Eladó ház Dunaújváros környékén (563 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 563 db
Eladó Dunaföldvári családi ház hirdetés (49447991)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 1304 m2
Szobaszám: 6
C I T Y C a R T E L INTERNATIONAL real estate AGENCY bemutatja: A barátságos Tolna vármegyei kisváros mindössze 40 percnyi au...
148 000 000 HUF
569 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi családi ház hirdetés (76972572)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 389 m2
Szobaszám: 6
Eladó Dömsöd központi helyen, csendes utcában, jó környéken, jó szomszédokkal, egy 94 m2-s tetőtér beépítéses összkomfortos csa...
70 000 000 HUF
744 680 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Adonyi családi ház hirdetés (98447783)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 4
Budapesttől 45 km-re, Adony központjában kínálok megvételre egy új építésű földszintes, teljesen önálló családi otthont! a nett...
84 900 000 HUF
816 346 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi családi ház hirdetés (29854257)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 262 m2
Szobaszám: 3
Családi Ház Eladó Dömsödön! Eladó a Népligettól 50 percnyire egy 45 négyzetméteres családi ház Dömsöd csendes részén, összközm...
24 900 000 HUF
553 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rácalmási családi ház hirdetés (82943734)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 199 m2
Telekterület: 993 m2
Szobaszám: 3
Eladó prémium kivitelezésű családi ház Rácalmáson, a Csillag utcában, rendezett, aszfaltozott, csendes lakókörnyezetben. Az i...
144 000 000 HUF
723 618 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Előszállási családi ház hirdetés (93774433)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 1541 m2
Szobaszám: 3
Előszállás központi részén eladó 78 m²-es, teljes körűen felújított 2 szoba+ amerikai konyha nappalis családi ház! Az épület1...
65 000 000 HUF
844 155 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Solti családi ház hirdetés (53599254)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 559 m2
Szobaszám: 1
C I T Y C a R T E L INTERNATIONAL real estate AGENCY bemutatja: Egyedi hangulatú, barátságos kis házat kínálunk eladásra az a...
24 900 000 HUF
452 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Solti családi ház hirdetés (24867599)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 716 m2
Szobaszám: 3
C I T Y C a R T E L INTERNATIONAL real estate AGENCY bemutatja: Statikailag és esztétikailag egyaránt kiváló állapotban lévő,...
59 500 000 HUF
330 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavecsei családi ház hirdetés (54434354)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 117 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház nyugodt, csendes környezetben! Eladásra kínálok egy igényesen karbantartott, 117 m²-es családi házat, amely...
49 000 000 HUF
350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rácalmási családi ház hirdetés (98423148)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 950 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó hangulatos családi ház Rácalmáson nyugalom a Duna közelében, Budapesttől csupán 40 percre Rácalmás elején, egy csendes, ...
105 000 000 HUF
656 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rácalmási családi ház hirdetés (43572736)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 806 m2
Szobaszám: 2
Kádár kocka a 60-as években épült, tégla ház. Szigetelt, fűtés kondenzációs kazán, műanyag nyílászárók, szobák lamináltak, redő...
70 000 000 HUF
875 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetbecsei családi ház hirdetés (49762483)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 325 m2
Szobaszám: 4
**Exkluzív Panorámás Otthon Szigetbecse Szívében Eladó**Közvetlen vízparti panorámás, saját stéggel rendelkező gyönyörű Exkluzí...
190 000 000 HUF
1 826 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi családi ház hirdetés (76869785)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 474 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Dömsöd központi részén a Dunához közel egy nettó 56 nm-es 1szoba, konyha, nappali, fürdőszoba +wc elosztású ö...
33 400 000 HUF
596 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaföldvári családi ház hirdetés (64597364)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 161 m2
Telekterület: 1228 m2
Szobaszám: 5
Kizárólag irodánk KÍNÁLATÁBAN! Eladó egyedülálló családi ház Dunaföldváron, a központhoz közel! Eladásra kínálok egy különleges...
135 000 000 HUF
838 509 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tassi családi ház hirdetés (89293472)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 687 m2
Szobaszám: 3
Eladó Tasson egy 100 nm-es, jó adottságokkal rendelkező családi ház! Az ingatlan egy csendes, nyugodt környezetben található, ...
35 800 000 HUF
358 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Baracsi családi ház hirdetés (46377919)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 3066 m2
Szobaszám: 3
Fejér vármegye, Baracs-Templomos településen eladásra kínálok egy 90 nm-es, 3 szobás, konyha-étkezős családi házat. a ház 1965 ...
34 700 000 HUF
385 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi családi ház hirdetés (49797231)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 565 m2
Szobaszám: 3
Eladó Dömsödön nem messze a vízparttól egy varázslatos felújított zártkerti ingatlan, egyedi adottságokkal és bőséges lehetőség...
56 900 000 HUF
948 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi családi ház hirdetés (33847198)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 615 m2
Szobaszám: 4
Dömsöd csendes utcájában megvételre kínálok, egy gondosan megtervezett, kiváló elrendezéssel rendelkező nettó 96nm, bruttó 124n...
67 000 000 HUF
697 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tassi családi ház hirdetés (43548773)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 2161 m2
Szobaszám: 4
Tass csendes, nyugodt, aszfaltozott, forgalomtól mentes utcájában eladó egy újszerű, 2019-ben prémium minőségű anyagokból épült...
85 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaegyházai családi ház hirdetés (74859944)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 422 m2
Szobaszám: 2
Dunegyházán eladó egy felújított, szigetelt, téglából épült családi ház, amelyhez minden oldalról kerítéssel védett, 422 m2 nag...
27 500 000 HUF
491 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Dunaújváros környékén?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal