Eladó ház Budapest (6706 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ház budapest I. kerületbenEladó ház Budapest II. kerületbenEladó ház Budapest III. kerületbenEladó ház Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ház Budapest V. kerületbenEladó ház Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ház Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ház Budapest VIII. kerületbenEladó ház Budapest IX. kerületbenEladó ház Budapest X. kerületbenEladó ház Budapest XI. kerületbenEladó ház Budapest XII. kerületbenEladó ház Budapest XIII. kerületbenEladó ház Budapest XIV. kerületbenEladó ház Budapest XV. kerületbenEladó ház Budapest XVI. kerületbenEladó ház Budapest XVII. kerületbenEladó ház Budapest XVIII. kerületbenEladó ház Budapest XIX. kerületbenEladó ház Budapest XX. kerületbenEladó ház Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ház Budapest XXII. kerületbenEladó ház Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 6 706 db
Eladó Budapest XX. kerületi házrész hirdetés (37273728)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 372 m2
Szobaszám: 4
Pesterzsébeten a Gubacsipuszta legjobb részén, az Ady Endre tértől pár percre egy kb. 238 Nm-es telekrészen fekvő gyönyörűen fe...
99 900 000 HUF
1 040 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi ikerház hirdetés (54162144)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 312 m2
Szobaszám: 3
Családbarát ikerház önálló kertrésszel a 16. KERÜLETBEN! Eladó a 16. kerület egyik csendes, kertvárosi részén egy 1970-ben épül...
84 990 000 HUF
566 600 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XXIII. kerületi családi ház hirdetés (44876736)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 527 m2
Szobaszám: 3
2023-As, új építésű, 1 emeleti, ** 1 **-es számú lakás Budapest soroksáron, átadásra készen! , *** Teljes bútorzattal ***Össze...
59 900 000 HUF
820 547 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (98786825)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 163 m2
Telekterület: 620 m2
Szobaszám: 5
Kossuth-telep csendes utcájában kétszintes, minimál stílusú, 163 m2-es, nappali + 4 szobás, nagy teraszos, új építésű családi h...
164 900 000 HUF
1 011 656 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (53437855)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 428 m2
Szobaszám: 4
Kossuth-telep csendes utcájában egyszintes, minimál stílusú, kiválóan megépített, 135 m2-es, nappali + 3 szobás, nagy teraszos,...
144 900 000 HUF
1 073 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi ikerház hirdetés (13385833)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 6
XX. kerület egyik legszebb részén, csendes utcában, erdő mellett épülő 200 m2-es, kétszintes, nappali + 5 szobás, 2 állásos gar...
210 000 000 HUF
1 050 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (46371849)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 375 m2
Szobaszám: 5
18. kerület zöldövezeti, csendes utcájában napelemes, 140 m2-es + 40 m2. Terasz, nappali + 4 szobás, 2 fürdőszobás, garázsos, d...
139 990 000 HUF
999 928 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (43453297)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 513 m2
Szobaszám: 3
XV. kerületben rákospalotán, csendes mellékutcában, eladó egy előkertes, szigetelt, 120 m2, 4 szobás, 2 szintes, duplakomfortos...
122 650 000 HUF
1 022 083 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (73939792)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 350 m2
Telekterület: 1340 m2
Szobaszám: 8+ 8 fél
Csillaghegy Duna felőli oldalán eladó egy önálló családi ház. Ez a 2002-ben épült, 350 nm-es tégla családi ház egy 1340 nm-es...
449 000 000 HUF
1 282 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (97772742)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 168 m2
Telekterület: 589 m2
Szobaszám: 6
XV. kerületben rákospalotán, csendes mellékutcában, eladó egy előkertes, 168 m2, 6 szobás, 2 szintes, duplakomfortos családi há...
120 000 000 HUF
714 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi házrész hirdetés (34763242)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: 572 m2
Szobaszám: 4
XVII. kerületben, rákoskerten, csendes utcában, 572 nm-es telken elhelyezkedő családi ház földszinti és szuterén (összesen 121 ...
77 900 000 HUF
643 801 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi családi ház hirdetés (64893953)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 480 m2
Szobaszám: 3
170 Négyzetméteres ikerház önálló 480 négyzetméteres TELKEN! ! ! ! Eladásra kínálunk kőbánya egyik legjobb részén egy 170 nég...
129 900 000 HUF
764 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi házrész hirdetés (97542246)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 20 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
XV. kerületben: rákospalotán, jó közlekedésnél, eladó 2 részből álló, felújítandó 45 m2 üzlethelyiség, egy 57 m2 lakással, 20 m...
62 000 000 HUF
607 843 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi házrész hirdetés (57474676)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 48 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Újpesten, a Bródy Imre Gimnázium közelében, csendes mellékutcában, 3 lakásos udvarban, eladásra kínálunk egy 48 nm-es, 1+1 féls...
48 500 000 HUF
1 010 416 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi házrész hirdetés (83735446)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: 48 m2
Szobaszám: 1
Újpesten, a Bródy Imre Gimnázium közelében, csendes mellékutcában, 3 lakásos udvarban, eladásra kínálunk egy 26 nm-es, 1 szoba+...
37 000 000 HUF
1 423 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi házrész hirdetés (91294266)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 96 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Újpesten, a Bródy Imre Gimnázium közelében, csendes mellékutcában, 2 lakásos udvarban, eladásra kínálunk egy kétgenerációs, 84 ...
99 900 000 HUF
1 189 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (79893532)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 480 m2
Telekterület: 807 m2
Szobaszám: 8
XVI. kerületben rákosszentmihályon, zugló szomszédságában, csendes mellékutcában, eladó egy 480 nm-es, 2 generáció számára is a...
230 000 000 HUF
479 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi házrész hirdetés (68726767)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: 553 m2
Szobaszám: 2
XVII. kerületben: rákoskeresztúron eladó egy 42 m2-es, 2 szobás házrész, 553 m2-es telekkel és TÁROLÓVAL. A ház JELLEMZŐI: T...
49 900 000 HUF
1 188 095 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (76577147)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 185 m2
Telekterület: 643 m2
Szobaszám: 7
XV. kerületben: frekventált részen, eladó egy jó állapotú, 185 m2 (144 m2 ház+41 m2 üzlethelyiség), 7 szobás, duplakomfortos, t...
135 000 000 HUF
729 729 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi családi ház hirdetés (92787741)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 448 m2
Telekterület: 892 m2
Szobaszám: 8
Kizárólag irodánk KÍNÁLATÁBAN! Péterhegyen eladásra kínálunk egy 2001-ben épített kiváló állapotú 4 szintes családi házat, 89...
270 000 000 HUF
602 678 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal