Eladó ház Budapest (6794 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ház budapest I. kerületbenEladó ház Budapest II. kerületbenEladó ház Budapest III. kerületbenEladó ház Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ház Budapest V. kerületbenEladó ház Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ház Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ház Budapest VIII. kerületbenEladó ház Budapest IX. kerületbenEladó ház Budapest X. kerületbenEladó ház Budapest XI. kerületbenEladó ház Budapest XII. kerületbenEladó ház Budapest XIII. kerületbenEladó ház Budapest XIV. kerületbenEladó ház Budapest XV. kerületbenEladó ház Budapest XVI. kerületbenEladó ház Budapest XVII. kerületbenEladó ház Budapest XVIII. kerületbenEladó ház Budapest XIX. kerületbenEladó ház Budapest XX. kerületbenEladó ház Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ház Budapest XXII. kerületbenEladó ház Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 6 794 db
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (47373735)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 718 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy 180 nm-es, 2 szintes ikerház Budapest 18. kerület közkedvelt részén, Szent Imre-kertvárosban. Telek/Épület leírás: ...
124 900 000 HUF
693 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi házrész hirdetés (54718947)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 377 m2
Szobaszám: 4
Remek lehetőség Családok számára – Kispest csendes utcájában eladó 3+1 szobás házrész! Ház jellemzői: Kispest kertvárosi, zöl...
85 000 000 HUF
1 133 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XXIII. kerületi családi ház hirdetés (34773473)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: 630 m2
Szobaszám: 5
Kiváló ár-érték arány, remek lehetőség Orbánhegyen! Eladó egy kétgenerációs számára is alkalmas családi ház duplakomforttal, ...
143 000 000 HUF
1 153 225 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (37639636)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 675 m2
Szobaszám: 3
Eladó Bp. XVII. kerületben Rákoscsabán, egy felújítandó vagy igény szerint bontandó 75 nm-es, 3 szobás, összkomfortos családi h...
74 000 000 HUF
986 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (59149827)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
XVIker. Rákosszentmihályon, szuper csendes, kertvárosi környezetben, 210m2-es, 1nappali + 4hálószobás, 40m2-es d-dny-i fekvésű ...
259 900 000 HUF
1 237 619 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi ikerház hirdetés (46274553)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 7
Új tulajdonosát keresi kétgenerációs otthon Kispest szívében Az ikerház 1995-ben épült minőségi alapanyagokból, gondos kivitel...
289 000 000 HUF
1 111 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (71475518)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 3
Vállalkozók FIGYELEM. Kivételes lehetőség Kispesten. Budapest 19. kerületében kínálok eladásra egy 190 nm-es családi házat,...
109 000 000 HUF
573 684 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi családi ház hirdetés (32375658)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 206 m2
Telekterület: 258 m2
Szobaszám: 5
Befektetők! Igazi ritkaság a piacon! Egy egész épület egyben keresi új TULAJDONOSÁT! Páratlan Lehetőség! Bővíthető Társasház ...
329 000 000 HUF
1 597 087 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi ikerház hirdetés (34877487)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 531 m2
Szobaszám: 3
Pestújhely kedvelt utcájában eladó egy 2023-ban épült 82 nm-es 3 szobás ikerházfél. Dupla komfortos, erkélyes, téglából épült, ...
109 000 000 HUF
1 329 268 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (99478754)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 998 m2
Szobaszám: n/a
Árpádföldön 990 nm-es telek bontandó/felújítható házzal eladó! A XVI. kerületben, családi házas környezetben 20x 49 m-es, jel...
79 000 000 HUF
718 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (64479734)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 375 m2
Szobaszám: 5
18. kerület legkedveltebb részén Almáskertben Almáskertben modern környezetben eladó új építésű ikerházfél. A kivitelező sok ...
149 900 000 HUF
1 094 160 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (32286634)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 375 m2
Szobaszám: 5
149 900 000 HUF
1 094 160 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest XXIII. kerületi házrész hirdetés (33775126)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: 961 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Nagykanizsa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #172723 hivatkozási számú Budapest XXIII. kerületi házrész. -Az in...
35 000 000 HUF
660 377 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi családi ház hirdetés (38472613)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 390 m2
Telekterület: 265 m2
Szobaszám: 8
Eladó Zugló egyik legszebb, legkeresettebb részén, a Stefánia út egyik csendes mellékutcájában 1930-as években épült, klassziku...
499 000 000 HUF
1 279 487 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi családi ház hirdetés (73243343)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 690 m2
Telekterület: 265 m2
Szobaszám: 14
499 000 000 HUF
723 188 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (26486367)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 594 m2
Szobaszám: 6
Több generációs! Két lakásos családi ház eladó! Csepelen csendes kertvárosi övezetben, rendezett, igényes, 200 nm es lakóterü...
155 000 000 HUF
775 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (99429574)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 718 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy 180 nm-es, 2 szintes ikerház Budapest 18. kerület közkedvelt részén, Szent Imre-kertvárosban. Telek/Épület leírás:A h...
124 900 000 HUF
693 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi ikerház hirdetés (12696143)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 531 m2
Szobaszám: 3
Pestújhely csendes, kedvelt utcájában eladó 2023-ban épült, belsőú két szinten 82 m2 lakófelülettel amerikai konyhás nappali + ...
109 000 000 HUF
1 329 268 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi házrész hirdetés (73735276)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 857 m2
Szobaszám: 3
Budapest XI. kerületében, Kelenvölgy központi részén, a Hunyadi Mátyás utcában kínálunk egy tágas telken, zöld környezetben lév...
129 000 000 HUF
1 343 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (78857177)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 1083 m2
Szobaszám: 5
Eladó új építésű családi ház, dupla garázzsal a XVI. kerületben! BERUHÁZÓI ÁRON! Folyamatban lévő építkezés! Eladó xvi. ,...
239 000 000 HUF
1 327 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal