Eladó ház Budapest (6722 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ház budapest I. kerületbenEladó ház Budapest II. kerületbenEladó ház Budapest III. kerületbenEladó ház Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ház Budapest V. kerületbenEladó ház Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ház Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ház Budapest VIII. kerületbenEladó ház Budapest IX. kerületbenEladó ház Budapest X. kerületbenEladó ház Budapest XI. kerületbenEladó ház Budapest XII. kerületbenEladó ház Budapest XIII. kerületbenEladó ház Budapest XIV. kerületbenEladó ház Budapest XV. kerületbenEladó ház Budapest XVI. kerületbenEladó ház Budapest XVII. kerületbenEladó ház Budapest XVIII. kerületbenEladó ház Budapest XIX. kerületbenEladó ház Budapest XX. kerületbenEladó ház Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ház Budapest XXII. kerületbenEladó ház Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 6 722 db
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (45282379)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 322 m2
Telekterület: 1219 m2
Szobaszám: 5
Befektetők figyelem! Egyedi lehetőség a III. kerület egyik legkedveltebb részén, Üröm-hegyen! Eladó egy kivételes adottságokka...
399 000 000 HUF
1 239 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (92133755)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 829 m2
Szobaszám: 6
Rákospalota kedvelt kertvárosi részén vált eladóvá egy 829 nm-es sarok telken elhelyezkedő 180 nm-es, kétgeneráció részére is a...
150 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (32991764)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 541 m2
Szobaszám: 3
Teljesen megújult, világos családi ház a 18. kerület kedvelt részén Teljes mértékben felújított, két fürdőszobás, hőszigetelt n...
134 900 000 HUF
1 482 417 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (79437964)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 278 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
**************************************OtthonStartHitel************************************************** Két lakrész, sok lehe...
74 900 000 HUF
998 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (92693543)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 361 m2
Szobaszám: 2
Eladó körbejárható családi ház Kispest kertvárosi részén, garázzsal, pincével és nyári konyhával! Budapest XIX. kerületének k...
74 900 000 HUF
913 414 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (19343243)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 313 m2
Szobaszám: 3
Családi ház eladó Erzsébetfalván, Budapest 20. kerületében! Megvételre kínálunk egy 3 szobás, családi házat 313 nm-es telekke...
74 900 000 HUF
1 117 910 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (42472489)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 192 m2
Szobaszám: 1
Zöldövezeti sarokprojekt Pesterzsébet szívében Lépj túl a négy falon? Gondolkodj házban, zöldben, szabadon! Pesterzsébet csend...
53 200 000 HUF
1 330 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi házrész hirdetés (34356374)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 111 m2
Szobaszám: 3
Házrész eladó 111m2 saját használatú kerttel! III. kerület, Csillaghegyen, csendes mellékutcában kínálok eladásra egy belső két...
65 000 000 HUF
1 250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (15432444)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 3
Vállalkozók FIGYELEM. Kivételes lehetőség Kispesten. Budapest 19. kerületében kínálok eladásra egy 190 nm-es családi házat,...
109 000 000 HUF
573 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi sorház hirdetés (54393678)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 270 m2
Szobaszám: 2
Ingatlan: Eladó egy 57 négyzetméteres, téglaépítésű sorházi lakás különálló kertrésszel, és autóbeállóval. Az ingatlan tágas, v...
79 900 000 HUF
1 401 754 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (67394266)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 710 m2
Szobaszám: 4
Eladó a 18. kerület közkedvelt részén, nyugodt, rendezett környezetben, egy 54 nm-es, és egy 33nm-es, két generációnak kiválóan...
79 990 000 HUF
908 977 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (42742439)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 709 m2
Szobaszám: 2
Befektetők figyelem! Eladó a 18. kerület közkedvelt részén, a Gilice tér közvetlen közelében, 40nm-es családi ház 709 nm-es t...
49 900 000 HUF
1 247 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi családi ház hirdetés (22823444)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 198 m2
Telekterület: 727 m2
Szobaszám: 7
Kiváló lehetőség Budapest x. kerületében sokoldalúan hasznosítható, modern épület eladó! Budapest x. kerületének kedvelt, csen...
265 000 000 HUF
1 338 383 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi családi ház hirdetés (77369491)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 175 m2
Telekterület: 506 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház 10. kerület ÓhegyTÖBB lehetőséget rejtő családi ház! ! Akár befektetésre IS! ! Eladásra kínálok egyedi kinéz...
170 000 000 HUF
971 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi házrész hirdetés (45732172)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 130 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy csendes, napfényes 63nm-es kertesház a Bókaytelep kedvelt részén, közel az Üllői úthoz! Egy igazi ritkaság a piacon...
90 000 000 HUF
1 428 571 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (92635747)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó ikerház Ganzkertváros frekventált részén! a XVIII. kerület legjobb, kertvárosi részén kínálunk megvételre egy 3 szobás, 1...
115 000 000 HUF
1 150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (86433233)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 536 m2
Szobaszám: 5
Eladóvá vált a 18. kerület Rózsadombjának nevezet részén egy akár két generációnak is alkalmas családi ház, Jelenleg nincs lezá...
120 000 000 HUF
857 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (35433223)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 365 m2
Szobaszám: 1
******Exkluzív lehetőség a 22. kerületben ahol a jövő otthona már formát ölt! ****** Eladó egy 365 nm-es, rendezett telek, raj...
75 000 000 HUF
2 142 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi házrész hirdetés (29173957)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 1
************Alakítsd saját ízlésedre álmaid otthonát Csepelen! *********** Eladó egy 50 nm-es, felújítandó házrész saját kertte...
39 600 000 HUF
792 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (52529984)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 5
Eladó kétgenerációs ( egyik földszintes! ) Családi ház Csillaghegy csendes, Duna felőli részén – a Családi Ingatlan Iroda kínál...
220 000 000 HUF
1 517 241 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal