Eladó ház Dorog (29 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 29 db
Eladó Dorogi családi ház hirdetés (25733334)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 230 m2
Szobaszám: 2
Dorog kertvárosi részén kínálunk eladásra egy modern, 3 szobás, tehermentes, azonnal költözhető új építésű ingatlant. Az épület...
92 700 000 HUF
785 593 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dorogi családi ház hirdetés (65234422)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 307 m2
Telekterület: 1455 m2
Szobaszám: 6
Eladó prémium kategóriás családi ház Dorogon! Családi házat keres? Szereti a kényelmet extrákkal, a napfényt, a tágas tereket, ...
154 900 000 HUF
504 560 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dorogi családi ház hirdetés (75873288)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 496 m2
Szobaszám: 4
Fedezze fel, miért lehet ez az otthon az, amit eddig keresett! Eladásra kínálunk Dorog szívében, Komárom-Esztergom megyében egy...
74 900 000 HUF
516 551 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Dorogi ikerház hirdetés (75859747)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 413 m2
Szobaszám: 3
Eladó 78 nm-es családi ház! Dorog városa nemcsak természeti szépségeivel, hanem kulturális és történelmi értékeivel is vonzó az...
54 900 000 HUF
703 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Dorogi családi ház hirdetés (67745386)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 307 m2
Telekterület: 1455 m2
Szobaszám: 6
154 900 000 HUF
504 560 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dorogi családi ház hirdetés (66868177)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 532 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy 120 m²-es tégla építésű felújítást igénylő ingatlan Dorogon, Komárom-Esztergom megyében. Az ingatlan, amely kocsibeál...
35 000 000 HUF
291 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dorogi családi ház hirdetés (21597152)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 945 m2
Szobaszám: 3
Dorog kedvelt részén, az Aranyhomoki dűlőben kínálunk megvételre egy 52 nm-es, művelési ág alól kivont hétvégi házat, amelyet a...
56 900 000 HUF
1 034 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dorogi családi ház hirdetés (34179324)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 945 m2
Szobaszám: 3
Eladó hétvégi ház Dorogon, az Aranyhomoki dűlőben! 52 M²-es, kivont művelési ágú ingatlan, amelyet otthonos lakóházzá alakíto...
56 900 000 HUF
1 034 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dorogi sorház hirdetés (34476334)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 230 m2
Szobaszám: 3
Eladó Dorog kedvelt, központhoz közeli részén, egy igazán igényes, 2023-ban, téglából épült sorház, amely egy háromlakásos épül...
92 700 000 HUF
785 593 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dorogi családi ház hirdetés (82729313)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 945 m2
Szobaszám: 3
Dorog kedvelt részén, az Aranyhomoki dűlőben kínálunk megvételre egy 52 m²-es, művelési ág alól kivont hétvégi házat, amelyet a...
56 900 000 HUF
1 034 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dorogi családi ház hirdetés (49174569)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 496 m2
Szobaszám: 3
Eladó Dorogon, csendes családi házas övezetben egy kiváló állapotú, folyamatosan karbantartott családi ház. Az ingatlan átmenő...
74 900 000 HUF
516 551 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dorogi családi ház hirdetés (94452285)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 945 m2
Szobaszám: 3
Dorog egyik kedvelt részén, az Aranyhomoki dűlőben kínálunk megvételre egy 52 nm-es, művelési ág alól kivont hétvégi házat, ame...
56 900 000 HUF
1 034 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dorogi családi ház hirdetés (45779494)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 496 m2
Szobaszám: 3
Leírás OTTHONOS hangulat és rendezett kert – eladó családi ház Dorog csendes RÉSZÉN! Álmai otthonát keresi Dorogon, ahol a ny...
79 900 000 HUF
551 034 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dorogi családi ház hirdetés (32673584)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 496 m2
Szobaszám: n/a
Álmai otthonát keresi Dorogon, ahol a nyugalom és az alacsony fenntartási költségek találkoznak? Megtalálta! Dorog egyik legcse...
74 900 000 HUF
516 551 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dorogi családi ház hirdetés (65341233)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 945 m2
Szobaszám: 3
56 900 000 HUF
1 034 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dorogi családi ház hirdetés (49836248)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 496 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Dorogon! Eladásra kínálunk egy 145 m²-es családi házat Komárom-Esztergom megyében, Dorog központjához közel...
74 900 000 HUF
516 551 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dorogi egyéb ház hirdetés (87935347)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 295 m2
Szobaszám: 1
Eladó présház, pince Dorog belterületén! Telek területe 295 nm. Az épület 40 nm présház +30 nm boltíves pince, tégla falazatt...
27 900 000 HUF
697 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dorogi családi ház hirdetés (22396749)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 496 m2
Szobaszám: 4
Fedezze fel, miért lehet ez az otthon az, amit eddig keresett! Eladásra kínálunk Dorog szívében, Komárom-Esztergom megyében e...
74 900 000 HUF
516 551 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dorogi családi ház hirdetés (49793432)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 496 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Dorogon! Dorog kedvelt részén, családiházas övezetben eladó egy 496 m2 területű telken fekvő, összesen 125 ...
74 900 000 HUF
599 200 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dorogi családi ház hirdetés (39333297)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 496 m2
Szobaszám: 4
74 900 000 HUF
516 551 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Dorogon?
← Előző oldal1 / 2 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Eladó ház Dorogon? Dorog környékén családbarát ingatlanok is elérhetők – itt listázódnak az eladó Dorogi házak (családi házak, sorházak, ikerházak és kastélyok). Ez a Komárom-Esztergom megyei kisváros kellemes, élhető környezettel várja azokat, akik új otthonra vágynak. Az eladó házak jellemzően csendes, kertvárosias környéken helyezkednek el. Ha már tudod, hogy milyen típusú házat keresel, akkor válassz alkategóriát a keresőben, hogy még pontosabb találati listából válogathass.