Eladó ház Gersekarát 10 millióig
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Gersekarát 10 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 0 db
Gersekaráton további eladó házak közül is válogathatsz.
Összes eladó ház Gersekaráton
A megadott feltételekkel jelenleg nincs aktív hirdetés, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Gersekaráti családi ház hirdetés (54742732)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2188 m2
Szobaszám: 3
Gersekaráton egy rohamosan fejlődő kis faluban Vasvár mellett 12 km-re egy csodálatos kis tó közelében eladó egy 80nm-es felújí...
21 900 000 HUF
273 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vasvári családi ház hirdetés (17224994)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 2220 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Szombathely Ingatlaniroda kínálatában eladó a #173028 hivatkozási számú vasvári családi ház. Eladó családi ház V...
8 000 000 HUF
156 862 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ozmánbüki családi ház hirdetés (61514767)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 5480 m2
Szobaszám: 2
‼️ÁRCSÖKKENÉS‼️ Új irányár: 9. 900. 000. - Ft Eladó családi ház Ózmánbükön hatalmas, 5480 m2 belterületi telekkel! Tágas te...
9 900 000 HUF
141 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halogyi családi ház hirdetés (38931295)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 940 m2
Szobaszám: 2
Halogy a Vasi-Hegyhát szélén helyezkedik el, néhány kilométernyire Körmendtől és hasonló távolságra a magyar-osztrák államhatár...
4 800 000 HUF
80 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Olaszfai családi ház hirdetés (44536587)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 1477 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Zalaegerszeg Ingatlaniroda kínálatában eladó a #172402 hivatkozási számú olaszfai családi ház. Eladó Vas megyébe...
6 000 000 HUF
82 191 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egyházashollósi családi ház hirdetés (78544355)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 306 m2
Szobaszám: 1
Eladó a régi élelmiszerbolt Egyházashollóson! Egyházashollóson, a Rába partján fekvő hangulatos faluban eladásra kínálom ezt ...
9 700 000 HUF
86 607 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagypáli családi ház hirdetés (63913457)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 5302 m2
Szobaszám: 2
Zalaegerszegtől mindössze 10 km-re található településen Nagypáliban kínálom megvásárlásra ezt a 2 szobás teljeskörűen felújíta...
9 900 000 HUF
176 785 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Oszkói családi ház hirdetés (74323479)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 3021 m2
Szobaszám: 2
Oszkó község Vas vármegyében, a Hegyhát lankái között húzódik. Itt keresi új gazdáját egy jelenleg 61 nm-es ház, aminek lakóte...
10 000 000 HUF
163 934 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halogyi családi ház hirdetés (95327336)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1477 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nagy telken található felújítandó ház eladó (a tető jelentős javítást igényel. ) A telken egy bontandó tároló is található. Víz, villany, gáz korábban be lettek vezetve.
10 000 000 HUF
166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalalövői családi ház hirdetés (89685744)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: 964 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Zalaegerszeg Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181696 hivatkozási számú zalalövői családi ház. Zalalövőn, a Bud...
5 900 000 HUF
111 320 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pethőhenyei családi ház hirdetés (48299718)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 638 m2
Szobaszám: 1
Zalaegerszegtől 9 km-re, Pethőhenye átmenő forgalomtól mentes mellékutcájában, erdő széli, 65 m2 -es családi ház eladó! ! ! Á...
6 000 000 HUF
92 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csipkereki családi ház hirdetés (43678468)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 3141 m2
Szobaszám: 1
Vasvár vonzáskörzetében, Csipkereken kínálok eladásra egy 3141 nm-es telken található, vegyes falazattal épült, 66 nm-es régi p...
7 000 000 HUF
106 060 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi családi ház hirdetés (99549472)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: 1117 m2
Szobaszám: 1
Építési telek kis házzal az Akácfa soron nyugodt környezet, kiváló lehetőségek Az Akácfa soron kínálok megvételre egy 1117 m²-...
8 000 000 HUF
400 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Csákánydoroszlói családi ház hirdetés (34873327)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 930 m2
Szobaszám: 2
Az osztrák határtól 20 km-re, Csákánydoroszlóban eladó egy 80 m²-es, vegyes falazatú, teljes felújítást igénylő családi ház. A...
8 900 000 HUF
111 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi családi ház hirdetés (84793693)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: 701 m2
Szobaszám: 2
Eladó hétvégi ház Zalaegerszegen, közel a belvároshoz. Megvételre kínálom ezt a zártkerti, 16 nm alapterületű kis házat a lőt...
8 900 000 HUF
556 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi családi ház hirdetés (44797778)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 3187 m2
Szobaszám: 2
Eladó Zalaegerszeg egyik legkedveltebb, nyugodt részén, a Csácsi hegyen egy 3187 m²-es, sarok elhelyezkedésű telek téglaépítésű...
9 500 000 HUF
215 909 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi családi ház hirdetés (87174493)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 1901 m2
Szobaszám: 1
Eladó Csácsi-hegyen egy kis ház 1901 nm-es telekkel, melynek területi besorolása művelés alól kivont zártkert. a pinceszint (ké...
9 999 000 HUF
208 312 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sorkifaludi családi ház hirdetés (39434389)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 952 m2
Szobaszám: 2
Sorkifalud -Szentléránt-on eladó egy 65 nm-es ház! a ~1950-es években épült vegyesfalazatú ház a falu szélén helyezkedik el. Az...
10 000 000 HUF
153 846 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Egervári családi ház hirdetés (83314492)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 1081 m2
Szobaszám: 1
Az Openhouse Zalaegerszeg Ingatlaniroda kínálatában eladó a #176653 hivatkozási számú egervári családi ház. Egervár Zala megy...
10 500 000 HUF
201 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halogyi családi ház hirdetés (62178934)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 2220 m2
Szobaszám: 2
Halogyon eladó egy felújítandó családi ház nagy telekkel Az ingatlan jó alapot kínál azoknak, akik saját elképzeléseik szerint...
10 400 000 HUF
173 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Gersekaráton?

Hasznos tudnivalók

Eladó ház Gersekaráton 10 millióig? Gersekarát környékén családbarát ingatlanok is elérhetők – itt listázódnak az eladó Gersekaráti házak (családi házak, sorházak, ikerházak és kastélyok). Ez a nyugodt, Vas megyei falu ideális választás lehet azoknak, akik a természetközeli életet keresik. A kerttel rendelkező házak itt jellemzően tágasabbak, megfizethető áron. Ha már tudod, hogy milyen típusú házat keresel, akkor válassz alkategóriát a keresőben, hogy még pontosabb találati listából válogathass.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó ingatlanok között a vágyott eladó ház hirdetéseket. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a főoldalra, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok Gersekarát aloldalt, ahol az összes eladó Gersekaráti ingatlant megtalálod, vagy térj vissza az eladó ingatlanok oldalra. Ha nem kifejezetten csak Gersekaráton keresel eladó házat, akkor érdemes körül nézned az eladó ház Vas megye oldalon is. A megyeszékhelyek nagyon vonzók az ingatlan keresők körében. Javaslom, hogy nézz körül az eladó ház Szombathely oldalon. Ha mégis inkább albérletet keresel Gersekaráton, akkor az albérlet Gersekarát oldalon nézelődj. Kifejezetten tulajdonosi hirdetést keresel? Nézd meg most: tulajdonostól eladó ingatlan Gersekarát.