Eladó ház Dunakanyar (2374 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 2 374 db
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (24338277)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 887 m2
Szobaszám: 5
Eladó családi ház Dunakeszi-Alagon! Alapterület: 116 m² Telek: 887 m², zölddel ültetett, szép kert Szintek: 2 belső szint + p...
128 900 000 HUF
1 111 206 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Leányfalui családi ház hirdetés (73369178)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: 530 m2
Szobaszám: 6
LEÁNYFALUN a dunakanyar gyöngyszemében! •Elvehetetlen örökpanoráma •Rusztikus hangulat, harmónia a zöldövezettel •Tégla é...
140 000 000 HUF
958 904 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dunabogdányi családi ház hirdetés (55462633)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 1164 m2
Szobaszám: 5
Eladó, Kivételes Befektetési Lehetőség Dunabogdányban! Üzlet és otthon egy helyen! Családi ház 3 különálló lakással és üz...
74 900 000 HUF
340 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Leányfalui családi ház hirdetés (57347787)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 3
Leányfalu – Dunaparti életérzés saját kishajó kikötővel! Eladó Leányfalun egy különleges adottságú, háromszintes, modern csal...
150 000 000 HUF
1 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Leányfalui ikerház hirdetés (39328724)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 133 m2
Telekterület: 683 m2
Szobaszám: 4
Leányfalu zöldövezeti részén panorámás ikerházfél eladó! Ha nyugalomra és természetközeli életre vágyik, ez az ingatlan a tök...
77 900 000 HUF
585 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (48533745)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 490 m2
Telekterület: 1837 m2
Szobaszám: 9
Szentendrén impozáns, panorámás villa eladó! A kulcs nálam van, flexibilisen tudom mutatni a házat. Szentendre kedvelt rész...
224 900 000 HUF
458 979 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (34347845)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: 1010 m2
Szobaszám: 4
Szentendre belvárosában 182, 71 nm-es, 1940-ben épült nagypolgári ingatlan eladó.  Nettó lakóterület: 111 nm. Telek mérete: ...
147 900 000 HUF
1 332 432 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (49226349)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: 6
Szentendre Pismányban 190 nm-es családi ház eladó. Telek mérete: 719 nm. Terasz és erkély mérete: 30 nm. Az ingatlan lakó...
149 900 000 HUF
788 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (74533119)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: 6
149 900 000 HUF
788 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei ikerház hirdetés (49993225)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 290 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 7
Szentendrén örök panorámás, 290 nm-es ikerházfél eladó. Telek mérete: 750 nm. Építés éve: 2025. A mai kornak és technológ...
359 000 000 HUF
1 237 931 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (82398892)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: 6
149 900 000 HUF
788 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tahitótfalui családi ház hirdetés (49437424)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 280 m2
Telekterület: 2780 m2
Szobaszám: 7
Tahitótfaluban, a  hegy felőli oldalon 280nm-es épület együttes eladó. Telek mérete: 2780nm. Az ingatlan jelenleg három lak...
188 000 000 HUF
671 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Esztergomi családi ház hirdetés (44786287)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 138 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy 44 m²-es, teljesen felújított ház Esztergom központi részén, 138 m²-es telken! A ház új víz- és villanyvezetéket, mo...
50 900 000 HUF
1 156 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi családi ház hirdetés (37437384)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 147 m2
Telekterület: 354 m2
Szobaszám: 6
****Oázis lakóparkban amerikai konyhás nappali+5 szobás dupla komfortos otthon két felszíni beállóval az ÁRBAN******** OTTHON s...
99 900 000 HUF
679 591 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunabogdányi családi ház hirdetés (86153991)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 1409 m2
Szobaszám: 3
Álomotthon lenyűgöző festői környezetben a bogonhát-major PARKBAN! Eladó egy különleges, egyedi hangulatú családi ház, amely l...
135 000 000 HUF
1 163 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (54966365)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 671 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Dunakeszi alsótabán részén, 2 szintes, szigetelt, 160nm-es jó állapotú, jól felszerelt családiházat. Az als...
143 900 000 HUF
899 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (24478345)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 1312 m2
Szobaszám: 4
Kétgenerációs családi ház eladó Dunakeszi központjában – hatalmas, parkosított telken Dunakeszi egyik legkedveltebb, csendes u...
159 900 000 HUF
1 230 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi családi ház hirdetés (43977113)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 330 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 5
Glamour Home az Oázis Lakóparkban! Eladó Göd legszebb részének legszebb háza! a külön álló családi ház egy 900 nm-es parkosítot...
199 000 000 HUF
603 030 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (47473747)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 224 m2
Telekterület: 393 m2
Szobaszám: 5
Modern, igényes, tágas, otthonos családi ház! Dunakeszi központi részén, csendes, rendezett utcában elhelyezkedő elegáns, nagy ...
193 000 000 HUF
861 607 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (17635882)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 627 m2
Szobaszám: 5
Dunakeszi Révdűlőn 627 nm-es telken épülő 165 nm-es nettó lakóterű családi ház eladó! ! A ház két szinten épül, mely várhatóa...
199 000 000 HUF
947 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való házat a Dunakanyarban?