Eladó ház Budapest (6841 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ház budapest I. kerületbenEladó ház Budapest II. kerületbenEladó ház Budapest III. kerületbenEladó ház Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ház Budapest V. kerületbenEladó ház Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ház Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ház Budapest VIII. kerületbenEladó ház Budapest IX. kerületbenEladó ház Budapest X. kerületbenEladó ház Budapest XI. kerületbenEladó ház Budapest XII. kerületbenEladó ház Budapest XIII. kerületbenEladó ház Budapest XIV. kerületbenEladó ház Budapest XV. kerületbenEladó ház Budapest XVI. kerületbenEladó ház Budapest XVII. kerületbenEladó ház Budapest XVIII. kerületbenEladó ház Budapest XIX. kerületbenEladó ház Budapest XX. kerületbenEladó ház Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ház Budapest XXII. kerületbenEladó ház Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 6 841 db
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (88597553)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 239 m2
Telekterület: 554 m2
Szobaszám: 6
Kétgenerációs, teljeskörűen felújított családi ház eladó Budapest XVIII. kerület, Újpéteritelepen Ha egy napfényes, luxus hang...
149 900 000 HUF
627 196 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (85527342)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
18. kerület rózsadombján Almáskert új építésű, nyugodt, kertvárosias részén eladó egy 2019 -ben épült belső kétszintes 131 m2 (...
160 500 000 HUF
1 225 190 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (97339116)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 3
** Csepeli családi ház komplexum, két teljesen elkülöníthető lakórésszel kivételes befektetési potenciál! Eladó egy kivételes...
69 900 000 HUF
1 270 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi sorház hirdetés (75374539)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 50 m2
Szobaszám: 5
Ez a különleges ingatlan egy 1989-ben épült panel épületben található, amely 2018-ban esett át egy teljes körű, luxus minőségbe...
162 000 000 HUF
1 296 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (47998735)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 386 m2
Telekterület: 745 m2
Szobaszám: 9
XVIII. kerület bókay-kert SZÍVÉBEN! XVIII. kerület közkedvelt részén a Bókay kert szomszédságában eladó egy otthonos, hangula...
270 000 000 HUF
699 481 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (37784385)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 534 m2
Szobaszám: 2
XVIII. kerület Erzsébettelepen, eladó, 1920 környékén épült családi ház. Az ingatlan 68 nm-en terül el, az 1960-as években vo...
69 900 000 HUF
1 027 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi sorház hirdetés (33576334)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 120 m2
Szobaszám: 4
Kizárólag csak nálunk! Új építésű sorházi lakások már leköthetők Pesterzsébeten kedvelt utcájában! OTTHON start 3% hitel, cs...
84 500 000 HUF
1 242 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (33944334)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 274 m2
Szobaszám: 6
Többgenerációs családi ház Pesterzsébeten nyugodt utcájában! Kiváló vétel, ha 2-3-4 generációs házat szeretne vásárolni Budap...
99 900 000 HUF
713 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (37545999)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 143 m2
Telekterület: 548 m2
Szobaszám: 4
Tégla építésű családi ház eladó a 18. kerületben, Újpéteritelepen kétgenerációs, felújított, kertvárosi otthon Eladó Budapest ...
121 900 000 HUF
852 447 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (91698626)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 710 m2
Szobaszám: 4
Eladó a 18. kerület közkedvelt részén, nyugodt, rendezett környezetben, egy 54 nm-es, és egy 33nm-es, két generációnak kiválóan...
79 990 000 HUF
908 977 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (36773134)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 238 m2
Szobaszám: 4
Eladó Kertkapcsolatos, 81 nm-es, 4 szobás Ház Budapest Belsőmajorban. Fedezze fel ezt a gyönyörű, 2015-ben épült, tégla szerk...
125 000 000 HUF
1 543 209 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (79315743)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 262 m2
Telekterület: 553 m2
Szobaszám: 4
Eladó prémium minőségű, modern családi ház Mátyásföldön medencével, szaunával, borospincével. Budapest XVI. kerületének egyik...
260 000 000 HUF
992 366 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi ikerház hirdetés (29483243)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 85 m2
Szobaszám: 5
XX. kerület mediterrán stílusú ikerház! Itt megtalálja a helyét, itt otthonra lel. Budapest XX. kerület kedvelt részén Guba...
124 900 000 HUF
1 249 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (45314718)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 507 m2
Szobaszám: 4
Budapest, XVIII. kerületében, a Gilice térhez közel, eladó egy 2 szintes családi ház, amely külön bejárattal rendelkezik szinte...
139 000 000 HUF
695 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (51943497)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 650 m2
Szobaszám: 5
Prémium minőség és csend 210 nm-es önálló álomotthon ELADÓ! Költözzön Budapest XVIII. kerületének legkedveltebb részére, Újpé...
199 999 000 HUF
952 376 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (66599826)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 545 m2
Szobaszám: 4
Eladó önálló családi ház Budapest XX. kerület egyik legjobb kertvárosi részén, a Pacsirtatelepen! ***Az ingatlan megfelel mind ...
120 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (38453329)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 365 m2
Szobaszám: 5
Két generációs házat szeretne vásárolni Kispesten? Ajánlom figyelmébe ezt a két külön lakrészből álló, jelenleg 5 szobás, de ...
89 900 000 HUF
599 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (73753794)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 192 m2
Telekterület: 544 m2
Szobaszám: 6
Eladó a XVIII. kerület egyik csendes utcájában egy izgalmas lehetőségeket rejtő, 5 szobás, kétgenerációs családi ház, mely külö...
160 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (96683863)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 534 m2
Szobaszám: 7
18. kerületi Kossuth Ferenc-telepen Pestszentimre kertvárosi részén, háromszintes, körbejárható, garázsos, 534m2-es telken, tég...
134 990 000 HUF
449 966 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (94643994)