Eladó ház Budapest (6756 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ház budapest I. kerületbenEladó ház Budapest II. kerületbenEladó ház Budapest III. kerületbenEladó ház Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ház Budapest V. kerületbenEladó ház Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ház Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ház Budapest VIII. kerületbenEladó ház Budapest IX. kerületbenEladó ház Budapest X. kerületbenEladó ház Budapest XI. kerületbenEladó ház Budapest XII. kerületbenEladó ház Budapest XIII. kerületbenEladó ház Budapest XIV. kerületbenEladó ház Budapest XV. kerületbenEladó ház Budapest XVI. kerületbenEladó ház Budapest XVII. kerületbenEladó ház Budapest XVIII. kerületbenEladó ház Budapest XIX. kerületbenEladó ház Budapest XX. kerületbenEladó ház Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ház Budapest XXII. kerületbenEladó ház Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 6 756 db
Eladó Budapest XX. kerületi ikerház hirdetés (32257653)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 6
Luxus kivitel – tágas terek – kertvárosi nyugalom az erdő SZOMSZÉDSÁGÁBAN Pesterzsébet kedvelt részén, egy 800 m²-es telken ép...
210 000 000 HUF
1 050 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi házrész hirdetés (42863542)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: 30 m2
Szobaszám: 1
Soroksáron, központban eladásra kínálok 34 nm-es kb 30 m2-es kerttel rendelkező házrészt, mely a 2. Lakás. Beépíthető tetőtér...
37 000 000 HUF
1 088 235 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IV. kerületi családi ház hirdetés (87988966)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 152 m2
Telekterület: 539 m2
Szobaszám: 5
IV. kerület kertvárosi részén 152 nm-es hasznos alapterületű 2 szintes (valós kb 177 nm) családi ház eladó. Az épület 1960-ba...
222 600 000 HUF
1 464 473 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi ikerház hirdetés (97629793)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 215 m2
Szobaszám: 3
✨ Saját ház élmény, elérhető áron a XIX. kerületben! Budapest XIX. kerületének közkedvelt, kertvárosias részén eladó egy saro...
82 000 000 HUF
854 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi családi ház hirdetés (26283847)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 283 m2
Szobaszám: 3
Zugló népszerű kertvárosában, tömegközlekedési eszközök, üzletek gyűrűjében, csendes mellékutcából nyíló, 283 m2-es telken elhe...
119 900 000 HUF
1 199 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi ikerház hirdetés (45198573)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 826 m2
Szobaszám: 5
Árcsökkenéssel megvásárolható ingatlan (187. 900. 000 FT. -Ért) CSAK a mi irodánk KÍNÁLATÁBAN! XXII. kerület Budafok Felsővár...
187 900 000 HUF
782 916 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi ikerház hirdetés (73646237)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 141 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 5
Kivételes adottságú ikerház referenciával rendelkező beruházótól a kiírt áron kulcsrakészen, 2026 nyaráig ÁTADVA! XV. kerület...
170 000 000 HUF
1 205 673 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (33648454)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
✨ Két Szintes Ikerház – Budapest xviii. , Almáskert – Modern, zöldövezeti otthon tágas terekkel Cím: 1182 Budapest, Almáskert ...
139 900 000 HUF
1 156 198 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (55345832)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
139 900 000 HUF
1 156 198 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi családi ház hirdetés (92381137)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 353 m2
Szobaszám: 3
Eladó felújított könnyűszerkezetes családi ház a XXIII. kerületben, Soroksáron – közvetlenül a Duna-parton Budapest XXIII. ker...
208 890 000 HUF
2 198 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (94643744)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálok az Üllői út (18. kerület, Bethlen utcánál lévő) önálló felújítandó családi házat. 2 Bejárattal rendelkezik, a...
72 000 000 HUF
600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (52341753)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: 588 m2
Szobaszám: 3
Új építésű családi ház eladó Sashalom kedvelt részén, a Gárda utca 60. Szám alatt! Budapest XVI. kerületében, egy 588 m²-es, ...
239 000 000 HUF
1 943 089 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi ikerház hirdetés (78714914)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 3
Eladó ikerház, mátyásföldön, különleges ADOTTSÁGOKKAL! Fedezze fel ezt a 155 nm-es prémium házat, amely három szinten, (szint...
145 000 000 HUF
935 483 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (22927625)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 214 m2
Telekterület: 647 m2
Szobaszám: 5
Csak az irodánk kínálatában! XXII. kerületben, Budafokon kínálunk eladásra egy felújítás alatt álló, nagy nappali + 4 szobás,...
149 000 000 HUF
696 261 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (28194538)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 523 m2
Telekterület: 848 m2
Szobaszám: 9
Budapesten a XVII. kerületben a Pesti útról nyíló 848m2-es telken, eladó egy nettó 523m2-es 7 szoba + 2 nappalis, fűthető belső...
210 000 000 HUF
401 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (37994455)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 205 m2
Telekterület: 578 m2
Szobaszám: 5
Budapest XVI. kerületében, Sashalom közkedvelt részén, az Újszász utca 35. Szám alatt, 578 m²-es telken megépült, önálló, új ép...
257 000 000 HUF
1 253 658 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (94755937)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 400 m2
Telekterület: 602 m2
Szobaszám: 4
Multifunkcionális ingatlan eladó, műhely, iroda, 2 lakás, garázs, +2 db. Külön HRSZ-ú szomszédos telek is vásárolható hozzá. ...
229 000 000 HUF
572 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi ikerház hirdetés (43977774)