Eladó ház Debrecen 30 millióig (68 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Debrecen 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 68 db
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (43383653)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1047 m2
Szobaszám: 3
Debrecenben, a Biczó István-kertben eladó egy zártkerti, beton alapra, vegyes falazatú, közel 72 nm hasznos alapterületű, 3 kül...
24 900 000 HUF
311 250 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (32359783)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 685 m2
Szobaszám: 1
Debrecen és Hajdúsámson között a 471-es út mellett, Szikigyakorban eladó egy csodaszép zártkerti ingatlan - a ház 30 nm alapte...
25 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (44244338)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 1
Debrecenben az Kondoros kertben eladó egy kis ház! - a ház 28 nm - es, egy szoba, konyha, egy kádas kialakítású fürdőszoba, é...
29 200 000 HUF
1 042 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni házrész hirdetés (31798576)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: 464 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Debrecen belvárosában, a Csapó utca közelében eladó egy 39 nm-es, tégla építésű, felújítandó házrész. Az ingatlan egy 464 nm te...
28 000 000 HUF
717 948 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (73326875)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: 727 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújított zártkerti családi ház a Biczó István-kert kedvelt részén! Ha szereti a friss levegőt, a nyugalmat és a kerté...
25 900 000 HUF
809 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (33314782)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 307 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Debrecenben, Nagy Sándor-telepen, akciós, egyedi lehetőség A telek mérete 307 nm A ház alapterülete 70 nm. ...
29 900 000 HUF
427 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (83384335)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 685 m2
Szobaszám: 1
Debrecen és Hajdúsámson között a 471-es út mellett, Szikigyakorban eladó egy hangulatos kis családi ház. - a ház 30 nm alapte...
25 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (16557429)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 746 m2
Szobaszám: 2
Zártkerti Ingatlan Szikigyakorban. Debrecen, Szikigyakor területén kínálunk eladásra egy 55 m 2-es, felújítandó, zártkerti be...
19 900 000 HUF
361 818 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (53297363)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 854 m2
Szobaszám: 2
Eladó Debrecen Biczó István kertben található 37 nm-es ház, telek árban, 854 nm zártkerti telekkel. a házban van víz, fördőszob...
23 000 000 HUF
621 621 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (53848442)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: 727 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy kis zártkerti családi ház a Biczó István kert remek részén. Ha szereti a friss levegőt és a kertészkedést ez az ön in...
25 900 000 HUF
809 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (43274332)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: 727 m2
Szobaszám: 2
Figyelmébe ajánlom ezt a felújított zártkerti ingatlant Debrecenben a Biczó István kertben. A legfontosabb paramétere - 38 nm...
26 500 000 HUF
697 368 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (38423373)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 746 m2
Szobaszám: 2
Zártkerti Ingatlan Szikigyakorban. Debrecen, Szikigyakor területén kínálunk eladásra egy 55 m 2-es, felújítandó, zártkerti beso...
19 900 000 HUF
361 818 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (72998925)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen- Bayk András-kertben, a Diószegi úton, földszintes, 20 m2-es, önálló ház eladó, 1100 m2-es telken! Jellemzői: - Asz...
14 900 000 HUF
745 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (33874344)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 1463 m2
Szobaszám: 2
Most elképzelése szerint varázsolhatja újjá, ezt az ingatlant. Biczó István kert-Lencz telep találkozásánál eladó nettó 45 nm-...
28 000 000 HUF
509 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (25185475)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: 748 m2
Szobaszám: 1
Ez a bájos 40 m²-es ház Debrecen egyik legkeresettebb részén, Bayk András kertjében található, ahol a csend és a nyugalom garan...
29 000 000 HUF
630 434 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (33437653)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 983 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy felújítandó, 45 m²-es családi ház Debrecen egyik legcsendesebb és legbarátságosabb részén, Alsó-Józsán. Az ingatlan ...
25 900 000 HUF
575 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (53326555)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: 1112 m2
Szobaszám: 2
Debrecen, Bayk András kertben eladó egy nettó 40 m2 alapterületű, 2 szobás, tégla építésű, zártkerti ingatlan, amely 1112 m2-es...
24 900 000 HUF
592 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (26288979)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 1047 m2
Szobaszám: 1
Debrecen, Biczó István kerti 35 nm-es 1 szoba, konyha, fürdőszobás, tégla építésű zártkerti ingatlan 1047 nm-es telekkel eladó....
8 500 000 HUF
242 857 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (78512697)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: 766 m2
Szobaszám: 1
Gáspár György kertben a Salakos utcából nyíló, csendes utcában, 26 nm-es, tégla építésű családi ház, 766 nm-es telekkel eladó! ...
16 500 000 HUF
634 615 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (93359773)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 903 m2
Szobaszám: 2
Debrecen, Ungvárikertben, 35 nm alapterületű, nagyon jó állapotú ház, 903 nm-es telekkel eladó! Főbb jellemzők: - beton alapr...
29 900 000 HUF
747 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Debrecenben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal