Eladó ház Budapest (6789 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ház budapest I. kerületbenEladó ház Budapest II. kerületbenEladó ház Budapest III. kerületbenEladó ház Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ház Budapest V. kerületbenEladó ház Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ház Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ház Budapest VIII. kerületbenEladó ház Budapest IX. kerületbenEladó ház Budapest X. kerületbenEladó ház Budapest XI. kerületbenEladó ház Budapest XII. kerületbenEladó ház Budapest XIII. kerületbenEladó ház Budapest XIV. kerületbenEladó ház Budapest XV. kerületbenEladó ház Budapest XVI. kerületbenEladó ház Budapest XVII. kerületbenEladó ház Budapest XVIII. kerületbenEladó ház Budapest XIX. kerületbenEladó ház Budapest XX. kerületbenEladó ház Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ház Budapest XXII. kerületbenEladó ház Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 6 789 db
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (57278554)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 738 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálok a XVIII. kerület legkedveltebb részén, a bókaytelepen egy 738 nm telken lévő 130 nm-es, kétgenerációs önálló c...
145 800 000 HUF
1 121 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (53594453)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 718 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy 180 nm-es, 2 szintes ikerház Budapest 18. kerület közkedvelt részén, Szent Imre-kertvárosban. Telek/Épület leírás: ...
124 900 000 HUF
693 888 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVI. kerületi ikerház hirdetés (76723742)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 312 m2
Szobaszám: 3
Családbarát ikerház önálló kertrésszel a 16. KERÜLETBEN! Eladó a 16. kerület egyik csendes, kertvárosi részén egy 1970-ben ép...
84 990 000 HUF
566 600 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (21338553)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 657 m2
Szobaszám: 4
Kétgenerációs! Felújított! Hatalmas terasszal! Eladó a 18. kerület méltán kedvelt részén, Újpéteritelepen, csendes, nyugodt k...
125 990 000 HUF
969 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (17824393)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 2410 m2
Szobaszám: 3
Csendes Ganzkertvárosi utcában két különálló lakóegység egy 2 410 m²-es telken Budapest XVIII. kerületének egyik legkedveltebb...
95 000 000 HUF
989 583 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (93873293)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 566 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújított, 2 generációs családi ház a 18. kerület csendes, mégis jól ellátott részén Budapest XVIII. kerületében, egy r...
115 300 000 HUF
1 153 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (65332632)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 164 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
18. kerület legkedveltebb részén Almáskertben Almáskertben modern környezetben eladó új építésű ikerházfél. A kivitelező sok ...
149 900 000 HUF
914 024 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (34431883)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 395 m2
Telekterület: 903 m2
Szobaszám: 6
Eladó luxus családi ház a 17. kerületben! Medence! Szauna! Nagy terek! Minőségi anyagok! Fűtött 2 állásos garázs! Az ingatl...
295 000 000 HUF
746 835 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (56484634)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 212 m2
Telekterület: 848 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó Budapest 17. kerületében, a Helikopter lakópark csendes nyugodt részén luxus igényeket kielégítő 212nm hasznos alapterüle...
350 000 000 HUF
1 650 943 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (55445838)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 270 m2
Telekterület: 722 m2
Szobaszám: 9
Ez az eladó családi ház a Budapest XVII. kerületében valóban lenyűgöző lehetőségeket kínál. Az ingatlan leírása alapján a követ...
279 000 000 HUF
1 033 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (44914391)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 164 m2
Telekterület: 662 m2
Szobaszám: 4
Közkedvelt Almáskertben részletekbe menően nívós önálló családi otthon Eladásra kínálok a 18. kerület családias, új, modern ré...
249 000 000 HUF
1 518 292 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (73388533)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 1042 m2
Szobaszám: 6
Eladó egy szép állapotú, természetvédelmi erdős terület mellett, panorámás, 2 szintes, 2 generációs családi ház Budapest 3. ker...
220 000 000 HUF
916 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (26699973)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 596 m2
Szobaszám: 5
Csillaghegy csendes, nyugodt, családi házas övezetében, a Duna-parttól nem messze eladó egy két generációs, nagy kerttel rendel...
220 000 000 HUF
1 222 222 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (57455472)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 380 m2
Szobaszám: 5
XVII. kerületben: rákoskerten, eladó egy körbejárható, jó állapotú, földszintes, 137 m2-es családi ház, 380 m2-es TELKEN. AZ ...
149 900 000 HUF
1 094 160 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi ikerház hirdetés (82369885)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 171 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 5
A XVII. kerületben, rákoskeresztúron eladó egy 120 m²-ES ikerház fél és egy 51 m²-ES ház, amelyek két generáció számára lettek ...
119 900 000 HUF
701 169 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (95375867)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Eladó a XVI. kerületben, Rákosszentmihályon, új építésű, energiatakarékos családi ház. BERUHÁZÓI ÁRON! Eladó Rákosszentmihá...
217 900 000 HUF
1 743 200 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (27522971)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 298 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 9
Exkluzív luxus otthon panorámával a II. kerületben! Kivételes otthon zöldövezetben! Tájvédelmi terület szomszédságában, csend...
409 900 000 HUF
1 375 503 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi családi ház hirdetés (34762263)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 450 m2
Telekterület: 1088 m2
Szobaszám: 10
Családi okok miatt sürgősen eladó! Budapest x. kerületének kedvelt részén, Óhegyen kínáljuk eladásra ezt az egyedülálló ingat...
340 000 000 HUF
755 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi családi ház hirdetés (77919274)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 352 m2
Telekterület: 654 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Különleges, egyedi otthon Sasadon! Eladásra kínálunk egy 352 m²-es, háromszintes, 7 szobás luxusingatlant, amelyet egyedi diz...
370 000 000 HUF
1 051 136 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (72573743)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 480 m2
Telekterület: 747 m2
Szobaszám: 6+ 1 fél
Megvételre kínálunk, Pesterzsébet kertvárosában egy 480 nm-es, jelenleg 7 szobás, duplakomfortos, több generáció számára épült,...
229 000 000 HUF
477 083 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal