Eladó ház Dunakanyar (2374 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 2 374 db
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (35373963)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 903 m2
Szobaszám: 5
Eladó egy ritka és sokoldalú, új építesű ingatlan, amely kiválóan alkalmas befektetők számára. Az épület egyedülálló kialakítá...
300 000 000 HUF
1 428 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pócsmegyeri családi ház hirdetés (93935675)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 539 m2
Szobaszám: 3
Pócsmegyeren a víztorony közelében kínáljuk eladásra ezt a 2022-ben épült földszintes, 85 m2-es, könnyűszerkezetes lakóházat. ...
94 900 000 HUF
1 129 761 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Esztergomi családi ház hirdetés (78759939)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 370 m2
Telekterület: 1196 m2
Szobaszám: 5
Eladó különleges családi ház Esztergomban! Eladásra kínálok egy 2005-ben téglából épült, 364 m² hasznos lakótérrel, egyedi me...
199 000 000 HUF
537 837 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakalászi családi ház hirdetés (64346447)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 842 m2
Szobaszám: 2
Lupa-szigeti gyöngyszem dupla telken vízpart, nyugalom, ritkaság Vannak helyek, ahol megáll az idő. Ahol nem rohan senki. a Lu...
149 000 000 HUF
2 483 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pócsmegyeri családi ház hirdetés (36537434)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 716 m2
Szobaszám: 4
Szentendrei sziget szívében Surányban, csendes utcában eladó, egy 716 nm-es telken fekvő 100 nm-es, négy szobás, egyszintes új...
87 900 000 HUF
879 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pócsmegyeri családi ház hirdetés (77736657)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 716 m2
Szobaszám: 4
Szentendrei sziget szívébenSurányban, csendes utcában eladó, egy 716 nm-es telken fekvő100 nm-es, négy szobás, egyszintes új ép...
87 900 000 HUF
879 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakalászi családi ház hirdetés (77757523)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 500 m2
Telekterület: 1037 m2
Szobaszám: 8
Eladó Budakalász zsákutcájában Makovecz stílusú, a hagyományos építészetet kedvelőknek, akár iskolának, magánóvódának, cég közp...
280 000 000 HUF
560 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakalászi családi ház hirdetés (67348648)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 500 m2
Telekterület: 1037 m2
Szobaszám: 8
280 000 000 HUF
560 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakalászi családi ház hirdetés (97463273)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 492 m2
Szobaszám: 6
Budakalász városközpontban eladó egy önálló 170 m2-es családi ház 492 m2-es telken. Az emelet szerkezetkész! Teljes szint, ne...
95 000 000 HUF
558 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (94451734)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 903 m2
Szobaszám: 5
Eladó egy ritka és sokoldalú, új építesű ingatlan, amely kiválóan alkalmas befektetők számára. Az épület egyedülálló kialakítás...
300 000 000 HUF
1 428 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tahitótfalui családi ház hirdetés (99766744)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 104 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújítandó családi ház Tahitótfalu központjában! ! Megvételre kínálunk egy teljes mértékben felújítandó családi házat Ta...
29 900 000 HUF
351 764 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pócsmegyeri családi ház hirdetés (48438317)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 524 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pócsmegyer, Surány egyik legkedveltebb és csendes környezetében kínálunk eladó egy 80 m2-es, földszint + tetőtér beépítésű csal...
32 500 000 HUF
406 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Leányfalui családi ház hirdetés (48377749)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 365 m2
Szobaszám: 2
Intim környezetLeányfalun, a Malomhegyi utcában megvételre kínálunk egy 365 nm-esgondozott, teraszos telken fekvő 35 nm-es nyar...
34 900 000 HUF
997 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Leányfalui ikerház hirdetés (79184631)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 386 m2
Szobaszám: 3
Panoráma, egy csepp luxus, intim környezet, egyedi hangulatLeányfalun az erdő közelében eladó sorba került ez az egyedi hangula...
68 900 000 HUF
984 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci ikerház hirdetés (68694524)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 731 m2
Szobaszám: 5
Új építésű ikerház Vác közkedvelt részén, 2025 év végi átadással! Már 10% önerővel FOGLALHATÓ! Ritkaság, 4 külön szobás! ! ! ! ...
128 890 000 HUF
1 150 803 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci családi ház hirdetés (23537243)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 151 m2
Telekterület: 1012 m2
Szobaszám: 4
Eladó panorámás, szerkezetkész családi ház Vácon! Az ingatlan jelenlegi állapotában és készültségi fokában eladó. Vác egyik leg...
89 000 000 HUF
589 403 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci családi ház hirdetés (83877267)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 460 m2
Telekterület: 2080 m2
Szobaszám: 8
Amerikai életérzés Vác kertvárosi övezetében – egyedi családi ház eladó! Ha Ön is rajong az amerikai stílusú, tágas és világos ...
275 000 000 HUF
597 826 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci családi ház hirdetés (69272273)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 1495 m2