV. kerületi családi ház hirdetés (64734413)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 329 m2
Szobaszám: 2
IV. kerületben, Újpest-kertvárosában, 329nm-es telken fekvő, 66nm-es 2szobás családi ház eladó, 15, 5nm-es verandával. A tele...
89 000 000 HUF
1 348 484 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (63236634)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: 504 m2
Szobaszám: 5
A XIX. kerületben, Kispest egyik csendes, kertvárosias utcájában eladó egy befejezetlen, prémium szerkezetű, öt szobás családi ...
94 900 000 HUF
687 681 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIX. kerületi házrész hirdetés (38395874)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 60 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó kertkapcsolatos, 65 nm-es házrész Kispest kertvárosi részén! Budapest XIX. kerületében, Kispest kertvárosi, csendes rés...
56 900 000 HUF
875 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (97448594)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 280 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Kispest zöldövezeti részén – saját kerttel, garázzsal, pincével! Budapest XIX. kerületének csendes, kertvár...
84 900 000 HUF
893 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (35417256)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 5
Kivételes lehetőség! ! – Eladó kulcsrakész ikerház Budapest XVIII. Ker központi részén – Kizárólag a családi ingatlan kínálatáb...
129 900 000 HUF
902 083 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi családi ház hirdetés (74968327)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 359 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
X. kerület Kőbánya Alsó Vasútállomástól séta távolságra eladó, egy lakható állapotú, 77 m3 -es, 4 szobás családi ház. Remek kö...
85 000 000 HUF
1 103 896 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (72173437)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 500 m2
Telekterület: 491 m2
Szobaszám: 6
Eladásra kínálunk egy kiváló adottságokkal rendelkező, több funkciós hasznosításra alkalmas családi házat, amely lakhatási és v...
249 000 000 HUF
498 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (97845423)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 541 m2
Szobaszám: 5
Exkluzív, 300 m²-es felújított családi ház a III. kerületben, Csillaghegy szélén közel a Duna parthoz! a III. kerület egyik ked...
365 000 000 HUF
1 216 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi házrész hirdetés (96777997)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 148 m2
Telekterület: 536 m2
Szobaszám: 6
Két önálló lakóegység egy helyen kiváló befektetés kossuthfalván (1202) Budapest XX. kerületének kertvárosias, folyamatosan fe...
126 500 000 HUF
854 729 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi házrész hirdetés (65269475)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 536 m2
Szobaszám: 3
Önálló lakóegység kossuthfalván garázzsal és PINCÉVEL Budapest XX. kerületének kertvárosias részén, Kossuthfalván (1202) kínál...
85 500 000 HUF
1 042 682 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (14125264)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 554 m2
Szobaszám: 6
Kétgenerációs, teljeskörűen felújított családi ház eladó Budapest XVIII. kerület, Újpéteritelepen Ha egy napfényes, luxus hang...
149 900 000 HUF
788 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (13443399)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 359 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálok egy különleges kis házat a Nagykőrösi út közelében, egy csendes utcában. 3%-Os Otthonstart hitelre megvásáro...
75 000 000 HUF
914 634 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (62887984)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 211 m2
Telekterület: 798 m2
Szobaszám: 5
Luxus – Kényelem – Stílus a XVII. kerületben! Elhelyezkedés: 798 m²-es telken egy 211 m²-es prémium minőségű ház várja új tul...
264 990 000 HUF
1 255 876 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (53437638)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 162 m2
Telekterület: 1004 m2
Szobaszám: 5
Eladó a 2/a kerületben csendes, nyugodt utcában egy 162 nm-es sorházi lakás. a telek 1004 nm, amin két lakás van, osztatlan köz...
189 000 000 HUF
1 166 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (73587447)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 322 m2
Telekterület: 1219 m2
Szobaszám: 5
Befektetők figyelem! Egyedi lehetőség a III. kerület egyik legkedveltebb részén, Üröm-hegyen! Eladó egy kivételes adottságokka...
399 000 000 HUF
1 239 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (71894399)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 292 m2
Telekterület: 676 m2
Szobaszám: 10
Eladó többgenerációs családi ház Csepelen, gyönyörű, parkosított telken. Kiváló választás nagycsaládosoknak, összeköltözőknek v...
175 000 000 HUF
599 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (39357851)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 292 m2
Telekterület: 676 m2
Szobaszám: 10
175 000 000 HUF
599 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (69266979)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 322 m2
Telekterület: 1219 m2
Szobaszám: 5
399 000 000 HUF
1 239 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (74338113)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 184 m2
Telekterület: 678 m2
Szobaszám: 5
Eladó Budapest XVII. kerületében Rákoskerten családi ház. Az ingatlan két szintes 150m2, alá pincézett, két generációnak is a...
110 000 000 HUF
597 826 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi családi ház hirdetés (14457944)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 340 m2
Szobaszám: 3
Eladó Újpesten 104nm-es, 340nm kerttel, kocsibeállóval, terasszal, műhellyel, tárolóval rendelkező, nappali plusz három szobás,...
98 000 000 HUF
942 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal