Eladó ház Dunakanyar (2263 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 2 263 db
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (24645334)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: 701 m2
Szobaszám: 1
Dunakeszin a Toldi lakóparknál, kulturált kellemes környezetben újépítésű házak közt található közel 700 nm-es telek egy új ház...
85 000 000 HUF
3 541 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi családi ház hirdetés (24998583)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 466 m2
Telekterület: 2200 m2
Szobaszám: 12
Az 1930-as években épült villaépület egy hangulatos, gondozott 2200 nm-es saroktelken található. a telekre két székelykapun ker...
550 000 000 HUF
1 180 257 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Esztergomi családi ház hirdetés (56326443)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 360 m2
Telekterület: 919 m2
Szobaszám: 8
Eladó Esztergomban, 919 nm telken elhelyezkedő 360 nm össz. Alapterületű 8 szobás családi ház. Az ingatlan a belváros főterétő...
149 900 000 HUF
416 388 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (45552866)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 4
Szentendre kedvelt részén, Pismányban eladó egy déli tájolású, panorámás családi ház! Az ingatlan egy forgalomtól mentes, aszfa...
159 000 000 HUF
883 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Esztergomi családi ház hirdetés (37794449)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: 673 m2
Szobaszám: 5
Eladó kétgenerációs, felújított családi ház Esztergom-Kertváros csendes utcájában. 85. 7m2-es és egy 48. 9m2-es téglaépítésű i...
85 000 000 HUF
634 328 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei kastély hirdetés (73557329)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 870 m2
Szobaszám: 5
Szentendrén, hév közelében családi villa ELADÓ! SZENTENDRE frekventált részén, hév, belváros, bevásárlási lehetőség közelében...
199 900 000 HUF
666 333 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei ikerház hirdetés (32959577)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: 455 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladó szentendrén felújítás alatt álló IKERHÁZ Szentendrén ajánlom ezt az 5 szobás, 131nm-es, felújítás alatt álló ikerházat a...
125 000 000 HUF
954 198 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (99339435)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 184 m2
Telekterület: 658 m2
Szobaszám: 4
Minőség, tér, panoráma - otthon, ami valódi értéket KÉPVISEL! Szentendre egyik legkedveltebb, családias hangulatú városrészén...
169 000 000 HUF
918 478 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (24338277)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 887 m2
Szobaszám: 5
Eladó családi ház Dunakeszi-Alagon! Alapterület: 116 m² Telek: 887 m², zölddel ültetett, szép kert Szintek: 2 belső szint + p...
128 900 000 HUF
1 111 206 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Leányfalui családi ház hirdetés (73369178)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: 530 m2
Szobaszám: 6
LEÁNYFALUN a dunakanyar gyöngyszemében! •Elvehetetlen örökpanoráma •Rusztikus hangulat, harmónia a zöldövezettel •Tégla é...
140 000 000 HUF
958 904 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunabogdányi családi ház hirdetés (55462633)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 1164 m2
Szobaszám: 5
Eladó, Kivételes Befektetési Lehetőség Dunabogdányban! Üzlet és otthon egy helyen! Családi ház 3 különálló lakással és üz...
74 900 000 HUF
340 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Leányfalui családi ház hirdetés (57347787)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 3
Leányfalu – Dunaparti életérzés saját kishajó kikötővel! Eladó Leányfalun egy különleges adottságú, háromszintes, modern csal...
150 000 000 HUF
1 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Leányfalui ikerház hirdetés (39328724)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 133 m2
Telekterület: 683 m2
Szobaszám: 4
Leányfalu zöldövezeti részén panorámás ikerházfél eladó! Ha nyugalomra és természetközeli életre vágyik, ez az ingatlan a tök...
77 900 000 HUF
585 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (48533745)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 490 m2
Telekterület: 1837 m2
Szobaszám: 9
Szentendrén impozáns, panorámás villa eladó! A kulcs nálam van, flexibilisen tudom mutatni a házat. Szentendre kedvelt rész...
224 900 000 HUF
458 979 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (34347845)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: 1010 m2
Szobaszám: 4
Szentendre belvárosában 182, 71 nm-es, 1940-ben épült nagypolgári ingatlan eladó.  Nettó lakóterület: 111 nm. Telek mérete: ...
147 900 000 HUF
1 332 432 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (49226349)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: 6
Szentendre Pismányban 190 nm-es családi ház eladó. Telek mérete: 719 nm. Terasz és erkély mérete: 30 nm. Az ingatlan lakó...
149 900 000 HUF
788 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (74533119)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: 6
149 900 000 HUF
788 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei ikerház hirdetés (49993225)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 290 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 7
Szentendrén örök panorámás, 290 nm-es ikerházfél eladó. Telek mérete: 750 nm. Építés éve: 2025. A mai kornak és technológ...
359 000 000 HUF
1 237 931 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (82398892)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: 6
149 900 000 HUF
788 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tahitótfalui ikerház hirdetés (18491249)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 480 m2
Szobaszám: 4
Tahitótfalu Tahi városrészén 110 nm-es ikerházfél eladó. Az ingatlan csoda szép helyen kerül megépítésre megbízható, referenc...
88 900 000 HUF
808 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való házat a Dunakanyarban?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal