Eladó ház Dunaharaszti környékén (9855 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 9 855 db
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (38244235)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 541 m2
Szobaszám: 5
Szemeretelepen, kertvárosias, családias hangulatú környéken eladó egy részben felújított több generációs családi ház. A ház te...
159 000 000 HUF
836 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi ikerház hirdetés (91499585)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 175 m2
Telekterület: 316 m2
Szobaszám: 4
XVII. kerületben, kiemelt és méltán kedvelt részén, Rákosligeten a számozott utcákban kínálunk megvásárlásra egy új építésű azo...
165 000 000 HUF
942 857 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVII. kerületi ikerház hirdetés (55225836)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 187 m2
Telekterület: 412 m2
Szobaszám: 5
135 000 000 HUF
721 925 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (45725584)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 227 m2
Telekterület: 458 m2
Szobaszám: 6
180 000 000 HUF
792 951 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (33493841)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 222 m2
Telekterület: 791 m2
Szobaszám: 5
2 Új építésű, korszerű energetikai ellátású, kertes lakás várja tulajdonosait egy önálló családi házban. Lehetőség van a kettő ...
200 000 000 HUF
900 900 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ecseri családi ház hirdetés (47269945)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 560 m2
Szobaszám: 6
Budapesttől pár percre, Ecser csodaszép, aszfaltozott utcájában kínáljuk megvételre ezt az 560 m²-es telken elhelyezkedő, nettó...
129 900 000 HUF
519 600 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi ikerház hirdetés (35411494)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 751 m2
Szobaszám: 5
Új építésű 5 szobás ház. . Rákoscsabán, 2023 átadással energia takarékos ikerház eladó! Ha sokat kell autóznia az m0 két pe...
129 900 000 HUF
866 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi sorház hirdetés (64744844)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 4
Budapest x. kerületében, Kőbánya-Laposdűlő részen kínálunk megvételre egy sorházi lakást. - 4 Lakásos sorház - 81 nm (valóságb...
94 900 000 HUF
978 350 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi családi ház hirdetés (35928633)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: 1296 m2
Szobaszám: 5
A x. kerület központi részén kínálunk megvételre egy jó állapotú nagypolgári családi házat. - 1296 Nm-es telek - 116 nm lakóté...
149 900 000 HUF
1 259 663 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (17398457)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 246 m2
Telekterület: 1030 m2
Szobaszám: 5
Fedezze fel ezt a lenyűgöző, egy szintes, 5 szobás luxus családi házat, amely a mai igényeket és elvárásokat a legmagasabb szín...
333 000 000 HUF
1 353 658 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (84921243)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 193 m2
Telekterület: 510 m2
Szobaszám: 6
Fedezze fel ezt a 180 négyzetméteres, kiváló elrendezésű családi házat Budapest 16. kerületének egyik legjobb részén, Sashalmon...
199 000 000 HUF
1 031 088 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (23747242)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 406 m2
Telekterület: 1259 m2
Szobaszám: 7
Képzeld el a nyarat: forró júliusi délután van, a hőség szinte vibrál a levegőben. a kertben azonban más világ fogad – a hatalm...
349 000 000 HUF
859 605 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi ikerház hirdetés (76539965)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 441 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálok egy 140 nm nagyságú téglaépítésű felújítás alatt álló 2 szintes ikerház felet. a földszinten hatalmas amerikai...
120 000 000 HUF
750 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (92627399)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 607 m2
Szobaszám: 4
Érd-Parkváros közkedvelt részén kínálunk megvételre egy szép állapotú családi házat. - 607 Nm telek - nettó 165 nm lakótér (br...
129 900 000 HUF
649 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (72954733)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 230 m2
Telekterület: 835 m2
Szobaszám: 5
Ómátyásföldi villanegyedben azonnal költözhető 5 szobás családi otthon ELADÓ! Igényesen felújított, letisztult és szépen bere...
237 000 000 HUF
1 030 434 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tököli családi ház hirdetés (47247274)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 185 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 7
Eladó Tökölön téglaépítésű bruttó 315 m2-es önálló családi ház. Az ingatlanban 3 külön bejárattal rendelkező lakás lett kialak...
104 999 000 HUF
567 562 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi házrész hirdetés (37744444)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 546 m2
Szobaszám: 1
Eladó felújítandó házrész Budapest 20 Erzsébetfalván, a Vécsey utcában. A telek mérete összesen 546 nm, amin három lakás talál...
28 000 000 HUF
509 090 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tököli családi ház hirdetés (53447347)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 566 m2
Szobaszám: 4
Eladó Tökölön egy 138 m2-es önálló családi ház 566 m2-es telken. Jó elrendezésű, tágas nappali - konyha - étkező résszel, dup...
105 000 000 HUF
656 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi családi ház hirdetés (12722475)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 239 m2
Telekterület: 560 m2
Szobaszám: 6
Egyedülálló lehetőség a 11. kerületben! Családi ház Albertfalván, kiváló elhelyezkedéssel, külön bejáratú garzonnal, tökélete...
240 000 000 HUF
1 004 184 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (46178857)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 534 m2
Szobaszám: 6
18. kerületi Kossuth Ferenc-telepen csendes, kertvárosi környezetben, igényesen berendezett, háromszintes tégla építésű családi...
134 990 000 HUF
449 966 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Dunaharaszti környékén?