Eladó ház Dunakanyar (2374 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 2 374 db
Eladó Pócsmegyeri családi ház hirdetés (43389853)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 643 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Költözz be azonnal! Újszerű, Extra Hőszigetelt Családi Ház Eladó Pócsmegyer-Surány 2-ben! Ne keressen tovább! Tehermentes, az...
74 900 000 HUF
1 170 312 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci ikerház hirdetés (36743867)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 205 m2
Telekterület: 445 m2
Szobaszám: 6
Eladó Vácon, Lajostelep egyik legkedveltebb környékén egy 205 m2-es, ikerház fél 445 m2-es telekkel. Mind a két lakás külön b...
114 000 000 HUF
556 097 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (46272672)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 222 m2
Telekterület: 704 m2
Szobaszám: 6
Dunakeszi legkedveltebb kertvárosi készén, kiváló állapotú kétgenerációs családi ház eladó! ! ! ! Az ingatlan kétgenerációs c...
179 900 000 HUF
810 360 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Leányfalui sorház hirdetés (49635725)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 240 m2
Szobaszám: 3
Eladó Leányfalu kedvelt részén, a Dunától párszáz méterre, egy 180 m²-es, háromszintes, 3 szobás, panorámás, korszerűsített sor...
80 000 000 HUF
444 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Leányfalui családi ház hirdetés (51352557)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 240 m2
Szobaszám: 3
80 000 000 HUF
444 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (37924377)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 143 m2
Telekterület: 728 m2
Szobaszám: 5
Új építésű családi ház pismány alsó RÉSZÉN! Eladó Szentendrén, Pismány alsó részén egy 143 m2-es, új építésű, kétszintes csal...
181 900 000 HUF
1 272 027 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi családi ház hirdetés (26828853)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: 672 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
3% Start + MEGVÁSÁROLHATÓ! ! ! ! Eladó új építésű, földszintes családi ház Göd csendes, kertvárosi részén a Nevelekben – a nyu...
149 900 000 HUF
1 238 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (77342695)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 174 m2
Telekterület: 1050 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Földszintes önálló családi ház DUNAKESZIN! ! Dunakeszi, Kertvárosi duplakomfortos, 174 nm, 4+1 szobás, földszintes, dupla gar...
248 000 000 HUF
1 425 287 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tahitótfalui családi ház hirdetés (96336873)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 802 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Csend, nyugalom, madárcsicsergés! Semmi autó forgalom! Ha erre vágyik akkor megtalálta az új otthonát. Hívjon :) Tahitótfalu...
115 000 000 HUF
912 698 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Leányfalui ikerház hirdetés (37876953)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 133 m2
Telekterület: 270 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó panorámás 133 nm-es, 3 szintes ikerház Leányfalu egyik legszebb részén, 270 nm-es telekrésszel. A hegyoldali elhelyezke...
78 000 000 HUF
586 466 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (95397233)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 5
Gyönyörű, 5 szobás családi ház eladó SZENTENDRÉN! Eladásra kínálunk Szentendre egyik legkedveltebb, zöldövezeti részén egy igén...
175 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (69852743)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 1094 m2
Szobaszám: 2
Eladó örökpanorámás, hangulatos házikó Szentendre hegyvidéki részén, nagy kerttel, külön garázzsal, pincével és bővítési lehető...
250 000 EUR
1 116 366 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (83983974)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 222 m2
Telekterület: 704 m2
Szobaszám: 6
Dunakeszi kétgenerációs csalási ház! Dunakeszi legkedveltebb kertvárosi készén, kiváló állapotú kétgenerációs családi ház eladó...
179 900 000 HUF
810 360 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci ikerház hirdetés (77912674)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 855 m2
Szobaszám: 5
Vác Deákváron eladó modern ikerház! Eladásra kínálunk egy 117 nm-es, 500 nm-es saját kerttel rendelkező modern ikerházat. a ing...
159 000 000 HUF
1 358 974 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci családi ház hirdetés (32734478)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 234 m2
Telekterület: 156 m2
Szobaszám: 4
Dunai panorámás luxus otthon Vác barokk VÁROSRÉSZÉBEN ELADÓ vácon, a történelmi belvárostól, dunaparti sétány mellett, exkluzi...
248 000 000 HUF
1 059 829 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakalászi családi ház hirdetés (94445346)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 171 m2
Telekterület: 771 m2
Szobaszám: 4
Budakalászon, egyszintes családi ház eladó kivételes lokációval, az omszki-tó KÖZELÉBEN! Budakalász egyik legkedveltebb, csend...
219 000 000 HUF
1 280 701 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakalászi családi ház hirdetés (47472226)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 171 m2
Telekterület: 771 m2
Szobaszám: 4
Budakalászon új építésű, egyszintes családi ház eladó kivételes lokációval, az omszki-tó KÖZELÉBEN! Budakalász egyik legkedvel...
219 000 000 HUF
1 280 701 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi sorház hirdetés (96377797)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 325 m2
Szobaszám: 4
Eladó Dunakeszi kedvelt kertvárosi részén egy 4 szobás, 140 m2 alapterületű, 325 m2 telekrésszel rendelkező 4 lakásos sorház sz...
136 800 000 HUF
977 142 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
youtube videó élő (live) videós bemutatás Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (72394917)