Eladó ház Budapest (6841 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ház budapest I. kerületbenEladó ház Budapest II. kerületbenEladó ház Budapest III. kerületbenEladó ház Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ház Budapest V. kerületbenEladó ház Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ház Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ház Budapest VIII. kerületbenEladó ház Budapest IX. kerületbenEladó ház Budapest X. kerületbenEladó ház Budapest XI. kerületbenEladó ház Budapest XII. kerületbenEladó ház Budapest XIII. kerületbenEladó ház Budapest XIV. kerületbenEladó ház Budapest XV. kerületbenEladó ház Budapest XVI. kerületbenEladó ház Budapest XVII. kerületbenEladó ház Budapest XVIII. kerületbenEladó ház Budapest XIX. kerületbenEladó ház Budapest XX. kerületbenEladó ház Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ház Budapest XXII. kerületbenEladó ház Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 6 841 db
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (52332846)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 270 m2
Telekterület: 1630 m2
Szobaszám: 7
Eladó egy felújított, napfényes, 7 szobás családi ház Budapest XVIII. kerületének kedvelt részén, az Erdőskert városrészben. A...
166 500 000 HUF
616 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (45374927)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: 597 m2
Szobaszám: 3
Eladó a 18. kerület közkedvelt részén, Szent Imre-kertvárosban, csendes, zöld, idilli környezetben, egy 109 nm-es, kiváló állap...
115 000 000 HUF
1 055 045 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (48744914)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 283 m2
Telekterület: 498 m2
Szobaszám: 9
Kivételes befektetési lehetőség: egy helyen működő, hosszú ideje üzemelő panzió és dohánybolt, meglévő vendég- és vevőkörrel, f...
169 000 000 HUF
597 173 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (79326461)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 186 m2
Telekterület: 1075 m2
Szobaszám: 4
Tágas terek, nyugodt környezet, kiváló közlekedés ritka kombináció! Ha olyan otthont keres, ahol a kényelmes élettér, a megbí...
148 000 000 HUF
795 698 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (67245948)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 239 m2
Telekterület: 554 m2
Szobaszám: 6
Kétgenerációs, teljeskörűen felújított családi ház eladó Budapest XVIII. kerület, Újpéteritelepen Ha egy napfényes, luxus hang...
149 900 000 HUF
627 196 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (56777347)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 239 m2
Telekterület: 554 m2
Szobaszám: 6
149 900 000 HUF
627 196 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (34483453)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 141 m2
Telekterület: 375 m2
Szobaszám: 5
Új építésű, amerikai konyhás nappali + 4 szobás, napelemes, dupla erkélyes ikerházfél Ganzkertvárosban Eladó Budapest 18. kerü...
140 000 000 HUF
992 907 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi ikerház hirdetés (94743613)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 129 m2
Telekterület: 440 m2
Szobaszám: 4
Kertvárosi nyugalom, városhoz közel ikerházfél saját kerttel eladó! Eladó egy remek elosztású, 2000-es évben épült, kétszinte...
117 000 000 HUF
906 976 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (59949392)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 239 m2
Telekterület: 554 m2
Szobaszám: 6
Kétgenerációs, teljeskörűen felújított családi ház eladó Budapest XVIII. kerület, Újpéteritelepen! Ha egy napfényes, luxus ha...
149 900 000 HUF
627 196 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (67998449)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 239 m2
Telekterület: 554 m2
Szobaszám: 6
149 900 000 HUF
627 196 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (44679138)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 283 m2
Szobaszám: 3
Kispest elegáns, kertvárosi részén különleges ajánlat. Eladásra kínálok egy 95nm-es családi házat a XIX. kerület legnyugodtabb ...
84 900 000 HUF
893 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (57277355)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 628 m2
Szobaszám: 2
22. kerületben, Budafokon a zöldövezetben, csendes kertvárosi mellékutcában eladó egy 2 szobás, jelenleg 78 m2-es családi ház, ...
145 000 000 HUF
1 858 974 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (26336757)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 1150 m2
Szobaszám: 3
Befektetők, építési vállalkozók figyelmébe ajánljuk! Eladó a 17. kerületben Rákoshegyen egy széles utcafrontú saroktelek ami ik...
76 900 000 HUF
1 130 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (77297556)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 217 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk egy 97 nm-es ikerházat. A kivitelező magas minőségű luxus ingatlanok kivitelezésével foglalkozik több mint ...
109 000 000 HUF
1 123 711 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (95428775)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 535 m2
Szobaszám: 5
Elegáns környéken, kiváló beosztással! ! ! Budapest II. kerületének keresett részén, kis forgalmú sík utcában, 3 szinten, kb. ...
169 000 000 HUF
845 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi családi ház hirdetés (67574437)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 591 m2
Szobaszám: 7
4 Generációs családiház az Óhegy-Parktól egy lépésre! X. kerület legkedveltebb részén kínálunk eladásra egy 591 NM-es telken ...
132 490 000 HUF
509 576 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (46777533)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 209 m2
Telekterület: 291 m2
Szobaszám: 6
Befektetők, kivitelezők, figyelmébe ajánljuk! Pesterzsébet legjobb kertvárosi részén kínálunk megvételre egy nettó 209 nm ala...
73 000 000 HUF
349 282 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (97553434)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 650 m2
Szobaszám: 5
Prémium minőség és csend 210 nm-es önálló álomotthon ELADÓ! Költözzön Budapest XVIII. kerületének legkedveltebb részére, Újpé...
199 999 000 HUF
952 376 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (17673112)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 613 m2
Szobaszám: 5
Napfényes otthon, csendes környéken, modern köntösben Rákoskerten! Ez a ház ideális lehet családoknak, összeköltözőknek és az...
138 000 000 HUF
1 232 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (44723768)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 990 m2
Szobaszám: 4
Eladó újszerű családi ház kiváló műszaki jellemzőkkel és igényes esztétikával KIVITELEZVE! Családi ház eladó a XV. kerületben...
236 000 000 HUF
907 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal