Eladó ház Érd környékén (5625 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 5 625 db
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (46573346)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 367 m2
Telekterület: 835 m2
Szobaszám: 9
Budapesten a II. kerületben, Hűvösvölgyben, Erzsébetligeten eladásra kínálok csodás panorámával többgenerációs, három szintes c...
265 000 000 HUF
722 070 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (55524426)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 320 m2
Telekterület: 533 m2
Szobaszám: 6+ 2 fél
Családi ház a Rózsadombon! Eladó családi ház a második kerület egyik legjobb részén! Ez az ingatlan jó lehet a nagycsaládosokna...
590 000 000 HUF
1 843 750 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XXIII. kerületi házrész hirdetés (87837392)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: 1 m2
Szobaszám: 1
Soroksáron minigarzon eladó 1 db PARKOLÓHELLYEL Eladó sorba került egy mini garzon Soroksáron. A lakás az elmúlt 4 év során ...
22 900 000 HUF
1 145 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi sorház hirdetés (42255795)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Két szintes családi ház közös kerttel és udvari autóbeállóval Soroksár központjában, csendes utcában! Duna part mellett! ! Bu...
89 900 000 HUF
736 885 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki családi ház hirdetés (24992245)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 804 m2
Szobaszám: 4
Alászteleken lévő ingatlan kínálok megvételre, amely 804nm-es összközműves telekre épült 2019-ben. a 94 nm-es ingatlan téglából...
139 932 486 HUF
1 488 643 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki ikerház hirdetés (24991333)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 451 m2
Szobaszám: 5
Az otthon 2026-ban épül, a legújabb építési technológiák és minőségi alapanyagok felhasználásával. A napfényes terek, a modern...
114 900 000 HUF
957 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (38382488)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 195 m2
Telekterület: 697 m2
Szobaszám: 3+ 3 fél
Ajánlatom egy kiváló fejlesztési lehetőségekkel rendelkező családiház csendes és nyugodt környezetben Szigethalmon. Kertvárosb...
93 000 000 HUF
476 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (79435622)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 655 m2
Szobaszám: 3
Szigetszentmiklós Czuczor-szigeti részén eladó ez az egyedi kialakítású rönkház! Az épület egy 655m2-es telken került felépít...
109 900 000 HUF
686 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi ikerház hirdetés (34415339)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 344 m2
Szobaszám: 3
Eladó nappali+2 szobás egyszintes ikerház Szigethalom csendes utcájában! Az ingatlan 2004-ben épült, könnyűszerkezetes. Fűtésé...
84 900 000 HUF
1 286 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (49271383)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 1030 m2
Szobaszám: 5
Ritka lehetőség Pesterzsébet kertvárosi részén – alkosson, újítson, építsen! Kizárólag a The Hunters ingatlaniroda kínálatában...
119 990 000 HUF
727 212 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (55278724)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 273 m2
Telekterület: 1025 m2
Szobaszám: 4+ 5 fél
Exkluzív, panorámás családi otthon eladó a The Hunters iroda kínálatában II kerület egyik kedvelt, zöldövezeti utcájában – hata...
428 000 000 HUF
1 567 765 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti családi ház hirdetés (47752954)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 129 m2
Telekterület: 304 m2
Szobaszám: 4
****Közvetlen vízparti prémium családi ház eladó dunaharasztiban saját stéggel **** Eladó Dunaharasztiban, közvetlen Duna-part...
185 000 000 HUF
1 434 108 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakeszi családi ház hirdetés (74534557)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 924 m2
Szobaszám: 3
Budakeszi Máriamakk városrészén eladó egy 924nm telken található felújítandó nappali + 2 szobás önálló családi ház garázzsal! ...
89 900 000 HUF
1 248 611 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi házrész hirdetés (64378998)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 3
Szigethalmon eladó tetőtéri lakás! Szigethalmon jó közlekedés mellett kínálom megvételre ezt a 79 nm -es bruttó 60 nm lakótérre...
37 000 000 HUF
468 354 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi ikerház hirdetés (69926567)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 360 m2
Telekterület: 893 m2
Szobaszám: 7
Budapest XXII. kerületében, Budafokon, 360 m2-es ikerház eladó. a 2008-ban épült, folyamatosan karbantartott 4 szintes házrészh...
265 000 000 HUF
736 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (61387796)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 4
Szigethalom egyik legkedveltebb részén, a Vadaspark közelében eladó egy gondosan megtervezett, modern családi ház – kivételes k...
117 900 000 HUF
966 393 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (95473779)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 320 m2
Telekterület: 433 m2
Szobaszám: 10
Összeköltözőknek, vagy befektetőknek is jó választás! Akár teljes berendezéssel EGYÜTT! Eladó Budapesten a 19-ik kerületben ke...
215 000 000 HUF
671 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi házrész hirdetés (37469119)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: 20 m2
Szobaszám: 1
Köki terminál KÖZELÉBEN Eladó Kispest kertvárosi részén egy három lakásos ház 38 nm -es tégla építésű lakása. Az ingatlan teher...
34 900 000 HUF
918 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavarsányi ikerház hirdetés (35433633)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 444 m2
Szobaszám: 4
Dunavarsány újépítésű ikerház ✅️téglaépítésű ✅️nettó 93 m2-es ✅️amerikai konyhás nappali + 3 hálószobás ✅️háztartási helyiség ...
99 800 000 HUF
1 073 118 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavarsányi ikerház hirdetés (94953272)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 444 m2
Szobaszám: 4
99 800 000 HUF
1 073 118 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Érd környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal