Eladó ház Budapest (6721 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ház budapest I. kerületbenEladó ház Budapest II. kerületbenEladó ház Budapest III. kerületbenEladó ház Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ház Budapest V. kerületbenEladó ház Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ház Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ház Budapest VIII. kerületbenEladó ház Budapest IX. kerületbenEladó ház Budapest X. kerületbenEladó ház Budapest XI. kerületbenEladó ház Budapest XII. kerületbenEladó ház Budapest XIII. kerületbenEladó ház Budapest XIV. kerületbenEladó ház Budapest XV. kerületbenEladó ház Budapest XVI. kerületbenEladó ház Budapest XVII. kerületbenEladó ház Budapest XVIII. kerületbenEladó ház Budapest XIX. kerületbenEladó ház Budapest XX. kerületbenEladó ház Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ház Budapest XXII. kerületbenEladó ház Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 6 721 db
Eladó Budapest IV. kerületi házrész hirdetés (96394459)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 40 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Újpest kertvárosi részén, egy felújított, 77 nm-es, 2+1 fél szobás földszinti házrész saját kertrésszel. A Családi Inga...
85 000 000 HUF
1 103 896 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (31333947)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 460 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Eladó XVII. kerületben, Rákoscsabán egy 2 szintes, 140 nm-es, 4 szobás, ikerház fél, mely 460 nm-es telekre épült. Eladó egy ...
119 990 000 HUF
857 071 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (32713777)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 235 m2
Telekterület: 559 m2
Szobaszám: 5
Amennyiben Ön is egy panorámás családi házat keres, egy ikerház áráért, rendkívül alacsony rezsivel, úgy mindenképpen olvasson ...
285 000 000 HUF
1 212 765 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (53644331)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 197 m2
Telekterület: 544 m2
Szobaszám: 5
Tér, minőség, lehetőség – otthon Mátyásföld szívében. Megvételre kínálok Mátyásföld Petőfikert csendes utcájában, egy 540 m² ...
179 000 000 HUF
908 629 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (44451444)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 862 m2
Szobaszám: 7
XXII. Ker. Budafok-Rózsavölgyben 2000-ben épült családi ház, egyedi kivitelezéssel, Jakuzzival, panorámával és Wellness részleg...
325 000 000 HUF
1 083 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (51428793)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 545 m2
Szobaszám: 5
Két ház egy telken-ritka lehetőség SZEMERETELEPEN Budapest XVIII. kerületének egyik legkedveltebb kertvárosi részén, Szemere te...
74 500 000 HUF
723 300 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (46756471)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 542 m2
Szobaszám: 3
Rezsimentes, felújított otthon Erzsébettelepen, ahol a régi idők hangulata és a modern kényelem találkozikVan az a ház, ahol má...
142 900 000 HUF
1 134 126 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (46377114)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 196 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 6
Eladó tágas, kétgenerációs családi ház a XVIII. kerület szemeretelepi részénBudapest XVIII. kerületének csendes, kertvárosi kör...
126 000 000 HUF
642 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi házrész hirdetés (82466429)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 201 m2
Szobaszám: 2
Eladó igényesen felújított házrész a 15. kerület szívében! Csendes, zöld, kisvárosias környezetben várja új tulajdonosát ez a t...
58 000 000 HUF
1 450 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (43831534)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 423 m2
Szobaszám: 3
Pestújhely csendes, kertvárosi részén felújítandó családi ház eladó! a XV. kerület egyik legkedveltebb, békés kertvárosi utcájá...
79 900 000 HUF
998 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (49936347)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 826 m2
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető kertvárosi lehetőség RákoshegyenKeresed azt a házat, ami már ma otthon lehet és közben teret ad a terveidnek...
99 000 000 HUF
900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (28232934)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 145 m2
Szobaszám: 5
Eladó új építésű 145 m2-es 5 szobás családi ház a 18. Ik kerületben a Kossuth Ferenc Telep részen. Több éves tapasztalattal, so...
149 000 000 HUF
1 027 586 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (74212495)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 149 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 5
Eladó új építésű 150 m2-es családi ház a 18. Ik kerületben a Kossuth Ferenc Telep részen. Több éves tapasztalattal, sok referen...
145 000 000 HUF
973 154 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (73483773)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 527 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
Modern, 2017-ben épült könnyűszerkezetes családi ház a Duna-part közelében – kizárólagos AJÁNLAT Eladásra kínálunk egy kiváló ...
75 500 000 HUF
1 110 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi családi ház hirdetés (72959357)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 521 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Két generációnak kiválóan alkalmas! IV. kerületben, az Izzó-lakótelep mellett, csendes, kertvárosi környezetben, 521nm-es telke...
140 000 000 HUF
1 428 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi házrész hirdetés (74426828)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 352 m2
Szobaszám: 5
Eladó XVII. kerületben Rákoscsaba-Újtelep csendes, rendezett részén egy 3 lakásos ház, 88 nm-es félemeleti lakása 352 nm saját ...
123 000 000 HUF
1 397 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi házrész hirdetés (89322562)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 30 m2
Szobaszám: 4
Eladó a XVII. kerületben Rákoscsaba-Újtelep csendes, nyugodt részén egy 3 lakásos ház 91nm-es félszuterén lakása 30 nm saját ha...
89 000 000 HUF
978 021 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi sorház hirdetés (39972467)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 142 m2
Telekterület: 320 m2
Szobaszám: 5
Eladó XVII. kerületben Rákoshegyen, tágas, világos, újszerű sorház 142 nm - es, 5 szobás mely 320 nm-es telekre épült. Ez a m...
173 400 000 HUF
1 221 126 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (67739375)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 508 m2
Szobaszám: 5
Eladó XVII. kerületben Rákoshegyen Prémium luxusház. Eladó 150 nm-es, 5 szobás, újszerű családi ház 508 nm-es telken. Az als...
229 000 000 HUF
1 526 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (97442462)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 678 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó jó állapotú, kétgenerációs családi ház XVII. kerületben, Rákoskerten Eladó XVII. kerületben Rákoskerten egy jó állapotú,...
119 900 000 HUF
1 042 608 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal