Eladó ház Érd környékén (5581 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 5 581 db
Eladó Szigetszentmártoni családi ház hirdetés (34524354)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 704 m2
Szobaszám: 2
Szigetszentmárton csendes, nyugodt utcájában kínálok eladásra egy 1970-es években téglából épült, szigetelt, bruttó: 90 nm, net...
64 900 000 HUF
721 111 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakeszi családi ház hirdetés (75224355)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 1008 m2
Szobaszám: 4
Budakeszin, a Virágvölgy városrészben, a János-hegyre panorámával, az erdő közelében eladó egy földszintes, 135 nm-es, duplakom...
184 900 000 HUF
1 369 629 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (53754723)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 153 m2
Telekterület: 582 m2
Szobaszám: 7
Felújítandó vagy bontandó 4 lakásos ingatlan Csepel kertvárosban - Befektetők, családok figyelem! Csepel Kertváros szélén, a Sz...
85 000 000 HUF
555 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Áporkai családi ház hirdetés (46377997)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 3
Vásároljon életérzést a Duna-partján, Budapest mellett! Budapesttől mindössze 20 kilométerre, Áporkán eladó egy közvetlen Dun...
114 900 000 HUF
949 586 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi ikerház hirdetés (96364953)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 344 m2
Szobaszám: 3
Eladó nappali+2 szobás egyszintes ikerház Szigethalom csendes utcájában! Az ingatlan 2004-ben épült, könnyűszerkezetes. Fűtését...
84 900 000 HUF
1 286 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (81576589)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 278 m2
Szobaszám: 4
Két ház egy áron! Kivételes lehetőség a XX. kerületben Többgenerációs otthon vagy befektetés egyaránt! Eladásra kínálunk a XX...
74 900 000 HUF
936 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (53234271)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 274 m2
Szobaszám: 6
Többgenerációs caládi ház Pesterzsébeten nyugodt utcájában! Kiváló vétel, ha 2-3-4 generációs házat szeretne vásárolni Budape...
99 900 000 HUF
713 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (59719677)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 153 m2
Telekterület: 582 m2
Szobaszám: 7
Felújítandó vagy bontandó 4 lakásos ingatlan Csepel kertvárosban - Befektetők, családok figyelem! Csepel Kertváros szélén, a ...
85 000 000 HUF
555 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (64443648)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 1
Felújítandó ház 300nm kerttel és sok lehetőséggel Csepel frekventált de mégis csendes részén. Kiváló vétel befektetőknek, vag...
42 000 000 HUF
1 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (52764367)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 4
Egy szintes, 95 nm-es felújított családi ház Pesterzsébeten! Legyen Ön a megújult otthon első lakója! A XX. kerület könnyen m...
79 900 000 HUF
841 052 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (27499836)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 230 m2
Telekterület: 358 m2
Szobaszám: 5
Pacsirtatelep szívében a Magyarok Nagyasszonya teréhez közel, két generációs családi ház külön bejáratokkal, kertrészekkel és g...
119 000 000 HUF
517 391 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki ikerház hirdetés (83987282)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 451 m2
Szobaszám: 5
Az otthon 2026-ban épült, a legújabb építési technológiák és minőségi alapanyagok felhasználásával. a napfényes terek, a modern...
114 900 000 HUF
957 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki ikerház hirdetés (57327937)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 595 m2
Szobaszám: 5
Az ikerház hátsó lakása tökéletes választás azok számára, akik csendes, nyugodt környezetben szeretnének élni, de nem szeretnén...
114 900 000 HUF
957 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Budapest II. kerületi kastély hirdetés (59739227)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 615 m2
Telekterület: 951 m2
Szobaszám: 6
C I T Y C a R T E L INTERNATIONAL luxury real estate AGENCY bemutatja:  Exkluzív, teljesen berendezett luxusvillát kínálunk ...
1 290 000 000 HUF
2 097 560 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi házrész hirdetés (42348595)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 1
************Alakítsd saját ízlésedre álmaid otthonát Csepelen! *********** Eladó egy 50 nm-es, felújítandó házrész saját kertte...
39 600 000 HUF
792 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (48283319)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 220 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó családi ház Szigetszentmiklóson - Tágas, kényelmes otthon nagycsaládosoknak Szigetszentmiklós csendes, mégis jól megköze...
147 000 000 HUF
1 615 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (41412324)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 432 m2
Szobaszám: 4
Itt ilyen életet lehet élni: A főépületben két külön lakrész – ideális több generációnak, vagy akár bérbeadásra. a hátsó, fiata...
93 500 000 HUF
667 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (47632533)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 741 m2
Szobaszám: 9+ 1 fél
Ártörés Figyelem, egy hónapig elérhető ez a ház, ami nem csak falakat, hanem lehetőségeket kínál – Kispest Óvárosában és akár a...
181 900 000 HUF
606 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (33492763)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 1
Felújítandó ház nagy kerttel és sok lehetőséggel Csepel frekventált de mégis csendes részén. Kiváló vétel befektetőknek, vagy a...
42 000 000 HUF
1 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökbálinti családi ház hirdetés (34546723)