Eladó ház Érd Parkváros (201 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 201 db
Eladó Érdi családi ház hirdetés (83785375)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 158 m2
Telekterület: 827 m2
Szobaszám: 4
Eladó felső parkvárosban a Szövő utca közelében, Két generációs dupla mediterrán stílusú, garázsos 5 éves családi ház. A csal...
126 000 000 HUF
797 468 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi ikerház hirdetés (73975283)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 2
Érd kedvelt, jól megközelíthető központi részén eladó egy 65 nm-es, jó elosztású ikerházfél. a ház praktikus kialakítású, világ...
69 900 000 HUF
1 075 384 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Érdi családi ház hirdetés (26889277)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy csodálatos, 115 négyzetméter alapterületű, 3 szoba plusz nappalis, konyha és étkezővel rendelkező családi ház a zölde...
124 000 000 HUF
1 078 260 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (45536967)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 1
Érd-Parkváros kedvelt részén eldóvá vált, egy felújjított, 50 nm alapterületű, bővíthető, egyszobás, önálló családi ház, nagy t...
72 000 000 HUF
1 440 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (91224342)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 162 m2
Telekterület: 776 m2
Szobaszám: 7
Értékálló, stabil pont éljen családjával érden, tervezzen HOSSZÚTÁVRA! Eladó egy kétgenerációs családi ház az Érd Parkváros rés...
119 000 000 HUF
734 567 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (24928824)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 953 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Érd Parkváros részén egy 75 m2-es+ 32 m2 pincerész (garázs, tárolórész), 12 m2-es fedett terasszal 1985-ben é...
90 000 000 HUF
782 608 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (95479483)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 953 m2
Szobaszám: 3
90 000 000 HUF
782 608 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (75943195)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 953 m2
Szobaszám: 3
90 000 000 HUF
782 608 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (94964494)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 658 m2
Szobaszám: 2
Érd parkvárosában, kiváló lokációban, tökéletes infrastruktúra mellett eladó egy 66 nm-es családi ház. Az ingatlan a 1967-ben ...
89 000 000 HUF
1 483 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (87473442)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 162 m2
Telekterület: 776 m2
Szobaszám: 7
Értékálló, stabil pont éljen családjával érden, tervezzen HOSSZÚTÁVRA! Eladó egy kétgenerációs családi ház az Érd Parkváros r...
115 000 000 HUF
709 876 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (38771742)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 897 m2
Szobaszám: 4
***Tágas, 170 nm-es, teraszos, erkélyes, pincés, gépkocsi beállós kétszintes családi ház eladó Érd Parkvárosban! *** Budapesti ...
159 999 000 HUF
941 170 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (77332539)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 591 m2
Szobaszám: 4
Érd – parkváros | eladó családi ház, akár két generáció részére IS 4 hálószoba, két szint, garázs, kiváló tömegközlekedés A f...
84 000 000 HUF
600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (34423433)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 158 m2
Telekterület: 827 m2
Szobaszám: 4
Eladó felső parkvárosban a Szövő utca közelében, Két generációs dupla mediterán stílusú, garázsos 5 éves családi ház, 3 szoba, ...
126 000 000 HUF
797 468 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (92824848)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 158 m2
Telekterület: 827 m2
Szobaszám: 4
126 000 000 HUF
797 468 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (15534392)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 158 m2
Telekterület: 827 m2
Szobaszám: 4
Eladó felső parkvárosban a Szövő utca közelében 2021-ben épült, kétszintes, bruttó 158nm-es családi ház 827nm-es telken. Két ...
126 000 000 HUF
797 468 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (83883565)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 575 m2
Szobaszám: 5
Érd Vincellér és Parkváros határán eladó, ez az egyedi, igazán otthonos hangulatú családi ház! Könnyűszerkezetes, abszolút hő...
114 000 000 HUF
912 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi ikerház hirdetés (47729487)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 680 m2
Szobaszám: 4
Itt kezdődhet a Te történeted- új ikerházfél eladó Parkvárosban! Érd - Parkváros: új-építésű, 130 m2-es ikerházfél 500 m2 saj...
126 000 000 HUF
969 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (99365319)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 897 m2
Szobaszám: 4
Tágas 170 nm-es, teraszos, erkélyes, pincés, gépkocsi beállós kétszintes családi ház eladó Érd Parkvárosban! Budapesti elsősorb...
159 999 000 HUF
941 170 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (92445277)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 817 m2
Szobaszám: 3
Gyönyörű környezetben eladó családi ház a fák ölelésében! Keresett részen Érd Parkváros fa neves utcák egyikében található. Érd...
118 900 000 HUF
743 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (48757333)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 897 m2
Szobaszám: 4
159 999 000 HUF
941 170 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Érden?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal