Eladó ház Debrecen 40 millióig (126 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Debrecen 40 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 126 db
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (33364644)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 854 m2
Szobaszám: 2
Eladó Debrecen Biczó István kertben található 37 nm-es ház, 854 nm zártkerti telekkel. a házban van víz, telken belül gáz. a há...
23 000 000 HUF
621 621 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (48573854)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 4636 m2
Szobaszám: 1
Debrecenben Mezőgazdasági Kerteszónában egy gazdálkodásra alkalmas lakóház 4600nm földterülettel eladó. Kiváló lehetőség befek...
26 000 000 HUF
722 222 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (79924725)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 4636 m2
Szobaszám: 1
26 000 000 HUF
722 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (55354525)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1256 m2
Szobaszám: 2
Debrecen Monostorpályi út végén a Biczó kertben teljesen felújított 60 nm-es családi ház eladó, 1256 nm-es telken! Zártkerti ...
39 900 000 HUF
665 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (79479295)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 3
Debrecen, Pac, Sikló utcában 1979-ben épült, tégla építésű 2+1 külön szobás 40+15 nm-es, gazdasági épület, szőlő, gyümölcsös me...
17 000 000 HUF
309 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (38278734)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 10
Ingatlan-értékbecslés 4 lépésben: 1. Lépés Megkeresését, vagy visszahívás kérést követően felvesszük Önnel a kapcsolatot és eg...
35 000 HUF
350 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (58541775)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
35 000 HUF
291 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (79748363)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 692 m2
Szobaszám: 2
Eladó Debrecenben, a Bayk András kertben, közvilágított utcában található, művelési ágból kivont zártkerti ingatlan, jogilag zá...
35 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni házrész hirdetés (77971992)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 375 m2
Szobaszám: 2
Debrecenben csendes, kellemes környezetben, a Mikes Kelemen utcán, közel a Belvároshoz, Nagyerdőhöz és az egyetemi campushoz, 5...
39 900 000 HUF
725 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (34839375)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1371 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy felújításra szoruló ingatlan, melynek vételára 31 500 000 huf. Az ingatlan Kondoroskertben található, egy nagyméretű,...
31 500 000 HUF
787 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (45779553)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1256 m2
Szobaszám: 2
Debrecen Monostorpályi út végén a Biczó kertben teljesen felújított 60 nm-es családi ház eladó, 1256 nm-es telken! Zártkerti mű...
39 900 000 HUF
665 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (37447235)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 3067 m2
Szobaszám: 2
Debrecenben a Biczó i. Kertben (Csárda út) egy 3. 067 m2-es telken lévő nettó 70 m2-es, 2 szobás, teraszos, vegyes falazatú, jó...
40 000 000 HUF
571 428 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni házrész hirdetés (46474465)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 375 m2
Szobaszám: 2
Debrecen, csendes, kellemes környezetben, a Mikes Kelemen utcán, közel a belvároshoz, Nagyerdőhöz és az egyetemi campushoz, 55 ...
39 900 000 HUF
725 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni házrész hirdetés (44638357)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 375 m2
Szobaszám: 2
39 900 000 HUF
725 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (43383653)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1047 m2
Szobaszám: 3
Debrecenben, a Biczó István-kertben eladó egy zártkerti, beton alapra, vegyes falazatú, közel 72 nm hasznos alapterületű, 3 kül...
24 900 000 HUF
311 250 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (32359783)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 685 m2
Szobaszám: 1
Debrecen és Hajdúsámson között a 471-es út mellett, Szikigyakorban eladó egy csodaszép zártkerti ingatlan - a ház 30 nm alapte...
25 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (43594644)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1256 m2
Szobaszám: 2
ÁRCSÖKKENÉS! ! ! Debrecen Monostorpályi út végén a Biczó kertben teljesen felújított 60 nm-es családi ház eladó, 1256 nm-es t...
39 900 000 HUF
665 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (44244338)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 1
Debrecenben az Kondoros kertben eladó egy kis ház! - a ház 28 nm - es, egy szoba, konyha, egy kádas kialakítású fürdőszoba, é...
29 200 000 HUF
1 042 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (63394891)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecenben a Biczó István kertben eladó egy 62nm nagyságú, földszintes 2 szoba + nappalis zártkerti ház. Az ingatlan egy oszta...
36 900 000 HUF
595 161 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni házrész hirdetés (31798576)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: 464 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Debrecen belvárosában, a Csapó utca közelében eladó egy 39 nm-es, tégla építésű, felújítandó házrész. Az ingatlan egy 464 nm te...
28 000 000 HUF
717 948 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Debrecenben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal