Eladó ház Dunaharaszti környékén (9757 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 9 757 db
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (42941249)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 211 m2
Telekterület: 568 m2
Szobaszám: 5
Vecsés központi részén önálló családiház Vecsésen várja új lakóit egy 200 négyzetméteres önálló családiház mely a 2000-es évek...
149 990 000 HUF
710 853 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (51428793)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 545 m2
Szobaszám: 5
Két ház egy telken-ritka lehetőség SZEMERETELEPEN Budapest XVIII. kerületének egyik legkedveltebb kertvárosi részén, Szemere te...
74 500 000 HUF
723 300 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szigethalomi ikerház hirdetés (55199243)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 344 m2
Szobaszám: 3
Eladó nappali+2 szobás egyszintes ikerház Szigethalom csendes utcájában! Az ingatlan 2004-ben épült, könnyűszerkezetes. Fűtését...
84 900 000 HUF
1 286 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (46756471)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 542 m2
Szobaszám: 3
Rezsimentes, felújított otthon Erzsébettelepen, ahol a régi idők hangulata és a modern kényelem találkozikVan az a ház, ahol má...
142 900 000 HUF
1 134 126 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (46377114)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 196 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 6
Eladó tágas, kétgenerációs családi ház a XVIII. kerület szemeretelepi részénBudapest XVIII. kerületének csendes, kertvárosi kör...
126 000 000 HUF
642 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (49936347)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 826 m2
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető kertvárosi lehetőség RákoshegyenKeresed azt a házat, ami már ma otthon lehet és közben teret ad a terveidnek...
99 000 000 HUF
900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (28232934)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 145 m2
Szobaszám: 5
Eladó új építésű 145 m2-es 5 szobás családi ház a 18. Ik kerületben a Kossuth Ferenc Telep részen. Több éves tapasztalattal, so...
149 000 000 HUF
1 027 586 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (74212495)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 149 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 5
Eladó új építésű 150 m2-es családi ház a 18. Ik kerületben a Kossuth Ferenc Telep részen. Több éves tapasztalattal, sok referen...
145 000 000 HUF
973 154 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi ikerház hirdetés (32574294)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 4
Eladó Érden egy 2025-ben épülő, modern ikerház hátsó része! Az ingatlan egy csodálatosan tágas, 900 négyzetméteres, saját, elke...
119 000 000 HUF
1 101 851 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (73483773)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 527 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
Modern, 2017-ben épült könnyűszerkezetes családi ház a Duna-part közelében – kizárólagos AJÁNLAT Eladásra kínálunk egy kiváló ...
75 500 000 HUF
1 110 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (53334919)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Szigethalom egyik legkedveltebb részén kínáljuk megvételre ezt a kiemelkedő minőségben épült, modern családi házat. a környék i...
99 990 000 HUF
1 030 824 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (47963746)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 913 m2
Szobaszám: 6
Pest Vármegye, Szigethalom kertvárosi részén tégla építésű 180nm-es két generációnak alkalmas családi ház eladó! a tégla építés...
83 000 000 HUF
461 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavarsányi családi ház hirdetés (26397363)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: 3
Dunavarsány–Kisvarsányban jó állapotú családi ház eladó! Dunavarsány kedvelt részén, Kisvarsány városrészben, csendes utcában...
59 900 000 HUF
966 129 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi házrész hirdetés (74426828)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 352 m2
Szobaszám: 5
Eladó XVII. kerületben Rákoscsaba-Újtelep csendes, rendezett részén egy 3 lakásos ház, 88 nm-es félemeleti lakása 352 nm saját ...
123 000 000 HUF
1 397 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi házrész hirdetés (89322562)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 30 m2
Szobaszám: 4
Eladó a XVII. kerületben Rákoscsaba-Újtelep csendes, nyugodt részén egy 3 lakásos ház 91nm-es félszuterén lakása 30 nm saját ha...
89 000 000 HUF
978 021 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi sorház hirdetés (39972467)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 142 m2
Telekterület: 320 m2
Szobaszám: 5
Eladó XVII. kerületben Rákoshegyen, tágas, világos, újszerű sorház 142 nm - es, 5 szobás mely 320 nm-es telekre épült. Ez a m...
173 400 000 HUF
1 221 126 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (67739375)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 508 m2
Szobaszám: 5
Eladó XVII. kerületben Rákoshegyen Prémium luxusház. Eladó 150 nm-es, 5 szobás, újszerű családi ház 508 nm-es telken. Az als...
229 000 000 HUF
1 526 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (97442462)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 678 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó jó állapotú, kétgenerációs családi ház XVII. kerületben, Rákoskerten Eladó XVII. kerületben Rákoskerten egy jó állapotú,...
119 900 000 HUF
1 042 608 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (47635845)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 194 m2
Telekterület: 778 m2
Szobaszám: 4
Eladó új építésű családi ház a XVI. kerületben, Rákosszentmihályon! BERUHÁZÓI ÁRON! Magas műszaki tartalom, minőségi kivite...
249 990 000 HUF
1 288 608 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (42459596)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 195 m2
Telekterület: 778 m2
Szobaszám: 5
Eladó új építésű, energiatakarékos, minden igényt kielégítő családi ház a XVI. kerületben, Rákosszentmihályon! BERUHÁZÓI ÁRON...
295 000 000 HUF
1 512 820 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Dunaharaszti környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal