Eladó ház Dunaharaszti környékén (9753 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 9 753 db
Eladó Ercsi családi ház hirdetés (78374322)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 1019 m2
Szobaszám: 6+ 1 fél
Eladó Ercsiben 1985-ben téglából épült, 160nm-es kétszintes nagy teraszos felújított családi ház 1019nm-es telken. A házat be...
49 000 000 HUF
306 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (73564623)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 206 m2
Telekterület: 856 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Megvételre kínálom Csepelen, Királyerdő egyik legkedveltebb, családi házas, Duna-part közeli részén egy 209 nm-es, kétszintes, ...
269 000 000 HUF
1 305 825 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (25631841)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 365 m2
Szobaszám: 1
******Exkluzív lehetőség a 22. kerületben ahol a jövő otthona már formát ölt! ****** Eladó egy 365 nm-es, rendezett telek, raj...
75 000 000 HUF
2 142 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (75624213)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 238 m2
Szobaszám: 4
Eladó Kertkapcsolatos, 81 nm-es, 4 szobás Ház Budapest Belsőmajorban. Fedezze fel ezt a gyönyörű, 2015-ben épült, tégla szerkez...
125 000 000 HUF
1 543 209 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (53659547)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 182 m2
Telekterület: 577 m2
Szobaszám: 4
Budapest XVIII. kerületében, Almáskert családi házas, dinamikusan fejlődő részén eladó egy 164 m²-es, tégla építésű, duplakomfo...
130 000 000 HUF
714 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (74933835)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 143 m2
Telekterület: 548 m2
Szobaszám: 4
Családi ház eladó a 18. kerületben, Újpéteritelepen kétgenerációs, felújított, kertvárosi otthonEladó Budapest XVIII. kerületéb...
121 900 000 HUF
852 447 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (83484599)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 335 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház pesterzsébet csendes RÉSZÉN! Eladó Budapest XX. kerületében, Pesterzsébet igen kedvelt családi házas övezetéb...
105 000 000 HUF
1 071 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi sorház hirdetés (45345387)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 360 m2
Szobaszám: 2
Sorházi lakás teljes felújítandó állapotban Az ingatlan egy nyugodt mellékutcában található, két oldalról szomszédokkal. Tégla ...
22 000 000 HUF
354 838 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Délegyházai családi ház hirdetés (44733493)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 794 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy csodálatos, 100 négyzetméteres, tégla építésű családi ház, mely 96, 000, 000 Ft-os vételáron kínálja otthonának meleg...
92 999 999 HUF
1 223 684 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi családi ház hirdetés (23485487)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 217 m2
Telekterület: 256 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy 1990-ben épült, napfényes tégla lakás, amely kiváló központi helyen található. a lakás egyedülállóan elegáns otthoni ...
170 000 000 HUF
783 410 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői családi ház hirdetés (14957446)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 1012 m2
Szobaszám: 1
Üllőn eladó 1o12 nm telekkel rendelkező 55 nm alapterületű családi ház. Az épület jelenlegi lakótere 35 nm, mely a meglévő he...
39 900 000 HUF
1 140 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (65463723)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 370 m2
Telekterület: 840 m2
Szobaszám: 6
Rákoshegy csendes, kertvárosias részén, az Akadémiaújtelepen eladó egy kivételes adottságú, 2005-ben épült, 370nm-es családi há...
344 000 000 HUF
929 729 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Taksonyi ikerház hirdetés (35792773)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 555 m2
Szobaszám: 5
Eladó új-építésű, garázson keresztül kapcsolódó ikerházak hőszivattyús fűtésrendszerrel Taksony központjában! Mindegyik ingat...
134 900 000 HUF
1 079 200 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Taksonyi ikerház hirdetés (85388573)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 5
129 900 000 HUF
1 039 200 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi ikerház hirdetés (93918232)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 157 m2
Szobaszám: 3
2026 Második félévi költözéssel XXII. kerületben, Nagytétényben, nettó 75 m2-es hasznos alapterületű, nappali + 2 szobás (teras...
105 900 000 HUF
1 176 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (45844843)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 380 m2
Telekterület: 661 m2
Szobaszám: 7
Egy igazán különleges ingatlant kínálunk Önnek, amely kiváló lehetőséget nyújt mindazok számára, akik családi otthont keresnek ...
169 000 000 HUF
444 736 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (98643727)
6 hónapja a megveszLAK-on