Eladó ház Fiad 10 millióig
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Fiad 10 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 0 db
Fiadon további eladó házak közül is válogathatsz.
Összes eladó ház Fiadon
A megadott feltételekkel jelenleg nincs aktív hirdetés, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Fiadi családi ház hirdetés (99413459)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 2707 m2
Szobaszám: 3
A somogyi dombok között, az erdő szélén eladó egy 2+1 szobás családi ház 2707 négyzetméter telekkel. a telken van egy 2 szobás ...
21 500 000 HUF
286 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Karádi házrész hirdetés (24192322)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1355 m2
Szobaszám: 2
Családi ház fél tulajdonrész eladó! Van hibája és jelenleg nem lakott. Azonnal átvehető. A lido home Ingatlaniroda által kínál...
3 300 000 HUF
55 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Andocsi családi ház hirdetés (93535945)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 1910 m2
Szobaszám: 2
Andocson ebben az élhető kis községben eladó bontandó családi ház. Az 1960-as években épült 48 nm-es tégla épület erősen felújí...
3 650 000 HUF
76 041 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Felsőmocsoládi családi ház hirdetés (23937943)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 2
A lido home Kaposvár eladásra kínálja a felsőmocsoládon lévő családi házát! A lido home Kaposvár által kínált felsőmocsoládi c...
6 200 000 HUF
119 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Felsőmocsoládi családi ház hirdetés (89634192)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2259 m2
Szobaszám: 3
Kaposvár és a Balaton között, Felsőmocsoládon kínáljuk megvételre ezt a teljesen felújításra szoruló, de sok lehetőséget hordoz...
8 500 000 HUF
106 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Karádi családi ház hirdetés (47522814)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 2495 m2
Szobaszám: 1
Szép telekkel kis téglaház eladó! Csak kp-s ügyfélnek! A lido home Balatonlelle eladásra kínálja a komfortos karádi családi HÁ...
9 900 000 HUF
247 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gamási családi ház hirdetés (56236585)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1662 m2
Szobaszám: 3
A lido home Balatonlelle megvételre kínálja a hirdetésben szereplő, gamási családi HÁZAT. A Balatontól mindössze 15 perces au...
10 000 000 HUF
100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szorosadi családi ház hirdetés (85748375)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1020 m2
Szobaszám: n/a
Eladóvá vált egy igazi lehetőség Szorosadon, ahol egy 1950-ben épült, erősen felújítandó családi ház várja új tulajdonosát. Az ...
2 499 000 HUF
35 700 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Somogytúri családi ház hirdetés (34392635)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 989 m2
Szobaszám: 1
Somogytúron 1 szobás ház 989m2 telekkel eladó! A ház helenleg nem lakhtaó. Ár értékarányban jó vétel, a mert a tető jó állapot...
4 900 000 HUF
81 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Somogygeszti családi ház hirdetés (14747188)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 3247 m2
Szobaszám: 3
A lido home ingatlaniroda eladásra kínál somoygeszti családi HÁZAT. A lido home ingatlaniroda által kínált családi ház jellemz...
5 500 000 HUF
91 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mernyei családi ház hirdetés (77144452)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 1032 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Kaposvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #177347 hivatkozási számú mernyei családi ház. Felújítandó parasztház...
5 900 000 HUF
109 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Somogyegresi családi ház hirdetés (43372982)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 711 m2
Szobaszám: 3
Somogy megyében, Balatontól, Zamárdi, Siófoktól 20-30km-re kis csendes faluban vertfal, vályog ház 711 m2 telken eladó. a ház 3...
3 900 000 HUF
24 375 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gadácsi családi ház hirdetés (88882892)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 3500 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
A lido home Kaposvár eladásra kínálja a gadácsi családi HÁZAT. A lido home Kaposvár által kínált gadácson található családi há...
3 990 000 HUF
88 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kányai családi ház hirdetés (97243894)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 741 m2
Szobaszám: 3
Eladó felújítandó családi ház Somogy megyében, Kánya településen! Kánya csendes, nyugodt falujában kínálunk megvételre egy 70...
5 500 000 HUF
68 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Somogyaszalói családi ház hirdetés (78359444)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: 1086 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
A Somogyaszalóhoz tartozó Szőlőhegyen kínáljuk megvételre ezt a belül felújított 42 m2-es, másfél szobás, állandó lakhatásra is...
6 500 000 HUF
154 761 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Somogyszili családi ház hirdetés (83491318)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 3
Árcsökkenéssel! 8 500 000 Ft-ról 6 900 000 Ft! A lido home Kaposvár eladásra kínálja a somogyszili családi házát. A lido home...
6 900 000 HUF
76 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bedegkéri családi ház hirdetés (93597827)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 6694 m2
Szobaszám: 4
Ház Somogy szívében – csend, tér és lehetőségek a Balaton közelében A Somogy megyei Bedegkér településen eladásra kínálunk egy ...
7 000 000 HUF
94 594 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Somodori családi ház hirdetés (92334854)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 4194 m2
Szobaszám: 2
Somodor, 64 nm-es ház eladó! Az ingatlan a déli falurészben épült, bővíthető, vegyes falazatú kertes ház. Az épületben találhat...
8 900 000 HUF
139 062 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Buzsáki családi ház hirdetés (68451443)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 3147 m2
Szobaszám: 2
A lido home Balatonlelle megvételre kínálja a hirdetésben szereplő buzsáki családi házat nagy telekkel. - Buzsák csendes, nyug...
9 490 000 HUF
146 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Somogyszili családi ház hirdetés (23573593)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 806 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
A lido home Kaposvár eladásra kínálja a somogyszili családi házát. A lido home Kaposvár által kínált somogyszili családi ház j...
9 900 000 HUF
132 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Fiadon?

Hasznos tudnivalók

Eladó ház Fiadon 10 millióig? Fiad környékén családbarát ingatlanok is elérhetők – itt listázódnak az eladó Fiadi házak (családi házak, sorházak, ikerházak és kastélyok). Ez a nyugodt, Somogy megyei falu ideális választás lehet azoknak, akik a természetközeli életet keresik. A kerttel rendelkező házak itt jellemzően tágasabbak, megfizethető áron. Ha már tudod, hogy milyen típusú házat keresel, akkor válassz alkategóriát a keresőben, hogy még pontosabb találati listából válogathass.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó ingatlanok között a vágyott eladó ház hirdetéseket. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a főoldalra, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok Fiad aloldalt, ahol az összes eladó Fiadi ingatlant megtalálod, vagy térj vissza az eladó ingatlanok oldalra. Ha nem kifejezetten csak Fiadon keresel eladó házat, akkor érdemes körül nézned az eladó ház Somogy megye oldalon is. A megyeszékhelyek nagyon vonzók az ingatlan keresők körében. Javaslom, hogy nézz körül az eladó ház Kaposvár oldalon. Ha mégis inkább albérletet keresel Fiadon, akkor az albérlet Fiad oldalon nézelődj. Kifejezetten tulajdonosi hirdetést keresel? Nézd meg most: tulajdonostól eladó ingatlan Fiad.