Eladó ház Budapest (6794 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ház budapest I. kerületbenEladó ház Budapest II. kerületbenEladó ház Budapest III. kerületbenEladó ház Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ház Budapest V. kerületbenEladó ház Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ház Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ház Budapest VIII. kerületbenEladó ház Budapest IX. kerületbenEladó ház Budapest X. kerületbenEladó ház Budapest XI. kerületbenEladó ház Budapest XII. kerületbenEladó ház Budapest XIII. kerületbenEladó ház Budapest XIV. kerületbenEladó ház Budapest XV. kerületbenEladó ház Budapest XVI. kerületbenEladó ház Budapest XVII. kerületbenEladó ház Budapest XVIII. kerületbenEladó ház Budapest XIX. kerületbenEladó ház Budapest XX. kerületbenEladó ház Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ház Budapest XXII. kerületbenEladó ház Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 6 794 db
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (47987442)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 4
Csillaghegyen önálló, körbejárható családi ház eladó külön garázzsal! Ne hagyja ki ezt a ritka lehetőséget! 180 Nm lakótérrel...
505 000 EUR
1 014 776 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (33197397)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 385 m2
Szobaszám: 4
Aranyhegyen Panorámás modern Új építésű ikerház eladó! Eladásra kínálok egy minőségi referenciákkal rendelkező tapasztalt ber...
222 500 000 HUF
1 780 000 Ft / m2
drágább lett
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (39144444)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 5
Újszerű, kivételes adottságú ingatlan a Testvérhegy Harsánylejtő határán, garázzsal, kerttel, teraszokkal, prémium műszaki tart...
319 900 000 HUF
1 230 384 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (57386373)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 313 m2
Szobaszám: 3
***Önálló családi ház eladó Erzsébetfalván, Budapest, XX. kerületében! Megvételre kínálunk egy 3 szobás, önálló családi házat...
74 900 000 HUF
1 117 910 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (74449534)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 675 m2
Szobaszám: 3
Eladó Bp. XVII. kerületben Rákoscsabán, egy felújítandó vagy igény szerint bontandó 75 nm-es, 3 szobás, összkomfortos családi h...
74 000 000 HUF
986 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi családi ház hirdetés (38289955)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 229 m2
Telekterület: 674 m2
Szobaszám: 5
Budapest, 23. kerület, Soroksár újtelepen eladó 674 nm telken, 229 nm-es újépítésű családi ház. Főbb műszaki jellemzők: A ház ...
249 000 000 HUF
1 087 336 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi ikerház hirdetés (87434724)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 531 m2
Szobaszám: 3
Pestújhely kedvelt utcájában eladó egy 2023-ban épült 82 nm-es 3 szobás ikerházfél. Duplakomfortos, erkélyes, téglából épült, ...
109 000 000 HUF
1 329 268 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi házrész hirdetés (33348717)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 377 m2
Szobaszám: 4
Remek lehetőség Családok számára – Kispest csendes utcájában eladó 3+1 szobás házrész! Ház jellemzői: Kispest kertvárosi, zöl...
85 000 000 HUF
1 133 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (54374961)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 404 m2
Szobaszám: 3
Amerikai konyhás nappali + 2 hálószobás, 114 nm-es új építésű családiház 404 nm-es saját telken. Eladó Budapest 18. kerületén...
133 000 000 HUF
1 166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi házrész hirdetés (77738518)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 292 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Sashalmon Önálló, Egybenyitható Két Lakás Saját Kertrésszel és Tárolókkal Eladó! Budapesten, Sashalom csendes, de közlekedés s...
130 000 000 HUF
1 287 128 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (42426532)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 348 m2
Szobaszám: 3
Többcélú hasznosítási lehetőség! ! ! Budapest XV. kerületének nagyforgalmú, centrális részén eladó egy 180m2- es, felújított,...
120 000 000 HUF
705 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (84283825)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 5
Eladó 4 szintes, többfunkciós családi ház a XVI. kerület csendes részén, Csömöri úton kiváló választás lakás és vállalkozás cél...
109 900 000 HUF
422 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (33897784)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 187 m2
Telekterület: 589 m2
Szobaszám: 6
Kiváló lehetőség a 15. kerület szívében – Eladó tégla építésű ingatlan! A 15. kerület csendes, zöldövezeti részén, az Anyácsk...
140 000 000 HUF
748 663 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (36442328)