Eladó ház Dunaharaszti környékén (10083 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 10 083 db
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (34837324)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 359 m2
Szobaszám: 2
Tehermentes, hitelezhető és azonnal költözhető kertes házat keres egy panellakás áráért? Ne keressen tovább, megtalálta! Jog...
54 900 000 HUF
819 402 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi sorház hirdetés (42185244)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 403 m2
Szobaszám: 3
Családi ház nagy kerttel, jó közlekedéssel Rákosmentén Budapest XVII. kerületében, Rákosmente kertvárosi részén kínálok megvét...
179 900 000 HUF
1 665 740 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (37933533)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 668 m2
Szobaszám: 3
Gyál szívében, a Bocskai István utcában egy olyan otthon várja új tulajdonosát, amely hosszú éveken át őrizte lakói történetét ...
75 900 000 HUF
862 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (74237437)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 359 m2
Szobaszám: 2
Tehermentes, hitelezhető és azonnal költözhető kertes házat keres egy panellakás áráért? Ne keressen tovább, megtalálta! Jogila...
54 900 000 HUF
819 402 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (79873692)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 211 m2
Telekterület: 568 m2
Szobaszám: 5
Vecsés központi részén önálló családiházVecsésen várja új lakóit egy 200 négyzetméteres önálló családiház mely a 2000-es évekbe...
149 990 000 HUF
710 853 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (47254796)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 549 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
****Eladó Érd-Tusculánum részén egy felújított önálló családi ház tágas kerttel**** Kis alapterületű, mégis jól élhető családi...
79 900 000 HUF
1 426 785 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi sorház hirdetés (54671448)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: 190 m2
Szobaszám: 4
Családbarát környezetben, mégis mindenhez közel! Első ház vásárlók figyelem. Budapest x. kerületének Óhegy részén eladó egy 200...
134 900 000 HUF
1 215 315 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (34178333)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: 212 m2
Szobaszám: 4
Ha fontos a kedvező energetika, tetszeni fog ez a hirdetés! Újépítésű, 3 szintes családi ház érden modern otthon zöld KÖRNYEZET...
89 990 000 HUF
743 719 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (53956824)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 534 m2
Szobaszám: 7
Érd Arénához közel, aszfaltozott mellékutcában eladó egy 1980-ban épült, folyamatosan karbantartott, két szintes, összesen 140 ...
84 900 000 HUF
606 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi sorház hirdetés (99935789)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 50 m2
Szobaszám: 3
Megvételre kínálunk a 17. kerületben egy kitűnő állapotú, erkélyes 68 nm-es, 3 szobás, összkomfortos, téglából épült sorház egy...
89 800 000 HUF
1 320 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (93538475)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 3
Budapest XVI. kerületének egyik legkedveltebb, nyugodt kertvárosi részén kínálunk megvételre egyedi karakterének köszönhetően m...
169 000 000 HUF
2 036 144 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (38349492)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: 863 m2
Szobaszám: 4
Az építkezés már elkezdődött! 3%-Os támogatott hitel és CSOK Plusz igénybe vehető! Modern, új építésű önálló családi ház ga...
110 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (33299437)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 652 m2
Szobaszám: 6
Vecsés központi részén, akár kettő generáció lakhatására alkalmas, részben felújított 180m2-es Családi ház egy önálló üzletréss...
128 500 000 HUF
713 888 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (83554652)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 352 m2
Szobaszám: 4
⚡ Ez nem egy “majd egyszer jó lenne” ház – ez egy “na ez kell” kategória. SAJÁT ház, saját kert, saját élet – újpéteritelepen...
147 500 000 HUF
1 017 241 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (53277538)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 598 m2
Szobaszám: 4
Szigethalmon központi helyen igényes kivitelezésű 122nm -es felújított családiház 598nm -es szabályos telken sürgősen eladó! ...
89 000 000 HUF
741 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Délegyházai családi ház hirdetés (64447331)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Délegyházán tavaktól nem messze 45nm-es nyaraló eladó vízpart kilátással. Az ingatlan összközműves. Extra:-kamera, riasztó, sü...
43 900 000 HUF
975 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetcsépi családi ház hirdetés (73697842)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szigetcsépi Közvetlen Vízparti 83nm-es 3 szobás családiház, 522nm -es telekkel sürgősen eladó! Az ingatlan 2008-ban épült 5 c...
109 900 000 HUF
1 324 096 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki családi ház hirdetés (26983351)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Halásztelek központi részen gyönyörűen felújított 240nm-es családiház 629nm-es telken Sürgősen eladó. Az ingatlan 1973-ban épü...
133 900 000 HUF
557 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (31479832)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 4
Barátságos szomszédok! ! Jó környék! ! Szigetszentmiklós kertvárosi részén 115nm -es ytongból épült családiház 250nm -es telek...
98 000 000 HUF
852 173 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (32117353)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 195 m2
Telekterület: 274 m2
Szobaszám: 4
Szigetszentmiklós közkedvelt Kertvárosi részén 2000- ben épült 195nm -es 4 szobás családiház 274nm -es telekkel sürgősen eladó!...
84 000 000 HUF
430 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Dunaharaszti környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal