Eladó ház Debrecen 35 millióig (89 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Debrecen 35 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 89 db
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (72922333)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen- Apafa, 25 m2 es, 1 szoba, konyha, fürdőszoba, előszoba elrendezésű zártkerti kis ház, 744 m2 telken eladó! Irányár:...
17 900 000 HUF
716 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni házrész hirdetés (34834757)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 1555 m2
Szobaszám: 1
Eladó házrész Debrecen - Homokkert, teljesen felújított 30 nm-es tégla ingatlan saját tárolóval Helyszín: Debrecen, Homokkert ...
34 900 000 HUF
1 163 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (21434335)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: 846 m2
Szobaszám: 1
Értékesítésre kínálunk Debrecenben a Biczó-István kertben egy 39 m2 alapterületű, egy szobás zártkerti ingatlant, amely 846 m2 ...
30 900 000 HUF
792 307 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni házrész hirdetés (64571543)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó házrész Debrecen Burgundia városrészben! Kivételes lehetőség! Eladó egy 39 m²-es, 1, 5 szobás, felújítandó házrész a Deb...
28 000 000 HUF
717 948 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (37579476)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 726 m2
Szobaszám: 3
Van egy hely, ahol reggel madárcsicsergésre ébredhet, a saját kertjében termeszthet zöldséget, és nem kell magas rezsitől tarta...
29 000 000 HUF
386 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (23392357)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: 727 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy kis zártkerti családi ház a Biczó István kert remek részén. Ha szereti a friss levegőt és a kertészkedést ez az ön i...
25 900 000 HUF
809 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (32975747)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 463 m2
Szobaszám: 2
Debrecenben a Császár Péter utcán 463 nm - es telek eladó. A telek főbb jellemzői: - a telken található egy 55 nm-es családi ...
31 900 000 HUF
580 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (33364644)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 854 m2
Szobaszám: 2
Eladó Debrecen Biczó István kertben található 37 nm-es ház, 854 nm zártkerti telekkel. a házban van víz, telken belül gáz. a há...
23 000 000 HUF
621 621 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (48573854)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 4636 m2
Szobaszám: 1
Debrecenben Mezőgazdasági Kerteszónában egy gazdálkodásra alkalmas lakóház 4600nm földterülettel eladó. Kiváló lehetőség befek...
26 000 000 HUF
722 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (79924725)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 4636 m2
Szobaszám: 1
26 000 000 HUF
722 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (79479295)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 3
Debrecen, Pac, Sikló utcában 1979-ben épült, tégla építésű 2+1 külön szobás 40+15 nm-es, gazdasági épület, szőlő, gyümölcsös me...
17 000 000 HUF
309 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (38278734)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 10
Ingatlan-értékbecslés 4 lépésben: 1. Lépés Megkeresését, vagy visszahívás kérést követően felvesszük Önnel a kapcsolatot és eg...
35 000 HUF
350 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (58541775)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
35 000 HUF
291 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (79748363)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 692 m2
Szobaszám: 2
Eladó Debrecenben, a Bayk András kertben, közvilágított utcában található, művelési ágból kivont zártkerti ingatlan, jogilag zá...
35 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (34839375)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1371 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy felújításra szoruló ingatlan, melynek vételára 31 500 000 huf. Az ingatlan Kondoroskertben található, egy nagyméretű,...
31 500 000 HUF
787 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (43383653)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1047 m2
Szobaszám: 3
Debrecenben, a Biczó István-kertben eladó egy zártkerti, beton alapra, vegyes falazatú, közel 72 nm hasznos alapterületű, 3 kül...
24 900 000 HUF
311 250 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (32359783)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 685 m2
Szobaszám: 1
Debrecen és Hajdúsámson között a 471-es út mellett, Szikigyakorban eladó egy csodaszép zártkerti ingatlan - a ház 30 nm alapte...
25 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (44244338)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 1
Debrecenben az Kondoros kertben eladó egy kis ház! - a ház 28 nm - es, egy szoba, konyha, egy kádas kialakítású fürdőszoba, é...
29 200 000 HUF
1 042 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni házrész hirdetés (31798576)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: 464 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Debrecen belvárosában, a Csapó utca közelében eladó egy 39 nm-es, tégla építésű, felújítandó házrész. Az ingatlan egy 464 nm te...
28 000 000 HUF
717 948 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (73326875)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: 727 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújított zártkerti családi ház a Biczó István-kert kedvelt részén! Ha szereti a friss levegőt, a nyugalmat és a kerté...
25 900 000 HUF
809 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Debrecenben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal