Eladó ház Debrecen Tégláskert (33 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 33 db
Eladó Debreceni ikerház hirdetés (48969362)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 230 m2
Telekterület: 485 m2
Szobaszám: 6
A Tégláskert újépítésű házas részén, csendes utcában eladó egy szerkezetkész, 187 m2-es, nappali-amerikai konyha +5 szobás iker...
90 000 000 HUF
391 304 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni ikerház hirdetés (29444423)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 222 m2
Telekterület: 485 m2
Szobaszám: 6
Debrecenben a Tégláskert új házakkal beépült részén, a Gázvezeték utcai forgalomtól távol, eladó egy nettó 187 m2-es, nappali-a...
99 000 000 HUF
445 945 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (34355745)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 589 m2
Szobaszám: 3
Eladó Debrecenben, a csendes és rendezett Tégláskert városrészben ez a tágas, napfényes, szigetelt, beton alapra épült családi ...
109 990 000 HUF
785 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (45955693)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 265 m2
Telekterület: 680 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálunk a Tégláskertben egy hangulatos családi házat, kertvárosi környezetben, intim kerttel Nappali+ 4 szoba és, 202...
145 000 000 HUF
547 169 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (35746957)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 603 m2
Szobaszám: 2
Debrecen –Tégláskertben, teljes körűen felújított családi ház eladó! Debrecen közkedvelt Tégláskert részén kínálunk megvételr...
72 000 000 HUF
1 028 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni ikerház hirdetés (54747159)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 260 m2
Szobaszám: 4
Debrecenben, a Tégláskertben, kínálok eladásra egy bruttó 150 nm-es, 88 nm lakóterű, belső kétszintes + szuterénnel rendelkező ...
89 900 000 HUF
599 333 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (63818467)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1480 m2
Szobaszám: 3
Debrecen, Tégláskertben eladó egy 1480 nm-es telken található, 120 nm hasznos alapterületű családi ház. Az ingatlan tégla falaz...
139 990 000 HUF
1 166 583 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (97347729)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 603 m2
Szobaszám: 2
Debrecen, tégláskertben eladó egy 2 szobás családi ház, felújított állapotban. A főépület 2 szoba, gardrób, előszoba és egy fü...
79 000 000 HUF
1 128 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (89273666)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 603 m2
Szobaszám: 2
Debrecen, téglás kertben eladó egy tégla építésű (1975) 2 szobás családi ház, felújított állapotban. A főépület 2 szoba, + egy...
79 000 000 HUF
1 128 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (56498355)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 603 m2
Szobaszám: 2
79 000 000 HUF
1 128 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni ikerház hirdetés (76323524)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 260 m2
Szobaszám: 4
Debrecenben, a Tégláskertben, bruttó 150 nm-es, 88 nm-es, belső kétszintes + szuterénnel rendelkező családi ház, 260 nm-es telk...
89 900 000 HUF
599 333 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni ikerház hirdetés (93948822)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 151 m2
Telekterület: 436 m2
Szobaszám: 5
Debrecen Tégláskert városrészében kínáljuk eladásra ezt a kivételes tetőtér beépítéses ikerházat, amely ideális választás csalá...
91 900 000 HUF
608 609 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni ikerház hirdetés (93398435)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 260 m2
Szobaszám: 4
Debrecenben, Tégláskertben kínálok eladásra egy bruttó 150 nm-es, 88 nm lakóterű, kétszintes + szuterénnel rendelkező családi h...
89 900 000 HUF
599 333 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Debrecenben?
← Előző oldal2 / 2 Következő oldal →
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal